ЖК «Rybalsky»

Зв'язатися
ЖК «Rybalsky»

Цена за м2

від 32 004 грн/м² знижки до 10%

Статус

будується

Тип нерухомості

новобудова

Місто

Київ

Метро

Контрактова площа

Інша інфраструктура

Києво-Могилянська Академія, Клініка Медіком, Поштова площа, Спортклуб "5 елемент", Бізнес центр "Поділ Плаза", ТРК Блокбастер, Коледж морського і річкового флоту, АТБ-Маркет

Адреса

вул. Електриків, 23-Б

Опис ЖК «Rybalsky»

ЖК «Рибальський» — київська перлина старого Подолу. Сучасний житловий комплекс, що розташований біля Дніпра, в історичному районі міста — на Подолі.

Стародавній район, культурний центр столиці з безліччю пам’яток архітектури: Андріївський узвіз, Покровська церква, Контрактова та Поштова площа (на якихмайже кожен будинок це пам’ятка архітектури), фунікулер та Дніпровська набережна — це лише мала частина улюблених місць киян та гостей міста. Саме в такому районі хочеться жити і саме тут будується «Рибальський».

ЖК «Рибальський» – це суперсучасний житловий район, який втілює в собі ідею гармонійного і комфортного життя біля води. При плануванні міського простору,забудовник першим в Україні скористався світовим досвідом, застосувавши принцип супер-кварталів, який зараз використовується у Барселоні.

Район складатиметься з 9-поверхових будинків – саме така висота, на думку архітекторів, комфортно сприймається людиною, не «давить» на неї і не затуляє небо. На перших поверхах будинків будуть розташовані ресторани, кафе, магазини та сервісні центри – усе поряд, усе зручно. Громадський простір – місце, де людищодня взаємодіють одне з одним, тому ми приділили максимальну увагу його формуванню. Найголовніші фактори – це гармонійність, екологічність, висока естетика ландшафтного дизайну та якість матеріалів, що використовуються.

Концепція комплексу передбачає створення суспільного простору, яким хочеться пишатися, куди варто запросити друзів, де приємно проводити час кожен день. Тут зручно відпочивати і спілкуватися. Комплекс, де немає жодного хмарочосу, лише малоповерхові будинки та квартальна забудова. Багато пішохідних вулиць та мальовничі канали поруч з домом. Сучасні квартири з видом на Дніпро, що запроектовані в комплексі, мають оригінальні архітектурні рішення. У будинках будуть затишні внутрішні двори, що призначені лише для мешканців та їх гостей, широкі пішохідні вулиці з унікальною системою каналів.

Безперечно, значну роль відіграє транспортна доступність та інфраструктура. ЖК «Рибальський» розташований поряд з основними транспортними вузлами, які сполучать центральну частину міста з Оболонню та лівим берегом міста. Усього 7 хвилин на автомобілі до мальовничої набережної Дніпра, 15 хвилин доАндріївського узвозу.

Важлива частина соціальної інфраструктури «Рибальського» – це 2 школи та 2 дитячі садочки, розташовані на території житлового району. Одна з цих шкіл – амбітний проект під назвою RYBALSKY SCHOOL. Цей єдиний унікальний на всю Україну навчальний заклад ми створюємо із залученням західних фахівців та провідних світових технологій.

Також, забудовник подбав про створення розвинутої медичної інфраструктури, до якої входять сімейні поліклініки, амбулаторії, офтальмологічні клініки, а також ветеринарні кабінети.

ЖК «Рибальський» — простір для життя.

Переваги:

1. Нова стратегія створення міського простору
2. Європейське облаштування житлових кварталів
3. Сучасна концепція будинків
4. Зручна транспортна розв’язка
5. Життя біля води
6. Система супер-кварталів
7. Підземні паркінги, призначені для жителів будинків
8. Гостьові парковки
9. Локалізація джерел зовнішнього шуму завдяки використанню спеціальних поглинаючих екранів
10. Розвинена власна інфраструктура:
– магазини та супермаркети
– кафе, бари та ресторани
– заклади сфери послуг
– центри відпочинку і розваг
– спортивні та ігрові майданчики, бігові маршрути
– дитячі майданчики
– навчальні заклади (2 дитячих садочки та 2 школи)
– аптеки та медичні заклади