ЖК Урлівський - 1

Зв'язатися
ЖК Урлівський - 1

Цена за м2

20 469 грн/м², знижки при 100% оплаті 10%

Статус

будується

Тип нерухомості

новобудова

Місто

Київ

Метро

Осокорки

Адреса

вул. Причальна, 11

Опис ЖК Урлівський - 1

На перетині вулиць Урлівська, Прип’ятська та Дніпровська набережна незабаром розпочнеться будівництво сучасного житлового комплексу із семи 26-поверхових будинків, розташованих в шаховому порядку. Всі сім красенів будуть об’єднані загальною прибудинковою територією в єдиному архітектурному рішенні. Архітектори підняли будинки на п’єдестал, щоб, з одного боку, зробити життя мешканців більш сучасним, ну а з іншого, за рахунок закритої території і ефективного використання дворового простору кожного із будинків, — затишним і комфортним. В той же час з вікон квартир жителів нових велетнів відкриватиметься чудовий краєвид на нічим необмежені простори столичного міста.

У стилобатній частині будуть розміщені нежитлові приміщення різної площі з індивідуальними планувальними рішеннями, що дасть можливість найбільш активним інвесторам розпочати свій маленький бізнес (відкрити кав’ярню, магазинчик, перукарню) або реалізувати більш амбіційні бізнес-плани (тренажерний зал, приватний садочок, салон краси). Саме такі приміщення стануть запорукою створення комфортної внутрішньої інфраструктури житлового комплексу, яку так цінують жителі новобудов.

Для автомобілів мешканців комплексу у стилобатній частині ЖК запроектовано паркінг. Це забезпечить надійне збереження автомобілів та спокій їхніх господарів. Швидкісні та безшумні ліфти піднімуть власника авто у власну оселю прямо з паркінгу.

Завдяки стилобату у даному комплексі буде реалізовано концепцію «двір без машин», щоб майбутній двір залишався територією для безпечного відпочинку мешканців, прогулянок, дитячих пустощів та занять спортом. Ця територія стане справжньою родзинкою комплексу. На рівні 2-го поверху під відкритим небом будуть створені зелені алеї, сучасні дитячі та спортивні майданчики, зони відпочинку для дорослих та малюків — і всі ці переваги тільки для мешканців комплексу та їх гостей. Це територія свободи. Місце, де ви зможете почуватися вільною людиною. Свобода від машин, свобода від людської метушні. Місце, де можна зупинитися, милуючись прекрасним видом на правий берег Дніпра.

Із вікон більшості квартир комплексу можна буде милуватися прекрасними видами на Києво-Печерську лавру, Свято-Михайлівський Видубицький монастир, монументальну скульптуру Батьківщини-Матері, що вінчає будівлю меморіального комплексу Національного музею історії України у Другій Світовій війні, на Національний ботанічний сад ім. М. М. Гришка Національної академії наук України та Печерські пагорби тощо.

Для кожного з нас вибір квартири – дуже важливий і відповідальний крок у житті, тому для Вас ми пропонуємо продумані планувальні рішення. І невипадковою, а скоріше, символічною і доленосною є будівельна адреса комплексу: вул. Причальна, 11. Ми прикладемо максимум зусиль, щоб майбутні мешканці знайшли тут свій причал, ту тиху гавань, яка завжди оберігатиме вас та ваших рідних від усіх можливих негараздів, неприємностей та небезпек під час можливої життєвої негоди.

Переваги:

1. Розвинена інфраструктура району 2. Хороше транспортне сполучення 3. Більшість квартир із панорамою на Дніпро 4. Монолітно-каркасне будівництво 5. Лічильники на кожну квартиру 6. Швидкісні безшумні ліфти 7. Власний дитячий садок 8. Нежитлові приміщення та паркінг в стилобатній частині 9. Концепція «двір без машин» 10. Оздоблення сучасними матеріалами вхідних груп згідно з розробленим дизайном