ЖК "Італійський квартал"

Зв'язатися
ЖК "Італійський квартал"

Цена за м2

від 21 420 грн/м²

Статус

будується

Термін здачі

Будинки 1,2,3,4,13,14 - грудень 2019, будинки 5,6,11,12 - грудень 2020 року, будинки 7,8,9,10 - грудень 2021

Тип нерухомості

новобудова

Місто

Київ

Метро

Героїв Дніпра

Інша інфраструктура

Дитяча лікарня №1, супермаркет "Novus", парк "Министерка", середня школа №168, середня школа №256, станція метро "Героїв Дніпра", ТЦ "Dream Town"

Адреса

вул. Богатирська, 32

Опис ЖК "Італійський квартал"

На території престижного котеджного містечка «Італійський квартал» в Оболонському районі м. Києва по вул. Богатирській, 32 розпочалося будівництво нового сучасного малоповерхового житлового комплексу. Новий житловий комплекс буде побудовано в екологічно чистій місцевості, оточеної водоймами річки Дніпро, озера Лукове та затоки Верблюд. 

«Італійський квартал» – це 14 чотириповерхових будинків комфорт-класу, об’єднаних у загальний архітектурний проект. Фасади комплексу будуть виконані в світлих відтінках.
Вікові дерева, акуратні газони та зелені насадження, зони відпочинку, велосипедні доріжки – все це сприятиме гарному відновленню сил після робочого дня та на вихідних.

На першому поверсі одного з будинків будуть розміщені нежитлові приміщення, які можна придбати під аптеки, кав’ярні або клініку сімейної медицини чи салони краси, щоб мешканці будинків могли раціонально використовувати свій час, а не витрачали його на дорогу. Також гарною новиною для майбутніх мешканців стане будівництво поруч із комплексом гіпермаркету «Novus».

Завдяки закритій території комплексу, відеоспостереженню і патрулюванню 24/7 на його територію можуть потрапити тільки жителі. Стороннім, а також гостям, кур’єрам і таксистам не вдасться пройти повз охорону без підтвердження від мешканця, до якого направляються. Нам важливо, щоб ви та члени вашої родини спокійно могли повертатися з роботи, відпускати дітей на ігрові майданчики і відпочивати.

На перших поверхах ЖК «Італійський квартал» будуть унікальні квартири з власною терасою, площа якої від 24 кв.м до 47 кв.м. На терасі можна спорудити повноцінні майданчики для дозвілля, відпочинку, спорту і навіть роботи.