ЖК «Сosta fontana»

Зв'язатися
ЖК «Сosta fontana»

Цена за м2

від 32 670,00 грн/м² з урахуванням знижки при 100% оплаті

Статус

зданий

Тип нерухомості

новобудова

Місто

Одеса

Адреса

Фонтанська дорога, 77-А

Опис ЖК «Сosta fontana»

На приморських схилах, в одному з найпрестижніших районів Одеси – 13 станції Великого Фонтану – розташувався новий житловий комплекс готельного типу «Costa Fontana».

Комплекс має унікальне місцерозташування – тихий район, чисте морське повітря, мальовничі паркові зони, усамітнення і близькість до моря. А ще 13 станція Великого Фонтану одна з найбільш мальовничих і спокійних курортних зон Одеси. Проживання тут гарантує тишу і відсутність постійної метушні навколо.

Комплекс готельного типу «Costa Fontana» розроблений за індивідуальним проектом із матеріалів найвищої якості та з урахуванням сучасних будівельних технологій. Проект відповідає всім вимогам безпеки. У комплексі 257 апартаментів різного метражу з індивідуальними плануваннями: від однокімнатних апартаментів із невеликими балконами до трикімнатних “люксів” із просторими видовими терасами.

Елітна нерухомість в Одесі – одне з найбільш ліквідних капіталовкладень. У «Costa Fontana» можна купити апартаменти як для проживання, так і для здачі в оренду.

Для зручності мешканців до комплексу «Costa Fontana» будується нова дорога, що вестиме з 12 станції Великого Фонтану прямо до будівель апартаментів. Вздовж всього схилу дороги буде проведено благоустрій.

Одна з найголовніших переваг комплексу – розташування в безпосередній близькості від моря (70 метрів), милуватися яким можна із власної тераси. Завдяки великим панорамним вікнам ви щодня любуватиметесь неповторними світанками і заходами сонця.

У спекотну пору року можна прохолоджуватися на свіжому повітрі літнього майданчика ресторану під білосніжними парасолями, які захистять від пекучих променів сонця, а також насолоджуватись вишуканими стравами та напоями.

Внутрішній дизайн комплексу «Costa Fontana» – це просторі холи з атріумом у центрі. Атріум, а також застосування сучасних технологій і високоякісних оздоблювальних матеріалів, авторські меблі з дерева та шкіри, панорамні ліфти, фоновий музичний супровід всіх зон загального користування, зелений куточок роблять цей унікальний проект особливо привабливим. 

Для підтримки здорового способу життя для мешканців комплексу «Costa Fontana» створено фітнес-центр із басейном, завдяки чому ви завжди матимете відмінну фізичну форму! Розроблені професійними тренерами програми допомагатимуть справлятися з навантаженнями великого міста, дозволять відволіктися від повсякденної метушні і відкрити для себе невичерпне джерело нової життєвої енергії, а також активно проводити час із сім’єю.

Актуальну для багатьох зростаючих міст проблему з місцем стоянки автомобіля в комплексі «Costa Fontana» вирішено за допомогою підземного паркінгу.

Інфраструктура готельного комплексу включає все необхідне для повного комфорту його мешканців: дитячий майданчик, тренажерний зал, басейн, фітнес-центр, ресторан.

Комплекс «Costa Fontana» – це новітній тип нерухомості міжнародного класу.

При розробці концепції були враховані всі нюанси для того, щоб проживання забезпечило жителям тільки приємні емоції про незабутній відпочинок.

Переваги:

1. Курортна зона
2. Розташування на березі моря (70 м)
3. Дивовижна панорама на морське узбережжя
4. Елітні апартаменти
5. Нова дорога
6. Інноваційне архітектурне рішення
7. Сучасні будівельні технології і матеріали вищої якості
8. Власна інфраструктура:
– фітнес зал
– басейн
– ресторан
– дитячі майданчики
– паркінг
9. Внутрішній дизайн комплексу
10. Панорамні ліфти