bonv
Зареєстрований:
12 березня 2015
Останній раз був на сайті:
5 квітня 2026 о 14:34
12 березня 2015
Останній раз був на сайті:
5 квітня 2026 о 14:34
Перегляд профілю:
Сьогодні: 14
Всього: 208069
Сьогодні: 14
Всього: 208069
Підписчики (239):

-
Патріот України
50 років, Львів

-
Wladwest UA
56 років

-
ZoranaHil
56 років

-
Gallik
20 років, Стрий

-
ST ST
56 років

-
2020 GL
26 років

-
Boyko23
46 років, Калуш
bonv
- Пол:
- мужской
- Город:
- Калуш
- Место работы:
- не бідую:)
Жить не могу без сладкого…:))
- Блог
- Коментарі
- Валютний форум
- Відгуки
- Гаряча лінія
- 0
- 6 травня 2015, 13:33
- # Обсуждение валютного рынка 6 мая 2015
А якщо по 16… ого-го…
- 0
- 6 травня 2015, 13:32
- # Обсуждение валютного рынка 6 мая 2015
А я не спішу..:) Важливіше — тенденція…
- 0
- 6 травня 2015, 13:29
- # Обсуждение валютного рынка 6 мая 2015
Що буде 19 — 16..:)
- 0
- 6 травня 2015, 13:25
- # Обсуждение валютного рынка 6 мая 2015
У МВС створено новий департамент патрульної служби. Департамент патрульної служби, потім буде патрульної поліції. Це буде окрема вертикаль, яка буде підпорядкована ДАІ, міському управлінню міліції. Вертикальна структура прямо на міністерство",- заявив Аваков. І в чому покращення? Хоча камери на грудях це круто. Тепер гроші будуть ззаду давати..:)
- 0
- 6 травня 2015, 13:17
- # Обсуждение валютного рынка 6 мая 2015
Обмеження не знімали коли було 38-42..:) Але все ж тепер 22,5…
Хоча я дуже хочу щоб валюту вільно продавали/купляли банки…
І без великої маржі…
Хоча я дуже хочу щоб валюту вільно продавали/купляли банки…
І без великої маржі…
- +5
- 6 травня 2015, 13:00
- # Обсуждение валютного рынка 6 мая 2015
В Украине обанкротился производитель машинного масла.
Крупнейший в Украине производитель масел «Азмол» признан банкротом. Ще один пішов на дно…
Крупнейший в Украине производитель масел «Азмол» признан банкротом. Ще один пішов на дно…
- 0
- 6 травня 2015, 12:45
- # Обсуждение валютного рынка 6 мая 2015
Це владі так поки що потрібно…
- 0
- 6 травня 2015, 12:40
- # Обсуждение валютного рынка 6 мая 2015
Банки давно не продають валюту. Хіба так чуть-чуть… Ще з 13 коли по 200 давали в одні руки… А на чорному валюти вагон..:) Була, є і буде.
- +6
- 6 травня 2015, 12:28
- # Обсуждение валютного рынка 6 мая 2015
Сьогодні євро пропонували по 25 — не взяв.
- +1
- 6 травня 2015, 12:27
- # Обсуждение валютного рынка 6 мая 2015
А я за те, щоб гривня укріплялась/зміцнювалась.:)
- 0
- 5 травня 2015, 22:19
- # Обсуждение валютного рынка 5 мая 2015
Щоб за бакси купляти золото..:)
- +5
- 5 травня 2015, 21:49
- # Обсуждение валютного рынка 5 мая 2015
А для чого нам рівень Греції..? Нічого не роблять — тільки кредити проїдають… Не по средствам живут…
- 0
- 5 травня 2015, 20:16
- # Обсуждение валютного рынка 5 мая 2015
Нікуди вони не дінуться — спишуть. Нехай і частково. А бакса по і по 30 уже не буде ,,, не те що по 50...:)
- 0
- 5 травня 2015, 18:59
- # Обсуждение валютного рынка 5 мая 2015
Нафта і газ це політика і валюта…
- 0
- 5 травня 2015, 18:49
- # Обсуждение валютного рынка 5 мая 2015
Якщо точно то по 10,7 за мішок. Кому треба можу скинути ссилку… І теперішній Ваш курс 13-14 — мені ще більше до вподоби..:):)
- 09:29 Валютний дефіцит тисне на гривню: яким буде курс долара та євро
- 08:26 Продажі алкоголю зросли до 72,7 млрд грн: Гетманцев вимагає перевірок
- 08:01 Нові норми площі житла: уряд змінює програму єОселя
- 21.06.2026
- 17:12 Японський пенсійний фонд починає інвестувати в криптовалюту
- 11:56 Іллінойс хоче брати 0,2% за кожен крипто-переказ, навіть між власними гаманцями
- 20.06.2026
- 13:22 Bybit у Fortune Crypto 100: визнання бачення нової фінансової платформи
- 11:40 Обсяги торгів на криптобіржах впали до мінімуму з вересня 2024 року, але RWA б'ють рекорди
- 19.06.2026
- 19:37 Криптобіржа WhiteBIT отримала ліцензію MiCA в Австрії та запустить окрему платформу для ЄС
- 19:14 Виплата 3 000 євро: хто в Україні зможе отримати репарації
- 17:48 Долар на міжбанку подешевшав на 9 копійок

