Київміськбуд
Меню

VAV1
21 грудня 2021, 14:24
Большие задержки сдачи и только обещания. Не влазьте в это *** .
Mikalia1
19 жовтня 2021, 16:42
Вже більше 4 років маю справу з будинками від «Київміськбуд» та, на жаль, розчарувалась в цій компанії повністю. Підхід компанії до будівництва, а особливо до обслуговування будинку, застряг ще десь у 80хх роках 20 століття. Так, бонусом від Київміськбуду для інвесторів є те, що в придачу до квартири Ви отримуєте славнозвісну осблуговуючу компанію ТОВ «ЖК Сервіс Груп» на чолі з Мельником Сергієм, який навіть приблизно не розуміє що таке «сервіс чи комфорт». Ця обслуговуюча компанія просто збирає гроші з співвласників будинку, а взамін Ви отримуєте максимум «заміну лампочки у підїзді», і то після того, як попросите це зробити за Ваші ж гроші. Ця компанія виставляє рахунки задніми числами без попереджень, пояснень і незрозуміло за що. Виборовши від них будинок силами ініціативної групи та створивши ОСББ, вони ніяк не змиряться з фактом, що більше немає звідки здирати гроші (хоча по Києву наш будинок не єдина їхня жертва). Мінімум в 4 будинках, які вони обслуговують, аналогічна ситуація. В 2020 році затримавши запуск опалення у декількох ЖК по Києву, їх показували по телебаченню. Цього року вони разом з Київмськбудом не віддають співвласникам будинку котельню, яка знаходиться у нашому будинку і повинна давати тепло всьому будинку, як наслідок її запуск є неможливим. ТОВ «ЖК Сервіс груп», «Енерго Сервіс Груп», «Київміськбуд» — це все одні і ті ж аферисти, які не можуть нажитись на чужих грошах і які мутять різноманітніші схеми, як заробляти на інвесторах. Наприклад, в наш будинок вони привели компанію по встановленню домофонів, представник якої зібрав з квартир по 300-400 дол.і зник. Мельник Сергій від цієї компанії відхрещуються і робить вигляд, що не знає як вони потрапили в наш будинок. Одним словом, це УТОПІЯ. І все, що вони Вам обіцятимуть — замилювання очей.
AnastasiiiaAna
12 лютого 2021, 10:19
Всі будинки від Київміськбуд виглядають дуже гарно та надійно, от і ми вирішили купили першу квартиру в цього забудовника. ЖК Каховська, будинок вже активно заселяється, багато людей живуть вже більше ніж півроку (Каховська 62а), це перша зима — в результаті — у квартирах безліч дефектів, із вікон свіще вітер, намерзає лід, промерзають кутки в квартирах, заміряли тепловізором — +3-5 градусів, в нових квартирах, де щойно зробили ремонт конденсат на стінах та чорна цвіль, коли температура менше 0, в квартирах по +14 градусів тепла, у ванній, туалеті та кухні +9, включаємо теплу підлогу, кондиціонер, дуйчики, обігрівачі — нагрітись нереально. У під.їзді не працюють нормально батареї, +8 градусів, із дверей, які ведуть на спільний балкон свище, вони промерзають, довкола цих двереій тріщини по стінах. Мешканці, які зараз починають робити ремонт, скидаю у чат фото, де вони самі знімали вікна, і довкола них практично нічого не пропінено. З кутків стін дує) Просто жесть, якби знали, що так буде, ніколи б в житті не купили там квартиру. Тому не раджу!!! ЖЕК ігнорує, пишемо колективні скарги.
VAV1
1 грудня 2020, 0:59
Задержка сдачи домов переносится из года в год почти на всех стройках, кроме дорогих жк, кгс уже не тот это полное Д***МО. Качество стройки- это эконом материалы на всём. Не советую влазить в это Г***О!!!
87Irina
22 листопада 2020, 22:03
Придбала квартиру за адресою пров. Коломийський, 6. Забудовник здав будинок неналежності якості. Дах будинку сильно протікає, люди не можуть робити ремонт у власних квартирах!!! Пройшло майже 7 місяців з моменту здачі, а ремонт даху так і не відбувся!!! Будинок, все ще на тимчасовому електропостачанні. Варто відмітити, що в будинку не передбачено газопостачання та гарячої води, тому обмеження електроенергії в 1 кВт на квартиру — це знущання!!! При таких обмеженнях жоден бойлер чи електроплита не працюватимуть. Як можна здавати об’єкт в такому стані!!! Жити в такому будинку не можливо.
Забудовник «не забув» віддати наш будинок в управління УК «Сервіс Груп», позбавивши власників можливості самим обирати собі Управляючу компанію (ЖЕК)!!! Це і не дивно, адже з тарифом 22,68 грн за кв. м. жодна людина добровільно не проголосувала б за таку Управляючу компанію. Декому «з боєм» вдається забрати ключі від власної квартири у даної організації, але ремонт все одно робити не можливо без підписання договору із УК «Сервіс Груп»!!! Без укладеного договору вам не увімкнуть воду та електропостачання, що унеможливлює виконання ремонтних робіт.
Що ж до самого УК «Сервіс Груп», який обслуговує виключно будинки від Київміськбуду, то нічим, окрім знизування плечима, вони допомогти власникам нашого будинку не можуть. Лише беруть неадекватні гроші за обслуговування будинку, в якому жити неможливо!!!
Будь-які претензії, листи щодо якості будинку та прибудинкової території на адресу ХК «Київміськбуд» або ігноруються ними, або перенаправляються до тої ж УК «Сервіс Груп». Остання «переводить стрілки» на ХК «Київміськбуд» або ТОВ «Ягуар». Невже за це ми платили кошти, коли купувати квартири!!! Отримавши прибуток, ХК «Київміськбуд» стає байдуже і на якість об’єкту забудови і на власних клієнтів!!!
MTania
3 листопада 2020, 14:45
Будинок, що знаходиться за адресою м. Київ, пров. Коломийський 6, сьогодні обслуговує ТОВ «КП Сервіс Груп». Самостійно не мали можливості обирати управлінську компанію з обслуговування будинку та прибудинкової території, оскільки! УВАГА! не підписавши цей договір, не дозволяють виконувати ремонтні роботи! Це просто шантаж!

Заднім числом встановлено нереально високий тариф – 16,19 грн/кв.м. Станом на сьогоднішній день, знову заднім числом отримуємо наказ на підвищення ціни до 17,57 грн на період ремонтних робіт. Для прояснення ситуації — це навіть не закрита територія. Це 1 будинок, без ніяких візуальних мега концепцій… простий житловий будинок з охоронною будкою в стилі тих, які установлюють при будівнитцві. Лише утримання1-кімн кв до 40 кв.м. вартує 620 грн! ТАРИФИ ПРОСТО НЕ АДЕКВАТНИЙ ЗА ЦЕ! Такі самі будинки плюс-мінус цього періоду вводу в експлуатацію КМБ не мають таких умов! Звернення ігноруються, перенаправляються… Реальність: купити нерухомість і відстоювати права та боротися за нормальне відношення. Пєчаль =/
Коментарі (1)
Maria887
2 листопада 2020, 15:30
Будьте осторожны. Все не так красиво, как рисует телевизор.
В этом году купили квартиру в ХК «Киевгорстрой». Сдача дома затянулась на 7 месяцев. Если бы не позвонили, то ещё долго и нудно ожидали, что кто-то нас наберёт. А всё так красиво начиналось. Даже игрушку ребёнку подарили.
Квартира в Голосеевском районе, провулок Коломийський, 6. Как оказалось работы делала фирма «Ягуар», на которую теперь вешают все грехи. А Вы куда смотрели, Киевгорстрой..? Лидер рынка. Не стыдно? Люди поделали ремонты, из перекрытий верхних этажей течёт вода. Озеленения нет. Детская площадка для пигмеев. 6 летняя дочка не пройдёт по высоте, только нагнув голову. Площадка расположена возле стоянки, без ограждения. Где Ваши глаза, уважаемые Застройщики?
Ну это только начало. Добровольно-принудительно нас передали ЖЕКу: « ЖК Сервис Груп». Ребята ещё те. Ничего не делаем, но при этом тариф в 3 раза выше среднего по Киеву. С охраной больше 22 грн/ кв. метр. Хамская конторка, создана для шантажа и выкачки денег с владельцев квартир. Рассказать можно много, будьте очень осторожны при подписании договоров с этим ЖЕКом.
Для себя решили одно, лучше вторичка или полностью готовое жилье. Да, дороже. Но это только на первый взгляд. Плюс нет всего этого гемора, кучи негатива и постоянно испорченного настроения. Стучать везде нужно ногой, иначе Вас не слышат. Будьте морально готовы. ХК «Киевгорстрой» обычная ничтожная конторка, с мерзким отвратительным запашком.
Коментарі (2)
2 листопада 2020, 14:07
«ХК „Київміськбуд“ позиционирует себя, как надежного застройщика, который, несмотря ни на что, достраивает свои объекты и вводит их в эксплуатацию. Возможно, так когда-то и было, но сейчас реальная ситуация не соответствует заявленному! Мы приобрели квартиру в ЖК „Коломиївський“. „ХК “Київміськбуд» сразу же после ввода дома в эксплуатацию в июне 2020 года передал дом своему карманному ЖЕКу — ТОВ «ЖК Сервіс Груп», которая не давала нам разрешения начинать проводить ремонтные работы в НАШИХ же квартирах без подписания договора на обслуживание с драконовскими тарифами и условиями. Тариф за коммунальное обслуживание выставлен самый высокий по Киеву 22,68 грн. за кв.метр. Нам насчитывают за полив несуществующих клумб, за вывоз бытового мусора, которого нет, т.к. дом еще не заселен, за недоделанную детскую площадку, за уборку, которая не проводилась до недавнего времени. Также ТОВ «ЖК Сервіс Груп» навязал нам очень сомнительную охрану, с которой нет договора, которая в случае чего ни за что не отвечает и оплата в сумме 6 грн. за кв.метр идет тому же ТОВ «ЖК Сервіс Груп». До сих пор, по состоянию на 02.11.2020, дом находится на временном электро-обеспечении всего 6А на квартиру, и неизвестно, когда подключат постоянное, Киегорстрой кивает на своего подрядчика ТОВ «Ягуар», а те, в свою очередь, отфутболивают все претензии назад Киевгорстрою, а ТОВ «ЖК Сервіс Груп» так и вовсе никогда ни за что не отвечают, их дело тариф повыше установить неизвестно за какое такое VIP-обслуживание в самом обычном ЖК. В ЖК «Коломиївський» до сих пор не начался отопительный сезон! В ЖК «Коломиївський» серьезно течет крыша, протекания с девятого этажа уже доходят до шестого! И снова тот же замкнутый круг: «ХК „Київміськбуд“ -ТОВ „Ягуар“ — ТОВ „ЖК Сервіс Груп“, управляющий домом также „не в курсе, не знает, не отвечает“. Вот такой вот писец, друзья! Вам еще хочется купить недвижимость у Киевгорстроя?
Коментарі (7)
Anton2511
30 жовтня 2020, 11:24
Купили квартиру у ХК « Киiвмiськбуд». Все красиво тiльки зовнi. В серединi гниль повна. Дуже РОЗЧАРОВАНI!!! Термiн здачi затягнувся, але до цього ми наперед були готовi. Далi почалося… Щоб почати ремонтнi роботи, необхiдно пiдписати договiр з ТОВ « ЖК Сервiс Груп ». Карманна контора, конкурс на яку точно нiхто не проводив. Берегiв не бачите:-(((. Без пiдписання договору в квартири нас не запускали. Вперше в життi вiдчув себе не власником, а звичайним пiдлеглим. Договiр дуже хитрий, а тарифи просто ЗАХМАРНI!!! Елiтнi ЖК вiдпочивають.На сьогоднi тариф 16,19 грн/кВ.м. Цiкаво, що для комерцiйних примiщень виставлена цiна 6,89 грн/1м кв. Все зрозумiло, примiщення Ви ж собi побрали. Тепер Ми за Вас маэмо платити. ЖКГ просто займаэться здирництвом. Своiх функцiй зовсiм не виконують. Нарештi посадили якiсь страшненькi дерева i кущi, за полив яких ми вже 2 мiсяцi платимо власнi кошти. Договiр з охоронною конторою нам нiхто не показуэ. Тариф за охорону складаэ бiльше 6 грн/1 м кв.
Написали не один лист скаргу, нарештi хоч трошки зашевелились.
Шановнi iнвестори, будьте дуже обережнi. Ви цiкавi лише до першого внеску. Достукатись до Киiвмiськбуду дуже важко. Побачили в собi монополiстiв. Нiчого, в життi все змiнюэться. Планували покупку ще однiэi квартири, але вже точно не з Вами.
Звичайна «Шарашкина контора», дуже розпiарена, з величезними амбiцiями.
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНI!!!
P.S. Будинок в нас дуже маленький, але коликтив зiбрался дружний:-) Сусiди хорошi! Стукати будемо скрiзь, десь нам вiдчинять. Ми власники, а не раби Вашого Холдингу.
Можливо нiчого кардинально не змiнимо, але правда маэ гуляти на ВОЛI.
Окреме спасибi iнiцiативнiй групi. Ви просто молодцi!!!
Коментарі (1)
AndryDCH
30 жовтня 2020, 10:26
Купуючи у них нерухомість не сподівайтеся на ту якість будівництва, що була раніше, коли напрацьовували собі авторитет і будьте готові платить баснословні тарифи нав‘язаному Кмб Жеку, який насміхаючись не ьуде виконувати свої обовьязки: а драти з вас три шкури по тарифам, так ось в Жк Коломийський власники квартир мають від впареного Кмб жеку Тов « Сервіс Груп» тариф у 22 гр/ м2, це при середній вартості по Києву у 9 гр/ м2; звернення до Кмб з приводу підстав призначення саме цього жеку залишилось без відповіді, письмове прохання власників знизити тариф до адекватного розміру теж залишились без відповіді. Не підписавши кабальні умови з даним Жеком Сервіс Груп, інвесторів вщагалі не допускали на ремонт, от вам і шантаж, і корупційні схеми! От вам і хвалений Київміськбуд!
Volodymyr2222
30 жовтня 2020, 8:22
Щодо ЖК «Коломийський», який Київміськбуд перебудував зі старого гуртожитка, але оцінив квадратний метр у тисячу доларів. Введення в експлуатацію затримали на півроку — хоча тут не все залежить від забудовника, тому це можна пробачити. Але після введення в експлуатацію проблеми тільки почалися! Те, що зараз відбувається — якась жесть. Київміськбуд нав'язав жителям управлінську клмпанію — без підписання з нею договору не пускали на ремонт і тому більшість ці договори підписали. Тариф — 25 грн за квадратний метр, при тому що будинок новий і ця обслуговуюяа компанія майже нічого не робить! На територію довкола будинку провели озеленення тільки через півроку після індивідуальних і письмових звернень жителів! І плсадили там якісь дивні криві берези, які зазвичай садять біля маленьких водойм — тут просто біля будинку.

Далі у власнтків квартир на верхніх поверхах з плит перекриття почала текти вода я зараз підіймається питання пот повторну гідроізоляцію, хоча у людей вже ремонти зроблені!!! І АПОГЕЙ всього цього, що за півроку після введення будинку в екплуатацію в ньому не підключене плстійне електроплстачання — тобто жити там НЕМОЖЛИВО! На квартиру дається тільки 6А, що навіть для бойлкра не достатньо. А в будинку не передбачено ні газу, ні гарячої води — все на електриці, якої нема і кажуть, що МОЖЛИВО включать у січні!!! Це якийсь лютий треш! Взяли квартиру у Київміськбуу тільки тому, що він добудовує. Але жити в тих будинках — це якась мука із мафією їхніх управлінських компаній. ОСББ треба буде створювати, але цк все не швидко зовсім. Не компанія, а лютий треш!!!
kittenn
8 липня 2020, 12:29
Хочу подякувати відділу по роботі з клієнтами ЖК «Міракс» за якісну і детальну консультацію. Я – інвестор, який дуже хвилюється за свій внесок і бажає побачити гідний результат роботи по об’єкту. Звернувшись до консультантів, отримала багато потрібної інформації. Можу відзначити, що за останні місяці Київміськбуд змінив політику ставлення до клієнтів у бік покращення. Раніше такої уваги до питань окремого клієнта не помічала. Сподіваюся, будівництво відбуватиметься настільки якісно і швидко, як працює відділ косультації.
1 (не зарахована)
Inna25081993
27 травня 2020, 14:13
Речь идёт о ЖК Каховская 60, а именно вторая очередь ( 5 дом). ДАБИ отказывает в выдачи сертификата уже 5 раз с указанием причин отказа. В КГС отказы аргументируют тем что ДАБИ требуют взятку и отказы это чистая формальность. При этом всем КГС запускает инвесторов на ремонт в незданный в эксплуатацию дом, и уже передал дом на обслуживание своей «карманной» Управляющей компании, которая берет с инвесторов по 2000 грн чтобы зайти на ремонт.
Застройщик нагло врет инвесторам что сертификат вот вот будет и все ок. При этом не исправляет те замечания, которые указаны в отказе про выдачу сертификата. Своих строителей убрали с объекта, мол объект достроен, а то что он не введён в эксплуатацию это их не интересует, они перебрасывают все проблемы на инвесторов, пусть за свой счёт доделывают все замечания.
umanets1964i
21 березня 2020, 15:31
Менеджеры Киевгорстроя сами для себя придерживают наиболее выгодные варианты квартир, даже не скрывая этого. Квартира находится в продаже в течении трёх рабочих дней, но купить её нельзя и каждый день, из двух рабочих дней, начинается с того, что в отделе продаж Киевгорстроя тебе отвечают «приезжайте и оформляете заявку», едишь в отдел продаж и тут тебе звонят, что квартира уже не продаётся но может быть её не купят перезвоните в другой день, перезваниваешь на следующий день и повторяется тоже самое с такой же последовательностью, утром квартира продаётся, едишь в отдел продаж и тебе опять по дороге звонят, что квартира опять не продаётся.Нарушаются все правила продажи квартир, то есть; заявка, через один рабочий день заключение договора через пять дней оплата. Это больше похоже на работу организаций в бандитские 90-е чем на работу европейской компании.
NatayaBO
23 грудня 2019, 22:07
Киевгорстрой оставил жителей дома по ул. Обуховская 137А без отопления!
При строительстве развернули дом! Задержали сдачу на 2 года! Не передали дом на баланс ЖЕКу, а платёжки от ЖЕКа приходят!!! А теперь жителей дома лишили отопления!
Inna25081993
19 грудня 2019, 19:04
КГС уже второй раз переносит ввод в эксплуатацию ЖК: Каховская, Медовый, Итальянский квартал. У компании явные проблемы, поскольку задержки с введением в эксплуатацию жк аргументируют проблемами с подключением коммуникаций. Проблемы у застройщика начались после того, как КГС взял на себя обязанность достроить объекты Укрбуд. Свои объекты они заморозили на неопределенный период. Так же 19.12.2019 КГС несколько раз за день менял информацию о введении 3 ЖК, объяснив эти изменения ошибкой стажера, при том что в кол-центре называют разные даты. Застройщика крайне не рекомендую, на рынке есть достойные застройщики, но это явно не КГС!
Likerjus
27 листопада 2019, 11:13
Виникла проблема з тим, що дана корпорація використовує грошові кошти, які виплачені за попереднім договором, не з метою виконання своїх зобов'язань, а невідомо куди. в поясненнях повідомляють, що в них довга процедура внутрішня. Однак, якщо не має дозволу на продажу майна на якій підставі вони укладають договори. Виманюючи грошові кошти. на жаль, правоохоронна система у нас так відреформована, що захистити права не може.
Тому ні коли не зв'язуйтесь з даним холдингом!!!
Nataliya Ganzenko
25 травня 2019, 17:55
Сьогодні планувала купити паркомісце на пр.Палладіна, 25а (номер 9) У відділі продажу на
ЖК «НОВОМОСТИЦЬКО-ЗАМКОВЕЦЬКИЙ» менеджер Тетяна перед підписанням документів по купівлі заявила, що анонсована по тел ціни в 102 тис грн не буде. Ціна буде близько 140 тис і в базі невірна ціна (в базі Київміськбуд ціна також 120 тис (-15%) =102 тис.) На прохання підтвердити ціну мені відмовили. Це моя 2га спроба придбати паркомісце. Першого разу після підписання наміру про купівлю іншого 11 місця за цією ж адресою за 172 тис, із Київміськбуд передзвонили і сказали, що місце продане і це помилка. Фактично, місце було продане суттєво дешеве (близько 130 тис). Тобто, я розумію, що 9 місце за 102 тис або менші кошти таки буде реалізоване. Звісно не мені. Бо я купую тільки прозоро. Виглядає на те, що продавати прозоро середній ланці керівництва Київмісьбуда фінансово не цікаво і що Тетяні повідомили ім'я людини, для якої тримать місце по ціні 102 тис або дешевше. Надзвичайно неприємний випадок. Звісно, що не може йти про прозорі стосунки.
Investornovomos
2 грудня 2018, 12:02
Пройшло півроку з моменту здачі другої черги ЖК Новомостицько-замковецький. Я зробив ремонт, але ще й досі немає постійного освітлення і опалення. В будинку 7 трапилася пожежа тому що була використана горююча піна. Через те що система опалення не була протестована відбуваються прориви, вода в системі замерзла і порвала труби. Зроблений ремонт залило водою, яка замерзла. Пане Кушнір, так як тепер мені немає де жити, я буду змушений жити у вас
17 жовтня 2018, 3:29
Недавно попалась информация на глаза, что КМБ будет использовать альтернативные источники энергии: уже готовятся устанавливать солнечные батареи на крышах в новых домах. В частности, в ЖК «Mirax», в доме на Лейпцигском, в ЖК на Лумумбы и др. Также в новых домах будут подзарядки для электромобилей.

Какие впечатления у инвесторов? Так ли это?

На данный момент «Киевгорстрой» имеет на разных стадиях строительства 87 объектов. В частности, в 2018 г. компания начала строительство пяти новых жилых комплексов в разных районах столицы и еще пять на этапе подготовки. В целом в течение 2018 г. «Киевгорстрой» планирует ввести в эксплуатацию рекордное за последние годы количество жилья — около 450 тыс. кв. м.
Сторінки: 12