bonv
Зареєстрований:
12 березня 2015
Останній раз був на сайті:
24 червня 2026 о 10:31
12 березня 2015
Останній раз був на сайті:
24 червня 2026 о 10:31
Перегляд профілю:
Сьогодні: 12
Всього: 208352
Сьогодні: 12
Всього: 208352
Підписчики (239):

-
Патріот України
50 років, Львів

-
Wladwest UA
56 років

-
ZoranaHil
56 років

-
Gallik
20 років, Стрий

-
ST ST
56 років

-
2020 GL
26 років

-
Boyko23
46 років, Калуш
bonv
- Пол:
- мужской
- Город:
- Калуш
- Место работы:
- не бідую:)
Жить не могу без сладкого…:))
- Блог
- Коментарі
- Валютний форум
- Відгуки
- Гаряча лінія
- +91
- 10 березня 2020, 12:26
- # Обговорення валютного ринка 10 _month_ 2020|марта
Кого цікавить твоя ватна думка?. Як і курс зелебобів на росію!.
- +15
- 10 березня 2020, 12:17
- # Обговорення валютного ринка 10 _month_ 2020|марта
Але ку-ку рублю:)))
- +24
- 10 березня 2020, 12:15
- # Обговорення валютного ринка 10 _month_ 2020|марта
Тільки рашовата не радіє що рубль ковбасить:)))
- +45
- 10 березня 2020, 12:08
- # Обговорення валютного ринка 10 _month_ 2020|марта
У нас своя пандемія нелохів і непрофанів..
У січні 2020 року промислове виробництво в Україні знизилося на 5,1% порівняно із січнем 2019 року та скоротилось на 8,4% порівняно з минулим місяцем.
Про це повідомляє Державна служба статистики.
Нелохи і непофани при владі - основна причина дири в бюджеті і падіння виробництва.
У січні 2020 року промислове виробництво в Україні знизилося на 5,1% порівняно із січнем 2019 року та скоротилось на 8,4% порівняно з минулим місяцем.
Про це повідомляє Державна служба статистики.
Нелохи і непофани при владі - основна причина дири в бюджеті і падіння виробництва.
- 0
- 10 березня 2020, 11:38
- # Обговорення валютного ринка 10 _month_ 2020|марта
Спасение гривны: Нацбанк за полчаса продал $150 миллионов
- +82
- 10 березня 2020, 11:28
- # Обговорення валютного ринка 10 _month_ 2020|марта
Не надо беспокоиться за рубль. Если он упал, значит, напился. Но он обязательно опохмелится и поднимется. И снова упадет:)))
- +60
- 10 березня 2020, 11:06
- # Обговорення валютного ринка 10 _month_ 2020|марта
Рубль - самая крепкая и твердая валюта. Легко пробивает любое дно..:)..
- +60
- 10 березня 2020, 11:03
- # Обговорення валютного ринка 10 _month_ 2020|марта
Потерпи ватолена, вот потеплеет, и Владимир Владимирович лично поднимет рубль со дна:)
- +90
- 10 березня 2020, 11:00
- # Обговорення валютного ринка 10 _month_ 2020|марта
Доллар потрать сам, евро — раздели с другом, рубль — отдай врагу!
- +15
- 10 березня 2020, 10:59
- # Обговорення валютного ринка 10 _month_ 2020|марта
ЦБ отпустил рубль в свободное плавание, а тот полетел....:))))
- +45
- 10 березня 2020, 10:57
- # Обговорення валютного ринка 10 _month_ 2020|марта
Я с интересом наблюдаю, как король Саудовской Аравии троллит Россию ценами на нефть. Но всю красоту процесса, я оценил, когда узнал, что в этой стране есть газета «Аль Ватан»:)_))
- +119
- 10 березня 2020, 10:45
- # Обговорення валютного ринка 10 _month_ 2020|марта
Чем дороже доллар тем для россиян лучше!:)))) Россиянин сможет за каждый доллар получить больше рублей, а соответственно больше за рубли купить, значит он стал богаче.:)))))
- +30
- 10 березня 2020, 10:39
- # Обговорення валютного ринка 10 _month_ 2020|марта
Люди, представлені у коханому голосі Офісу президента Андрієм Богданом і нападають на «Служби людей» Міколою Солда, які вступили в рейдерське захоплення агрофірми і перерахували гроші за свого партійного президента Володимира Зеленського.
https://espreso.tv/news/2020/03/10/lyudy_povyazani_z_nardepom_vid_quotslugy_naroduquot_solskym_i_eksglavoyu_op_bogdanom_reydernuly_agrobiznes_na_kyyivschyni_bihusinfo
https://espreso.tv/news/2020/03/10/lyudy_povyazani_z_nardepom_vid_quotslugy_naroduquot_solskym_i_eksglavoyu_op_bogdanom_reydernuly_agrobiznes_na_kyyivschyni_bihusinfo
- +15
- 10 березня 2020, 10:37
- # Обговорення валютного ринка 10 _month_ 2020|марта
П’ять найдорожчих американських технологічних компаній втратили $321,6 млрд. При цьому лише Apple втратила третина цієї суми. Про це повідомляє CNBC.
Акції виробника iPhone впали на 7,9%, Microsoft та Facebook втратили понад 6% кожна, Amazon – 5,3%.
Всього дев’яти членам S&P 500 вдалось завершити день у плюсі, водночас жодна з технокомпаній до цього списку не увійшла. У процентному відношенні найбільше падіння серед технологічних компаній продемонструвала ІТ-компанія DXC, яка втратила 18%.
Tesla, яка до індексу не входить, впала на 14%.
Акції виробника iPhone впали на 7,9%, Microsoft та Facebook втратили понад 6% кожна, Amazon – 5,3%.
Всього дев’яти членам S&P 500 вдалось завершити день у плюсі, водночас жодна з технокомпаній до цього списку не увійшла. У процентному відношенні найбільше падіння серед технологічних компаній продемонструвала ІТ-компанія DXC, яка втратила 18%.
Tesla, яка до індексу не входить, впала на 14%.
- +15
- 10 березня 2020, 10:33
- # Обговорення валютного ринка 10 _month_ 2020|марта
І аукціону сьогодні немає.. Важко НБУ:)
- 10:38 Курс валют змінився: скільки коштують долар і євро 25 червня
- 09:52 Разова виплата до Дня Незалежності-2026: як подати онлайн заяву
- 09:37 Вчителям і соцпрацівникам підвищать зарплати: уряд виділив 6,6 млрд грн
- 09:16 Мінфін провів switch-аукціон ОВДП на 17 млрд грн: що отримали інвестори
- 09:00 Інвестиції за розкладом: як Crypto Bundles від WhiteBIT спрощують вхід у крипторинок
- 08:44 Виграли гроші, смартфон чи авто: ДПС пояснила, які податки доведеться сплатити
- 08:00 ЄС урізав перший транш кредиту Україні: з нього виключили 5,9 млрд євро на безпілотники
- 24.06.2026
- 19:11 «Робота за лайки»: Нова пошта попередила про нову шахрайську схему
- 18:43 НБУ пропонує відокремити фінансовий бізнес Укрпошти в нову компанію задля отримання ліцензії
- 18:19 Binance обіцяє залишитися в ЄС попри проблеми з отриманням ліцензії

