Multi від Мінфін
(8,9K+)
Оформи кредит — виграй iPhone 16 Pro Max!
Встановити
gsv
gsv
Зареєстрований:
1 жовтня 2009

Останній раз був на сайті:
23 червня 2026 о 05:10
Перегляд профілю:
Сьогодні: 9
Всього: 78818
Підписчики (54):
ugzWtPtK
ugzWtPtK
Georhii
Козак ЮА
56 років
SlavkoLv
SlavkoLv
56 років
Wladwest
Wladwest UA
56 років
Igoc1975
Патріот України
50 років, Львів
KozakUkraine
Kозак UA
46 років, Львів
ZoranaHil
ZoranaHil
56 років
BogdanW
BogdanW
46 років
Natycia
Natycia
AlexCliff
AlexCliff
Amalea
Amalea
Gallic
2020 GL
26 років
всі підписчики

gsv

Город:
Киев
Блог
Коментарі
Валютний форум
Відгуки
Гаряча лінія
+132
28 жовтня 2020, 8:45
# Обговорення валютного ринка 28 _month_ 2020|октября
Зеленський виконав обіцянку «Зробимо їх ще раз» https://www.oporaua.org/uploads/images_19/7_July/news_18_07_2019_Odeschina_den_tish%D1%96_1.jpg
І таки зробив нас ще раз.
Всі ми вірили в існування ковідного фонду і в те що нас будуть рятувати… Підозра про обман з'явилась восени, коли вишукувались черги під приватними лабораторіями.
І ось пролунало зізнання в брехні.
«глава Укравтодора признался, что коронавирусного фонда никогда не существовало» http://w-n.com.ua/archives/115292
Більш того, «Кабинет министров передал 61,55 млн грн, предусмотренных в 2020 году Минздрау по программе по совершенствованию молекулярно-генетической диагностики онкологических заболеваний, Укравтодору для улучшения состояния дорог общего значения в Львовской области» https://www.epravda.com.ua/rus/news/2020/10/27/666645/

Простіше кажучи наше життя та здоров'я просто закатали в асфальт. (цікаво скільки він протримається)
0
27 жовтня 2020, 18:46
# Обговорення валютного ринка 27 _month_ 2020|октября
vsv (12:15): В чем вы видите риски этой схемы?
Вибачте, але я розумію хто керує ФРС і США. Фактично я розумію, кому довіряю гроші.
Назвіть мені ХТО керує Україною в останні 1,5 роки? Давайте домовимось одразу Зеленський ВЗАГАЛІ не розуміє що відбувається в державі - повний НОЛЬ. Кому я маю довіряти гроші?
0
27 жовтня 2020, 18:40
# Обговорення валютного ринка 27 _month_ 2020|октября
Йому вже давно їхати на корпоратив до Путіна.
+24
27 жовтня 2020, 13:05
# Обговорення валютного ринка 27 _month_ 2020|октября
«ті фірми, які мають спеціальний дозвіл і афільовані з псевдореспублікамі ДНР і ЛНР»
Мало того, що шарикови дорвались до влади, та тепер ще і ДИРа буде поставляти російські товари?

0
27 жовтня 2020, 12:00
# Обговорення валютного ринка 27 _month_ 2020|октября
1. Я веду мову про ДЕВАЛЬВАЦІЮ
2. Який сенс вкладати кошти в те що знецінюється?
Ви мені нагадуєте Путіна в 2014. Після обвалу рубля він спокійно повідомив, що бюджет перевиконано, вартість хліба не змінилась, а все інше не має значення.
Ваш показник «реальной инфляцией» розрахований виходячи з вартості шматка хліба та картоплі.
Знайдіть на форумі дурня, який вам розкаже, що з початку року не змінились ціни на засоби гігієни, ліки, послуги, одежу.....
Я не ЛоХторат ЗЕлебобіка тому мені парити олів'є не потрібно.
+15
27 жовтня 2020, 11:49
# Обговорення валютного ринка 27 _month_ 2020|октября
В ЗЕлебобіка перетворився?
Президент Украины Владимир Зеленский считает, что в экономических трудностях в стране и эпидемии коронавируса виноват високосный год http://prportal.com.ua/Fakty/zelenskiy-schitaet-chto-v-ekonomicheskih-trudnostyah-i-epidemii-koronavirusa-vinovat
+30
27 жовтня 2020, 11:30
# Обговорення валютного ринка 27 _month_ 2020|октября
Це привітання з закінченням виборів.
+12
27 жовтня 2020, 11:29
# Обговорення валютного ринка 27 _month_ 2020|октября
«Вместе с ней снижаются и %% по депо.» наскільки доцільно класти девпозит під низький % при девальвації 13 %?
0
27 жовтня 2020, 11:26
# Обговорення валютного ринка 27 _month_ 2020|октября
А в мене сумнівів немає. Більш того, боюсь після девальвації валютний еквівалент компенсації зменшиться.
0
27 жовтня 2020, 11:13
# Обговорення валютного ринка 27 _month_ 2020|октября
Вкладники «Аркада» цьому дуже зрадіють. Там якраз суми на десяту частину того, що гарантують
0
27 жовтня 2020, 11:11
# Обговорення валютного ринка 27 _month_ 2020|октября
Через падіння депозитних ставок українці тримають кошти на поточних рахунках https://finclub.net/ua/news/cherez-padinnia-depozytnykh-stavok-ukraintsi-trymaiut-koshty-na-potochnykh-rakhunkakh.html

+86
27 жовтня 2020, 10:45
# Обговорення валютного ринка 27 _month_ 2020|октября
ВАТАасоціації  НЕ БУДЕ! Так і передай своїм родичам, які працюють на окупаційну владу в ДИРі
+12
27 жовтня 2020, 10:13
# Обговорення валютного ринка 27 _month_ 2020|октября
Це ж і є місія Зеленського.
Https://biz.liga.net/ekonomika/tek/novosti/ostanovka-energoblokov-minenergo-predlojilo-energoatomu-maynit-kriptovalyutu
Електроенергія подорожчала на рекордні 38%, що свідчить про дії уряду в інтересах приватного монополіста — «Інтерпайп»
Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/economics/energetics/elektroenergiya-podorozhchala-na-rekordni-38-shcho-svidchit-pro-diji-uryadu-v-interesah-privatnogo-monopolista-novini-sogodni-10983467.html
Чому це сталось? Дуже просто. Теперішній в.о. міністра енергетикиОльга Буславець очолювала директорат енергетичних ринків, де лобіювала заборону на встановлення наземних сонячних елетростанцій, що вигідно своєму земляку олігарху Рінату Ахметову.
https://24tv.ua/olga_buslavets_hto_taka_buslavets_shho_vidomo_n1307044
Через пів року стає АБСОЛЮТНО зрозуміло, чому Зеленський так яросно захищає інтереси Ахметова, чому його люди призначаються на керівні посади. Виявляється "Ахметов платит офису Зеленского и «Слуге народа» $2,5 миллиона каждый месяц, – СМИ (обновлено)" https://biz.censor.net/news/3220828/ahmetov_platit_ofisu_zelenskogo_i_sluge_naroda_25_milliona_kajdyyi_mesyats_smi_obnovleno
+12
27 жовтня 2020, 10:06
# Обговорення валютного ринка 27 _month_ 2020|октября
https://storage1b.censor.net/images/3/f/b/d/3fbdf5ac9e055f9df080801f16051c08/original.jpg
Сторінки: 187188189190191192