ЖБ вул. Горлівська

ЖБ вул. Горлівська

Цена за м2

від 16220 грн за м2

Статус

зданий

Тип нерухомості

новобудова

Місто

Київ

Метро

Вирлиця

Адреса

Київ, вул. Горлівська, 215 (а, б, в)

Опис ЖБ вул. Горлівська

Будинків – 1. Поверховість – 26.

Житловий комплекс розташований на перетині вул. Вірменська та вул. Горлівська, в місці з розвиненою соціальною і комерційною інфраструктурою. Поруч — ліцей “Інтелект”, школи №10 та №113, дитячий садок. Трохи далі – гімназія №237, спеціалізована школа №255 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного напряму, спеціалізована школа «Тріумф» з поглибленим вивченням англійської мови; державні дитячі садки: «Оберіг», «Лісова казка», «Росинка», «Колосок», а також № 696, №774, №59 та №99, приватні садочки: «Щасливе дитинство», «Тріумф», «Місце, де діти щасливі».
В 5-ти хвилинах пішої ходи — станція метро “Вирлиця”, в 10 хвилинах – станція метро “Бориспільська”. В зоні пішохідної доступності — супермаркети “АТБ” та “Сільпо”, стадіон та територія Київського Інституту Національного Університету “Одеська юридична академія”.
За 15-20 хвилин автомобілем можна дістатися до міжнародного аеропорту «Бориспіль». На станції метро «Харківська» розташований сімейний ресторан “Макдональдс”, а недалеко від житлового комплексу, що будується — одне з найулюбленіших місць відпочинку мешканців Харківського масиву — Парк “Партизанської слави”.