ЖК вул. Каховська

Зв'язатися
ЖК вул. Каховська

Цена за м2

21 608 грн/м2, знижки до 10%

Статус

будується

Термін здачі

будинки 1,2,3 - грудень 2018, 4-й будинок - грудень 2019, 5-й будинок - липень 2019

Тип нерухомості

новобудова

Місто

Київ

Метро

Лівобережна

Інша інфраструктура

Парк "Перемога", середня школа №258, магазин "Фуршет", Центр сімейної медицини "Український лікувально-діагностичний центр", ТЦ "Комод", Кредобанк, Приват Банк

Адреса

вул. Каховська, 60

Опис ЖК вул. Каховська

Житловий комплекс на вул. Каховська, 60 будується в Дніпровському районі м. Києва, на території місцевості, яку називають Микільська Слобідка.

Дніпровський район — один з найбільших районів столиці. Він знаходиться на лівому березі Дніпра. Тут багато парків і скверів, озер і водоймищ. 

В житловому комплексі по вул. Каховська, 60 поєднуються переваги заміського затишку зеленої зони з урбаністичним міським життям: після напруженого трудового дня кожен зможе повноцінно відпочити на облаштованому узбережжі Дніпра, проїхатися велосипедними доріжками або прогулятися в парку.

На території площею 4,4 га розміститься комплекс із п'яти 26-поверхових сучасних будинків комфорт-класу, що складається з чотирьох односекційних та п`ятого — восьмисекційного будинку. На перших поверхах будуть розміщуватися вбудовано-прибудовані нежитлові приміщення, у яких в майбутньому з’являться магазини, ресторани, хімчистка та багато інших сфер і послуг, направлених на підвищення комфорту проживання мешканців.

В житловому комплексі можна обрати квартиру з різною кількістю кімнат: від 1-кімнатної до 5-кімнатної з різними планувальними рішеннями, в тому числі з дворівневим плануванням. Площа квартир від 30 до 165 кв. метрів. Всі планування продумані і відповідають комфортним умовам життя.

Розташовуються будинки таким чином, аби візуально утворювати закриту внутрішню територію від машин, щоб Ваш дворовий простір був більш безпечним, спокійним та тихим.

Дворова територія ЖК на вул. Каховська, 60 стане одним із улюблених місць не тільки малюків, але й дорослих. Сучасні дитячі та спортивні майданчики, зони відпочинку для малюків і дорослих - і все це на озелененій та освітленій території.

В районі комплексу швидко зростає соціально-побутова інфраструктура. У пішій доступності від комплексу є школи, дитячі садочки, медичні заклади, спортивні та танцювальні заклади, відділення банків, аптеки, супермаркети, кілька магазинів, кафе та ресторани. Транспортна розв'язка тут теж добре розвинена: на автомобілі до центру Києва можна дістатися за 20 хвилин, неподалік знаходиться метрополітен, міська електричка та зупинки громадського транспорту.

Розвинена довколишня інфраструктура забезпечує абсолютно все необхідне для комфортного життя.

Переваги:

1. розвинений район, наявність інфраструктури навколо

2. поруч набережна Дніпра, парки і сквери

3. зручна транспортна розв'язка, 15 хвилин пішки до станції метро «Лівобережна»

4. якісні матеріали та сучасні технології будівництва

5. великий вибір планувальних рішень

6. дитячі та спортивні майданчики

7. зони відпочинку для дорослих і малюків

8. підземний паркінг та гостьові парковки

9. власний дитячий садок

10. магазини, кав’ярні, хімчистки та інше на перших поверхах