Multi від Мінфін
(8,9K+)
Оформи кредит — виграй iPhone 16 Pro Max!
Встановити
gsv
gsv
Зареєстрований:
1 жовтня 2009

Останній раз був на сайті:
23 червня 2026 о 05:10
Перегляд профілю:
Сьогодні: 9
Всього: 78818
Підписчики (54):
ugzWtPtK
ugzWtPtK
Georhii
Козак ЮА
56 років
SlavkoLv
SlavkoLv
56 років
Wladwest
Wladwest UA
56 років
Igoc1975
Патріот України
50 років, Львів
KozakUkraine
Kозак UA
46 років, Львів
ZoranaHil
ZoranaHil
56 років
BogdanW
BogdanW
46 років
Natycia
Natycia
AlexCliff
AlexCliff
Amalea
Amalea
Gallic
2020 GL
26 років
всі підписчики

gsv

Город:
Киев
Блог
Коментарі
Валютний форум
Відгуки
Гаряча лінія
0
19 травня 2020, 11:41
# Обговорення валютного ринка 19 _month_ 2020|мая
Влітку 2008 нам теж показували курс 4,5. Нагадати, що будо далі?
0
18 травня 2020, 19:53
# Обговорення валютного ринка 18 _month_ 2020|мая
«Пусть лучше землю купят зарубежные агрохолдинги» - якби!!! Ніхто їх не пустить. Читайте закон! Куплять ті самі олігархи, що диктують правила гри клоуну .
+28
18 травня 2020, 11:07
# Обговорення валютного ринка 18 _month_ 2020|мая
Программа укладання сільгосп виробника запрацювала по повній програмі. Спочатку фермерів примусять продавати товар за низькою ціною. Звичайно появляться бажаючі закрити цей бізнес. І ось з наступного року запрацює земельна реформа, яка дасть можливість фермерам продати свою землю за безцінь. А коли землю скуплять олігархи, звичайно, відмінять «держрегулювання», якого не існує в цивілізованих країнах, бо там всіляко підтримують сільгосп виробників.
Слава Голобородько, який не залежить від олігархів!
+15
18 травня 2020, 9:33
# Обговорення валютного ринка 18 _month_ 2020|мая
А в санаторій вони не хотять?
+15
16 травня 2020, 17:50
# Обговорення валютного ринка 16–17 _month_ 2020|мая
Хто чекає, а хто ділом займається.
0
16 травня 2020, 11:15
# Обговорення валютного ринка 16–17 _month_ 2020|мая
«значительные успехи Украины по прохождению этого кризиса» - жартуєте?
Протягом цього тижня стабільне зростання щоденной захворюванності по Україні та Києву яке можна порівняти з показниками  кінця квітня!!!!! Ця статистика, свідчить про те що до виходу з каракнтину ще дуже далеко.
Зебіли знімають обмеження корантину, бо жахливий стан економіки примушує наших керманичей виганяти людей на роботу. В цьому полягає весь цинізм.
Пригадались слова керманичів про те що основна задача карантину -уникнути перевантаження лікарень. Лікарні трохи розвантажили, тепер готуються до нової хвилі. В цьому суть адаптивного карантину.
+26
15 травня 2020, 13:36
# Обговорення валютного ринка 15 _month_ 2020|мая
Малому и среднему бизнесу выносят предписания, даже когда они исправно соблюдают все требования https://ubr.ua/finances/finance-ukraine/predprinimateljam-na-karantine-net-pokoja-u-biznesa-nakhodjat-narushenija-dazhe-kohda-ikh-net-3892824?utm_medium=referral&utm_source=kurs_com_ua&utm_campaign=you_can_get_more
Треба вішати табличку «Я олігарх» тоді може не буде перевірок.
+15
15 травня 2020, 13:13
# Обговорення валютного ринка 15 _month_ 2020|мая
Бо ваші мозги працюють, як в СРСР. Це в ті часи спекуляція була антисоціальною діяльністю.
В усьому світі слово «speculatio» означає вид бізнесу (угода, біржова гра, інвестування)

Homo Sovieticus? https://uk.wikipedia.org/wiki/Homo_Sovieticus
+93
15 травня 2020, 10:31
# Обговорення валютного ринка 15 _month_ 2020|мая
Який магазин? Коли ви бачили пісті прилавки в Штатах? Що ви заказухою парите мозок людям?
Знайдіть відповідь на поставлені запитання і може тоді зрозумієте абсурдність цього відео.
+15
15 травня 2020, 10:14
# Обговорення валютного ринка 15 _month_ 2020|мая
Познайомтесь з неадекватом Алекс Брежнев:https://sevastopol.su/news/ne-nado-vrat-sebe-emigrant-priehal-v-krym-20-let-spustya
0
15 травня 2020, 10:08
# Обговорення валютного ринка 15 _month_ 2020|мая
Олігархи роблять, що хочуть. Зеля сидить як на концеті в урядовій лоджі і тільки спостерігає. Звичайно у нх епоха бідності скінчилась.
0
15 травня 2020, 9:28
# Обговорення валютного ринка 15 _month_ 2020|мая
А для чого роблять емісію?
Чому останні роки долар не обвалився по відношенню до інших валют?
+24
15 травня 2020, 9:25
# Обговорення валютного ринка 15 _month_ 2020|мая
Назад в СРСР? Відтворимо капсулу часу?
+60
15 травня 2020, 9:24
# Обговорення валютного ринка 15 _month_ 2020|мая
Російский бот заліз на сайт. Обидва ніки зареєстровані в останній місяць. Синхронно розвивають абсурдну думку, і поширюють фейки про смерть США. Все це повністю відповідає кремлівським методичкам.
Я впевнений, що на поставлені запитання ми не дочакаємось відповіді.
+101
15 травня 2020, 9:02
# Обговорення валютного ринка 15 _month_ 2020|мая
- «доллар обесценивается» ДОВЕДІТЬ!
- «В штатах в продуктовых магазинах уже полки пустые» мабуть ви своїми очима бачили!
Схоже, що російська ботоферма почала мовлення.
Сторінки: 223224225226227228