ЖК "Лейпцизька"

Зв'язатися
ЖК "Лейпцизька"

Цена за м2

Всі квартири продані

Статус

будується

Термін здачі

2018

Тип нерухомості

новобудова

Місто

Київ

Метро

Печерська

Інша інфраструктура

Аптека, Парк, Ресторан, Університет, Супер-маркет "Велика кишеня", Ліцей "Лідер"

Адреса

вул. Лейпцизька,13

Опис ЖК "Лейпцизька"

На Печерську, в історичному і діловому центрі столиці, поряд з пам’ятками архітектури, музеями та парками, зосереджена значна кількість скляних офісних будівель, бізнес-центрів, посольств. Саме тут, на вулиці Лейпцизькій, 13, закінчується будівництво висококомфортабельного житлового комплексу бізнес-класу з каскадною поверховістю від 7 до 17 поверхів, з квартирами підвищеної комфортності, що матимуть високі стелі та вітражні панорамні вікна до підлоги, з яких відкриваються неповторні краєвиди на сучасний та історичний центр міста.

З вікон власної оселі можна буде милуватися не лише мальовничими світанками і магічними заходами сонця, а й дзвіницею Києво-Печерської Лаври, пам’ятником Батьківщині-Матері меморіального комплексу Національного музею історії Великої Вітчизняної війни, зеленню парку Вічної Слави та Національного Ботанічного саду ім. М. Гришка Національної академії наук України, краєвидами на Дніпро і Лівий берег столиці.

Безумовною перевагою даного житлового комплексу є раціональна організація житлового простору квартир, функціональність місць загального користування для зручного побуту мешканців та продумане розміщення зон дозвілля і відпочинку. Все це добре заплановано та облаштовано на прибудинковій і прилеглій до комплексу території.

Житловий комплекс має добре розвинуту соціально-побутову інфраструктуру. Поруч з будинком знаходяться дитячий садок та ліцей нового типу з поглибленим вивченням англійської мови №171 «Лідер», бізнес-центр «МERX», неподалік – ресторани, магазини, кафе, Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький арсенал» , музей Івана Гончара, музеї мікромініатюр Миколи Сядристого та книги і друкарства України, Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник.

Будинок побудований в класичному німецькому стилі і розташований у затишному місці на вулиці з назвою відомого німецького міста. По однойменній вулиці Лейпцизькій здійснюється основне транспортне сполучення. У свою чергу, вона перетинається з вулицями Цитадельною та Московською, які переходять у вулиці Генерала Алмазова та Лаврську. 

ЖК “На Лейпцизькій” — частинка саксонської Німеччини у серці історичного Києва

Переваги:

1. історичний центр Печерська
2. мальовничі краєвиди на Лавру та Печерські пагорби
3. розвинена історико-культурна та культурно-мистецька інфраструктура
4. розвинена соціально-побутова інфраструктура
5. сучасний монолітно-каркасний будинок бізнес-класу з керамічно-цегляними стінами і вентильованим фасадом
6. висота поверху 3.3 м
7. квартири з терасами, панорамними вітражними вікнами, вікнами у ванних кімнатах та унікальними краєвидами
8. вдалі планувальні рішення та раціональна організація житлового простору
9. дизайнерське фойє
10. паркінг та нежитлові приміщення