gsv
Зареєстрований:
1 жовтня 2009
Останній раз був на сайті:
23 червня 2026 о 05:10
1 жовтня 2009
Останній раз був на сайті:
23 червня 2026 о 05:10
Перегляд профілю:
Сьогодні: 8
Всього: 78817
Сьогодні: 8
Всього: 78817
Підписчики (54):

-
Козак ЮА
56 років

-
SlavkoLv
56 років

-
Wladwest UA
56 років

-
Патріот України
50 років, Львів

-
Kозак UA
46 років, Львів

-
ZoranaHil
56 років

-
BogdanW
46 років

-
2020 GL
26 років
gsv
- Город:
- Киев
- Блог
- Коментарі
- Валютний форум
- Відгуки
- Гаряча лінія
- 0
- 19 лютого 2020, 10:32
- # Обговорення валютного ринка 19 лютого 2020
Через рік дійде, що означає зелений перепис.
- 0
- 19 лютого 2020, 10:29
- # Обговорення валютного ринка 19 лютого 2020
Https://gordonua.com/ukr/news/society/-u-2019-rotsi-naselennja-ukrajini-skorotilosja-bilsh-nizh-na-250-tis-osib-derzhstat-1487522.html
- +53
- 19 лютого 2020, 9:40
- # Обговорення валютного ринка 19 лютого 2020
Зелений лохторат цих цифр не зрозуміє.
- +43
- 19 лютого 2020, 9:39
- # Обговорення валютного ринка 19 лютого 2020
Не треба ліпити горбатого до стіни! Розрахунок споживчого кошика робиться на підставі показників визначених Кабміном (!). Держстат користується встановленою нормативною базою. Мета справжнього перепису значно більша, ніж зелений перепис, який немає нічого спільного зі справжнім переписом. Грудневий перепис - це чергове шоу.
- +20
- 19 лютого 2020, 8:46
- # Обговорення валютного ринка 19 лютого 2020
Черговий фейк від клоунів, про те що нас 37,3 млн. https://ubr.ua/ukraine-and-world/society/objavleny-rezultaty-elektronnoj-perepisi-naselenija-3890015
Виявляється, що нас 41,9 млн — Держстат!!! https://strana.ua/news/250526-v-ukraine-na-1-janvarja-zhivet-41-9-mln-chelovek-hosstat.html
При цьому Дубілет категорично проти нормального перепису. https://delo.ua/econonomyandpoliticsinukraine/piu-piu-363409/
Пояснення цьому опору досить цинічне «менше народу — більше кисню». Менше грошей треба витрачати на соціалку. І показники доходу на душу населення будуть вище. Зелений ЛОХторат проковтне і буде радіти новому шоу.
Виявляється, що нас 41,9 млн — Держстат!!! https://strana.ua/news/250526-v-ukraine-na-1-janvarja-zhivet-41-9-mln-chelovek-hosstat.html
При цьому Дубілет категорично проти нормального перепису. https://delo.ua/econonomyandpoliticsinukraine/piu-piu-363409/
Пояснення цьому опору досить цинічне «менше народу — більше кисню». Менше грошей треба витрачати на соціалку. І показники доходу на душу населення будуть вище. Зелений ЛОХторат проковтне і буде радіти новому шоу.
- +13
- 18 лютого 2020, 10:58
- # Обговорення валютного ринка 18 _month_ 2020|февраля
Тільки органи і демонструють, коли вже ділом займуться?
- +88
- 17 лютого 2020, 11:33
- # Обговорення валютного ринка 17 _month_ 2020|февраля
Це для неї дуже складне запитання, бо не розуміє, що таке прибуток фізичної особи.
- 0
- 17 лютого 2020, 11:32
- # Обговорення валютного ринка 17 _month_ 2020|февраля
Я про її родню. Вони там сидять.
- 0
- 17 лютого 2020, 11:23
- # Обговорення валютного ринка 17 _month_ 2020|февраля
Нічого спільного https://minfin.com.ua/blogs/gsv/125776/
https://minfin.com.ua/blogs/gsv/124791/
https://minfin.com.ua/blogs/gsv/124791/
- +92
- 17 лютого 2020, 11:22
- # Обговорення валютного ринка 17 _month_ 2020|февраля
А воно дотягне?
- +64
- 17 лютого 2020, 10:06
- # Обговорення валютного ринка 17 _month_ 2020|февраля
Зелений рекет з'явився. Нове явище. При Янику такого не було. Тоді віджимали 50%х50%
і це я бачу в багатьох містах https://www.dsnews.ua/society/-yuzik-v-krivom-roge-pod-kryshey-prezidenta-reshal-voprosy-19112019095700
і це я бачу в багатьох містах https://www.dsnews.ua/society/-yuzik-v-krivom-roge-pod-kryshey-prezidenta-reshal-voprosy-19112019095700
- +12
- 17 лютого 2020, 9:26
- # Обговорення валютного ринка 17 _month_ 2020|февраля
Рекет, який відверто підтримують мери міст.
- 0
- 14 лютого 2020, 10:16
- # Обговорення валютного ринка 14 _month_ 2020|февраля
https://zasmeshi.ru/data/caricature/big/6673-kogda-ne-hochesh-chtoby-lyudi-zhili-v-illyuziyah.png
:)
:)
- 0
- 14 лютого 2020, 10:13
- # Обговорення валютного ринка 14 _month_ 2020|февраля
Не панікуй! Коронавірусу не існує. :) «Маркетинговый ход»: Нардеп от «Слуги народа» считает, что коронавирус придумали для продажи масок https://focus.ua/politics/450097-marketingovyi_khod_nardep_ot_slugi_naroda_schitaet_chto_koronavirus_pridumali_dlia_prodazhi_masok
- 19:36 MoneyGram став валідатором у мережі Solana — компанія заходить у блокчейн на рівні протоколу
- 18:34 Дешевше не стає: що приховує офіційна інфляція у 8,2% (відео)
- 17:29 Долар на міжбанку подорожчав на 7 копійок
- 17:24 Зеленський підписав закон про рекордний оборонний бюджет
- 16:51 Долар завмер на 44,90 грн, євро подешевшало: НБУ оновив офіційні курси валют на вівторок
- 16:34 Долар зупинили біля 45 грн: чи стане євро інструментом балансування
- 15:47 Не більше 10 тисяч євро: як у Європі обмежують розрахунки готівкою
- 13:44 Продукти дорожчатимуть навіть влітку: що буде з цінами
- 13:21 Де $1000 заробляють за 16 годин, а де — за 86: рейтинг країн
- 12:29 Долар на міжбанку наближається до позначки 45 грн


Другий варіант - викупати буде нічого, після зниження облікової ставки і повертаємось до курсу запланованого в бюджеті.
Швидше за все побачимо поєднання обох сценаріїв.
Пристебніть ремені безпеки.