ЖБ вул. Горлівська, 215 (а, б, в)

ЖБ вул. Горлівська, 215 (а, б, в)

Статус

зданий

Тип нерухомості

новобудова

Місто

Київ

Метро

Вирлиця

Адреса

Харківське шосе, № 188.

Опис ЖБ вул. Горлівська, 215 (а, б, в)

Будинків – 1. Поверховість – 26.

Житловий комплекс розташований на перетині вул. Вірменська та вул. Горлівська, в місці з розвиненою соціальною і комерційною інфраструктурою. Поруч — ліцей “Інтелект”, школи №10 та №113, дитячий садок. Трохи далі – гімназія №237, спеціалізована школа №255 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного напряму, спеціалізована школа «Тріумф» з поглибленим вивченням англійської мови; державні дитячі садки: «Оберіг», «Лісова казка», «Росинка», «Колосок», а також № 696, №774, №59 та №99, приватні садочки: «Щасливе дитинство», «Тріумф», «Місце, де діти щасливі».
В 5-ти хвилинах пішої ходи — станція метро “Вирлиця”, в 10 хвилинах – станція метро “Бориспільська”. В зоні пішохідної доступності — супермаркети “АТБ” та “Сільпо”, стадіон та територія Київського Інституту Національного Університету “Одеська юридична академія”.
За 15-20 хвилин автомобілем можна дістатися до міжнародного аеропорту «Бориспіль». На станції метро «Харківська» розташований сімейний ресторан “Макдональдс”, а недалеко від житлового комплексу, що будується — одне з найулюбленіших місць відпочинку мешканців Харківського масиву — Парк “Партизанської слави”.