ЖК «Новомостицько-Замковецький»

Зв'язатися
ЖК «Новомостицько-Замковецький»

Цена за м2

17 004 грн/м²

Статус

зданий

Термін здачі

всі будинки введені в експлуатацію

Тип нерухомості

новобудова

Місто

Київ

Метро

Дорогожичі

Інша інфраструктура

середня школа №8 - 12 хв; спеціалізована школа № 271 з поглибленим вивченням інформаційних технологій - 12 хв; німецько-українська міжкультурна школа - 19 хв. Дошкільний навчальний заклад №234 «Вогник» - 14 хв, дошкільний навчальний заклад №47 - 23 хв;

Адреса

вул. Сергія Данченка, 28-Б, 28-А, 28, 30, 32-Б, 32-А, 32, 34-А, 34

Опис ЖК «Новомостицько-Замковецький»

Cучасний і затишний житловий комплекс побудовано в Подільському районі столиці, на вулицях Новомостицькій та Замковецькій. Саме в ньому ідеально поєднаніпереваги міського та заміського життя.

Новий мікрорайон із 9 будинків розташований поряд із престижним приватним сектором і оточений мальовничою природою, скверами і парками. Це робить проживання мешканців приємним, спокійним та затишним.

Суттєвою перевагою комплексу є вдалі та зручні планування, що представлені в широкому асортименті: від одно– до п’ятикімнатних квартир із загальною площею від 35 до 135 кв. метрів. У кожному будинку є також дворівневі квартири, які здатні задовольнити вимоги найвибагливішого покупця.

Житловий комплекс розташований в районі з розвинутою соціальною, комерційною та культурною інфраструктурою. Мікрорайон має чудову транспортну розв’язку. Недалеко від комплексу проходить одна з головних автомагістралей міста — проспект Правди. Завдяки вдалій розв’язці ви зможете швидко дістатися до центральної частини міста, а також до найближчих станцій метро — «Мінська», «Оболонь», «Дорогожичі» та «Сирець» (15 хвилин на громадському транспорті). В найближчихпланах — відкриття трьох станцій метро у пішохідній доступності від комплексу.

Поруч з ЖК на вулицях Новомостицькій та Замковецькій є все необхідне для комфортного проживання, у тому числі дитячі та підліткові освітні заклади, медичні установи, музеї, банки і кінотеатри, кафе та ресторани, магазини, місця для відпочинку (Березовий і Сирецький гай). На любителів активного способу життя чекаютьспортклуби та фітнес-студії, боксерський клуб.

Мешканці комплексу можуть не хвилюватися за свої авто: просторий та зручний для в’їзду і виїзду паркінг дозволить захистити їх від негоди і зловмисників, забезпечить місце для постійного або тимчасового перебування.

У кожному будинку ЖК є окремі кімнати у під’їздах, де можна зберігати будь-які речі: візочки, лижі, велосипеди, шини тощо.

Переваги:

1. екологічно чистий та тихий район
2. розвинена інфраструктура
3. планується відкриття нових станцій метро
4. підземний паркінг та гостьові парковки
5. мінімальна ціна квадратного метра
6. зручні та різноманітні планування квартир
7. власні котельні
8. індивідуальні лічильники
9. комори для зберігання речей