bonv
Зареєстрований:
12 березня 2015
Останній раз був на сайті:
5 квітня 2026 о 14:34
12 березня 2015
Останній раз був на сайті:
5 квітня 2026 о 14:34
Перегляд профілю:
Сьогодні: 8
Всього: 208063
Сьогодні: 8
Всього: 208063
Підписчики (239):

-
Патріот України
50 років, Львів

-
Wladwest UA
56 років

-
ZoranaHil
56 років

-
Gallik
20 років, Стрий

-
ST ST
56 років

-
2020 GL
26 років

-
Boyko23
46 років, Калуш
bonv
- Пол:
- мужской
- Город:
- Калуш
- Место работы:
- не бідую:)
Жить не могу без сладкого…:))
- Блог
- Коментарі
- Валютний форум
- Відгуки
- Гаряча лінія
- 0
- 20 травня 2015, 17:20
- # Обсуждение валютного рынка 20 мая 2015
Ні взаємозаліку, ні золота, ні путінської-росії…
- 0
- 20 травня 2015, 16:57
- # Обсуждение валютного рынка 20 мая 2015
Так у росії ж валюти немає..:)
- 0
- 20 травня 2015, 16:47
- # Обсуждение валютного рынка 20 мая 2015
Он как бы есть но его как бы нет..:) Думайте сами, решайте сами..(с)
- +9
- 20 травня 2015, 16:28
- # Обсуждение валютного рынка 20 мая 2015
А хіба уже 20 червня...? Хіба до цього часу ми двічі не платили расєї..? Хто сказав що не можемо платити..? жириновський?:):)
- 0
- 20 травня 2015, 16:24
- # Обсуждение валютного рынка 20 мая 2015
Жінка здатна осідлати тигра, рятуючись від миші…
У страху очі великі..:)
У страху очі великі..:)
- 0
- 20 травня 2015, 16:01
- # Обсуждение валютного рынка 20 мая 2015
21,9 валом.
- 0
- 20 травня 2015, 15:51
- # Обсуждение валютного рынка 20 мая 2015
75 млн і дефолт..? Крутий цей сілуан..:):)
- 0
- 20 травня 2015, 15:43
- # Обсуждение валютного рынка 20 мая 2015
Не виходить множити — пробуйте ділити..:)
- +1
- 20 травня 2015, 15:39
- # Обсуждение валютного рынка 20 мая 2015
Деякі виробники давно опустили ціни. Інші тепер опускають… А хто тормозить — той не продається так як колись. (продукти)
- +1
- 20 травня 2015, 14:59
- # Обсуждение валютного рынка 20 мая 2015
Я ж кажу — був уже… Наслідки пережовуємо… Поїхали дальше…
- +1
- 20 травня 2015, 14:57
- # Обсуждение валютного рынка 20 мая 2015
Фунтік! Ви навіть не уявляєте яка у Вас популярність..:):)
- +1
- 20 травня 2015, 14:53
- # Обсуждение валютного рынка 20 мая 2015
А ті хто з клубу 30+ і по більше хочуть..:) А нєту…
- +1
- 20 травня 2015, 14:52
- # Обсуждение валютного рынка 20 мая 2015
Та був уже дефолт… пережили. чи допереживаємо…
- +1
- 20 травня 2015, 14:49
- # Обсуждение валютного рынка 20 мая 2015
Певним індикатором цін є пальне… Хтось писав що подорожало в закупці але ціни не змінились… Ще і знижки дають по півтора гривні на літрі… Значить є куди опускати…
- +1
- 20 травня 2015, 14:46
- # Обсуждение валютного рынка 20 мая 2015
Таке людське правління… Що не придумують, як не розвивають а перезагрузка приходить несподівано…
- 17:12 Японський пенсійний фонд починає інвестувати в криптовалюту
- 11:56 Іллінойс хоче брати 0,2% за кожен крипто-переказ, навіть між власними гаманцями
- 20.06.2026
- 13:22 Bybit у Fortune Crypto 100: визнання бачення нової фінансової платформи
- 11:40 Обсяги торгів на криптобіржах впали до мінімуму з вересня 2024 року, але RWA б'ють рекорди
- 19.06.2026
- 19:37 Криптобіржа WhiteBIT отримала ліцензію MiCA в Австрії та запустить окрему платформу для ЄС
- 19:14 Виплата 3 000 євро: хто в Україні зможе отримати репарації
- 17:48 Долар на міжбанку подешевшав на 9 копійок
- 15:34 НБУ встановив курси валют на понеділок
- 15:13 У США емітентів стейблкоїнів прирівняють до фінустанов та зобов’яжуть перевіряти клієнтів
- 14:54 В Європі щодня з'являється 20 нових мільйонерів із статком понад $30 млн

