ЖК Park Lake City

Зв'язатися

Цена за м2

від 25 270 грн/м2

Статус

будується

Термін здачі

1 будинок - 4 квартал 2020, 2 будинок - 4 квартал 2020; 3 будинок - 1 квартал 2021

Тип нерухомості

новобудова

Місто

с. Підгі́рці

Адреса

Обухівський район, Новообухівське шосе, 10 кілометр, вул. Київська, 15/45

Опис ЖК Park Lake City

Житловий комплекс Park Lake City - перший в Україні проект житлового комплексу, який проходить сертифікацію міжнародної організації BREEAM. Це система оцінки екологічності будівель, розроблена в 1990 році у Великобританії, може бути використана для оцінки будь-якого типу будівлі в будь-якій точці світу. Сертифікат Building Research Establishment Environmental Assessment Method – це підтвердження високої якості об’єкта і гарантія того, що ресурси, які споживаються, будуть використовуватися дбайливо, а витрати на експлуатацію будуть помітно нижче – до 35% економії в порівнянні з комплексами, які не мають подібної сертифікації. 

Екологічне будівництво означає ефективне використання енергії, води, газу та матеріалів з усіх аспектів: вибір майданчика, проектування, будівництво, заселення, ремонт і демонтаж будівлі.  Кінцевою метою є забезпечення корисного для здоров'я, безпечного, економічно ефективного приміщення і довгострокових переваг для власників, мешканців та суспільства в цілому.

Територія буде закритою від сторонніх та автомобілів. В Park Lake City будуть доступні свої дитячий садочок та початкова школа на 120 місць.

Клас нерухомості: бізнес

Площа комплексу 15 гектар на 20 будинків, 15 таунхаусів. Планується 895 квартир і 895 паркомісць.