ЖК «Mirax»

Зв'язатися
ЖК «Mirax»

Цена за м2

21 133 грн/м²

Статус

будується

Термін здачі

жовтень 2019 года

Тип нерухомості

новобудова

Місто

Київ

Метро

Лук'янівська

Інша інфраструктура

Супермаркет "Сільпо", Школа № 106, Житній ринок, Парк, Станція метро "Лук'янівська", Станція метро "Контрактова площа", Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, Дитяча клініка

Адреса

вул. Глибочицька, 43

Опис ЖК «Mirax»

Житловий комплекс “Mirax” будується по вулиці Глибочицькій, 43. Місце розташування є однією з основних переваг комплексу. З одного боку Шевченківський район — центр ділової активності, з іншого — Подільський район з його неповторною архітектурою. “Mirax” являтиме собою сучасний багатофункціональний комплекс висотністю від 8 до 28 поверхів, із житловими та комерційними приміщеннями. Завдяки особливостям розташування, з вікон комплексу відкриватимуться чудові краєвиди на Поділ та його околиці. Мешканці комплексу високо оцінять розташування своєї домівки – поблизу історичної частини міста зїї малоповерховими будівлями та маленькими затишними вуличками старого Подолу, якими можна прогулятись після напруженого робочого дня.

Своїм архітектурним рішенням житловий комплекс, який складається з 4 будинків та 3 житлових секцій з апартаментами, стане одним із кращих сучасних об’єктів Києва та підніме якість будівництва житлової нерухомості в Україні на принципово новий рівень.

Архітектори запроектували житло на будь-який смак, до дрібниць продумавши планування, в яких легко дихати та комфортно жити. У комплексі наявні квартири від 36 кв.м. до 176 кв.м. Також, проектом передбачено будівництво апартаментів — це новинка від “Київміськбуд”, площею від 19 кв.м. до 42 кв.м.

А ще майже на кожному поверсі ми передбачили комори, призначені для зберігання речей. Їх основна функція – зробити побут власників багатоквартирного будинку максимально комфортним, позбавивши шафи, антресолі і лоджії від зайвого «скарбу».

Мешканці комплексу зможуть не хвилюватися про збереження свого автотранспорту. Просторий п`ятирівневий паркінг, зручний для в’їзду і виїзду, дозволить захистити автомобілі від негоди і зловмисників, забезпечивши жителів кожної квартири місцем для парковки. У паркінгу будуть розміщені портали для зарядки електромобілів. Зважаючи, що Україна посіла 5 місце в міжнародному рейтингу за темпами розвитку електромобілів, такі пристрої стануть мешканцям новітнього“Mirax” у пригоді.

Інфраструктура комплексу включатиме велосипедні доріжки, дитячи та спортивні майданчики, дитячий клуб, місця для відпочинку і прогулянок, приміщення громадського призначення, майстерні, мережевий супермаркет, магазини, бутіки, ресторан і спортивний клуб, та багато інших об’єктів соціально-культурного призначення.

Зручна транспортна розв’язка, розвинена інфраструктура та місце розташування робить цей комплекс привабливим не тільки для комфортного проживання і ведення бізнесу, а ще й для інвестування. До станції метро “Лук’янівська” та “Контрактова площа” пішки можна дістатися за 15 хвилин. По вул. Глибочицькій проходить основний маршрутний і транспортний потік. Біля комплексу розташовані зупинки громадського транспорту. Також незабаром влада міста планує повністю реконструювати вулицю Глибочицьку, а трамвайні колії зробити безшумними, як у Львові, що, безперечно, стане перевагою для мешканців.

Переваги:

1.вдале розташування та хороша транспортна розв’язка
2.сучасний проект комплексу
3.додатковий виїзд на пров. Лук`янівський
4.якісні будівельні матеріали, енергозберігаючі склопакети, безшумні ліфти, поквартирне встановлення лічильників
5.”двір без авто”- проїзд до двору передбачено лише при екстренних випадках, шлагбауми на в’їздах, магнітні замки на вході в під’їзди та загальні ліфти
6 2 рівні двору з дитячими та спортивними майданчиками, місцями для відпочинку дорослих
7. дизайнерське фойє в кожному будинку
8. Розвинена власна інфраструктура:
-дитячий клуб
-ресторан
-спорт клуб
-мережевий супермаркет
– 5-рівневий паркінг з порталами для зарядки електромобілів
9. Комори для зберігання речей
10. Кредитні програми, безвідсоткова розстрочка від забудовника