bonv
Зареєстрований:
12 березня 2015
Останній раз був на сайті:
5 квітня 2026 о 14:34
12 березня 2015
Останній раз був на сайті:
5 квітня 2026 о 14:34
Перегляд профілю:
Сьогодні: 19
Всього: 208074
Сьогодні: 19
Всього: 208074
Підписчики (239):

-
Патріот України
50 років, Львів

-
Wladwest UA
56 років

-
ZoranaHil
56 років

-
Gallik
20 років, Стрий

-
ST ST
56 років

-
2020 GL
26 років

-
Boyko23
46 років, Калуш
bonv
- Пол:
- мужской
- Город:
- Калуш
- Место работы:
- не бідую:)
Жить не могу без сладкого…:))
- Блог
- Коментарі
- Валютний форум
- Відгуки
- Гаряча лінія
- +24
- 16 квітня 2015, 14:00
- # Обсуждение валютного рынка 16 апреля 2015
Опалювальний сезон закінчився, молочна продукція припаде, кондитерка уже припадає, зелень появиться… а бакс — то таке… Ще б путіна не стало то взагалі б було люкс.
- 0
- 16 квітня 2015, 13:51
- # Обсуждение валютного рынка 16 апреля 2015
По 23 візьму пачку.
- 0
- 16 квітня 2015, 13:45
- # Обсуждение валютного рынка 16 апреля 2015
Я двома руками і ногами — ЗА! Можна і до…
- 0
- 16 квітня 2015, 13:44
- # Обсуждение валютного рынка 16 апреля 2015
Не завжди ж на їхній вулиці має бути свято… Але це не всі попали. Думаю Крест не попав. Давно його не чути…
- 0
- 16 квітня 2015, 13:40
- # Обсуждение валютного рынка 16 апреля 2015
Деньги деньгам рознь…
- 0
- 16 квітня 2015, 13:37
- # Обсуждение валютного рынка 16 апреля 2015
Тільки треба знати де дно і де пік..:):)
- 0
- 16 квітня 2015, 13:35
- # Обсуждение валютного рынка 16 апреля 2015
Я по іншому запитаю: Ви гроші відкладаєте? Чи в бізнес вкладаєте?
- +14
- 16 квітня 2015, 13:31
- # Обсуждение валютного рынка 16 апреля 2015
Мені особисто подобається, що уже 2 дні більшість пише про гривну/бакс а не рубль..:):)
- +3
- 16 квітня 2015, 13:30
- # Обсуждение валютного рынка 16 апреля 2015
Так купляйте, поки є така можливість!
- 0
- 16 квітня 2015, 13:29
- # Обсуждение валютного рынка 16 апреля 2015
Не получається 19? Значить буде 16,,:)
- 0
- 16 квітня 2015, 13:22
- # Обсуждение валютного рынка 16 апреля 2015
Та і вчора було. І нехай так буде завтра..:) Динаміка…
- 0
- 16 квітня 2015, 13:21
- # Обсуждение валютного рынка 16 апреля 2015
В банке не получится… чр.
- 0
- 16 квітня 2015, 13:16
- # Обсуждение валютного рынка 16 апреля 2015
Не переймайтеся думкою інших. Робіть як запланували. З результатом теж жити тільки Вам.
- 0
- 16 квітня 2015, 13:15
- # Обсуждение валютного рынка 16 апреля 2015
Я теж ще не відкупився.
- +4
- 16 квітня 2015, 13:12
- # Обсуждение валютного рынка 16 апреля 2015
А буде ще дешевше, на днях. Ще встигнуть відкупитися..імхо.
- 13:21 Де $1000 заробляють за 16 годин, а де — за 86: рейтинг країн
- 12:29 Долар на міжбанку наближається до позначки 45 грн
- 11:16 Ціни на землю різко зросли: скільки тепер коштує гектар
- 10:56 Гривня трохи зміцнилася: скільки коштують долар і євро 22 червня
- 09:29 Валютний дефіцит тисне на гривню: яким буде курс долара та євро
- 08:26 Продажі алкоголю зросли до 72,7 млрд грн: Гетманцев вимагає перевірок
- 08:01 Нові норми площі житла: уряд змінює програму єОселя
- 21.06.2026
- 17:12 Японський пенсійний фонд починає інвестувати в криптовалюту
- 11:56 Іллінойс хоче брати 0,2% за кожен крипто-переказ, навіть між власними гаманцями
- 20.06.2026
- 13:22 Bybit у Fortune Crypto 100: визнання бачення нової фінансової платформи

