Введіть ваш E-mail
для оформлення передплати:

Уважаемый Андрей!

У додатку до оформення підписки
ви можете також отримувати:

Повернутися на сайт

Отримуйте по E-mail найголовніші
фінансові новини України і світу:

Повернутися на сайт
Підписатися
Для того, щоб залишити відгук, потрібно увійти або зареєструватися
Tiramisu 31 березня 2020, 19:02
Відділення за адресою: Одеса, вул. Академіка Філатова, 13
Хотела сегодня забрать из отделения свою платежную карточку, которую мне оформили месяц назад. Дозвонились до отделения, говорят, да карта есть, приезжайте, забирайте.

Но не тут то было. Перед отделением толпа. Человек 20 стоит на ветру. Пропускная способность отделения 1 человек за 15 минут. Мы прикинули, что если станем двадцать первыми, то стоя у отделения 2 часа до 16.00 все равно внутрь не успеем. Решили уехать и попытаться в другой день.

Банк работает 2 часа до обеда, обед 1 час и 2 часа после обеда.

Как я понимаю люди держат очередь на холоде, чтобы попасть внутрь, в течении 2-х — 3-х часов.

Пока колесили по городу по делам, НИ ПЕРЕД ОДНИМ БАНКОМ таких очередей не увидели. Это проблема явно только банка Пивденого, а может именно этого отделения.

Кстати, чтобы получить ответ от коллцентра, пришлось слушать музыку минут 7. К слову оператор колл центра ответила на звонок быстрее, чем рекламируемая техподдержка в Viber. Там ответа я так и не дождалась.
2 квітня 2020, 14:53
Доброго дня! Дякуємо за звернення!

У зв’язку із посиленням на державному рівні протиепідемічних заходів та на виконання рішення Кабінету міністрів України в роботі відділень банку «Південний» відбулись тимчасові зміни:
Починаючи з 30 березня відвідування клієнтами відділень банку «Південний» відбуватиметься з розрахунку один відвідувач на 10 квадратних метрів площі операційного залу (враховуючи персонал).

Банк «Південний» вживає усіх необхідних профілактичних заходів для попередження поширення вірусної інфекції
Maud 26 березня 2020, 18:50
Відділення за адресою: Одеса, провул. Сабанський, 3
Добрый день. Я понимаю, что у все банков в Украине проблема выдачи $.
Но, почему нельзя выдать эквивалент в грн. по нормальному курсу, а не низкому банковскому?
Почему человек который не может получить свою честно заработную зарплату в долларах США, должен ещё терять на Вашем низком курсе гривны? По сравнению с обменками в центре города.
Сделайте возможность для людей у которых текущие зарплатные счета / карты выдачу в гривне по Вашему курсу продажи на сегодняшний день (28.40 грн.за 1 $)… Вот это я понимаю, что Банк пойдёт на встречу.
Почему так нельзя сделать? Вы не хотите терять и ждёте доллар. А люди должны в это время терять на курсе обмена.
Я понимаю, что доллар рано или поздно будет. Но, пока его уже 2 недели нет.
30 березня 2020, 17:25
Доброго дня!

Стосовно Вашого звернення повідомляємо, що банк Південний при встановленні курсу готівкового обміну валют діє в межах діючого законодавства та орієнтується на ситуацію на міжбанківському валютному ринку та курс який встановлюється Національним банком України.
Додатково, для задоволення потреби клієнтів в іноземній валюті, починаючи з 23 березня банк надає можливість безготівкової конвертації долларів США в Евро та отримання готівкових Евро в касах банку.

Також, повідомляємо, що з 30 березня 2020 року, Акціонерний банк «Південний» поновив видачу готівкових доларів США з рахунків у повному обсязі.
beskidhostel 22 березня 2020, 22:36
Самый ужасный интернет банкинг из всех существующих!
25 березня 2020, 10:12
Доброго дня!

Банком Південний постійно працює над покращенням продуктів та послуг для своїх клієнтів, в тому числі над поліпшеннями у роботі додатку для фізичних осіб My Bank.

Ваша думка дуже важлива для нас. Дякуємо за звернення
LidijaD 19 березня 2020, 23:35
В связи с тем, что ваш банк отказал мне в выдаче наличных в иностранной валюте с моего счета, мне пришлось осуществить Свифт перевод на счёт в другом банке и оплатить комиссию за этот перевод в размере 1% от суммы! Так же мне придется заплатить 1% за снятие моих же денег в другом банке. Скажите, пожалуйста, почему руководство вашего банка не сделало бесплатным возможность перевода Свифт, ведь это по вашей вине я вынуждена осуществить такой перевод! Некоторые банки, чтоб сохранить свое лицо в глазах своих клиентов сделали услугу Свифт перевода по Украине БЕСПЛАТНЫМ.
Volodymyr77 19 березня 2020, 13:51
Відділення за адресою: Тернопіль, вул. Січинського, 10
Не віддають депозити. Не виконують умов договору по депозиту. Категорично НЕ Рекомендую!
24 березня 2020, 11:10
Доброго дня! Дякуємо за звернення!

У зв’язку з оголошенням Всесвітньою організацією охорони здоров’я пандемії коронавірусу COVID-19 та введенням урядом України державного карантину на території України та заборони транспортних сполучень між країнами, виникли тимчасові перебої з постачанням іноземної готівкової валюти в Україну.

Додатково зазначимо, що Акціонерний банк «Південний» повністю виконує свої зобов’язання та вживає всі необхідні дії та заходи для врегулювання ситуації, що склалась

З 23 березня 2020 року Поновлена видача готівкових коштів в Євро.
Екатерина Яковлева 18 березня 2020, 23:19
Значит ситуация следующая, я, как человек, доверившийся вашему банку, хочу получать от вас нормальное обслуживание и снятие собственных средств в твой валюте(!!!), счёт на которую был открыт.
Вот у меня возникает вопрос, почему я и моя семья должны терпеть неудобства, связанные с тем, что якобы валюты нет?!
Я открывала этот счёт не для того, чтобы мне в банке говорили, что я не могу снять свои средства в $.
Говорите прямо, что вам нужно перестраховать себя и дабы не было потерь вы вводите эту «акцию» с закрытием границы и невозможности получить валюту.
Так ладно если бы курс был выгодный, а так при снятии я потеряла 800 грн, которые я могла потратить на более нужные вещи, чем просто «подарить» вам!
Ужасный банк, ужасные условия, все просто ужасно!!!
Никакого уважения к клиентам.
Придётся с вами попрощаться, что и к лучшему!
Не советую этот банк никому.
24 березня 2020, 11:05
Доброго дня! Дякуємо за звернення!

Зазвичай українські банки отримують долари та євро з європейських країн за допомогою авіасполучення. Після припинення авіасполучення та закриття кордонів на державному рівні валюта доставляється в Україну з затримкою.
З 23 березня 2020 року банк «Південний» відновив зняття та купівлю готівкових євро.
Наголошуємо Вашу увагу на те, що дані незручності є тимчасовими та вже дуже скоро будуть вирішені.
Svetlana112020 18 березня 2020, 23:08
Объясните почему вы кроме того что не выдаёте валюту, комиссию по обналичивание по договору которую вы уже сняли при зачислении на счёт! У вас ещё и разница в курсе в отделении банка и на вашем официально сайте?!!!!
mlgnomson 18 березня 2020, 16:02
Невозможно снять з/п в $…
Если счет открыт в валюте, значит и выдавать Над о так же, а не в гривне, которая на глазах обесценивается.
23 березня 2020, 18:05
Доброго дня! Дякуємо за звернення!
Для забезпечення безперебійної роботи банківської системи України в умовах карантину Національний банк України почав співпрацю з іноземними фінансовими установами щодо поставок іноземної готівкової валюти.
Станом на 23 березня 2020 року банк Південний поновив видачу готівкових Євро з рахунків.
fantomas1980 17 березня 2020, 23:39
Відділення за адресою: Одеса, вул. Сонячна, 5
Без объяснения причин и официального уведомления не выдают валюту с карты!
Igsleg 17 березня 2020, 22:30
Відділення за адресою: Одеса, вул. Академіка Філатова, 13
Нарушения договора. Не выдача зарплаты. Обман лож. С таким подходом вы лишитесь всех клиентов. 300 долларов в месяц. При зарплате в десять раз больше. Самый лживый.
23 березня 2020, 17:59
Доброго дня, дякуємо за звернення.
Станом на 23 березня Банк відновив зняття та купівлю готівкових Євро.
Про початок видачі готівкових коштів у долларах США ми обов'язково повідомимо на нашому офіційному сайті
Додатково зазначимо, що Банком Південний прийнято рішення здійснювати виплати з валютних рахунків в гривнях без додаткових комісій.
не зарахована Модерація сайту не підтвердила відгук
Anjela2020 17 березня 2020, 20:06
Мало того, что задерживают начисление зарплаты мужа на три, четыре дня, когда от остальных банков приходит быстро зарплата с иностранных банков, так ещё и в валюте нельзя забрать свои заработанные деньги((( Жесть, это самоуправство, я буду обращаться везде где можно и нельзя! Тупо берут комиссию за услуги и не выдают тебе твои доллары!
Chtozanafig 17 березня 2020, 19:44
Відділення за адресою: Одеса, пр-т Шевченка, 23
Это была последняя капля для меня от этого банка. 300 $/€ в МЕСЯЦ с текущего счёта! Вы в своем уме? Это не ваши деньги, это деньги держателей счетов!!! Которых у вас убудет в разы после ТАКОЙ лажи. Мало того, они не отвечают на официальные запросы. Просто отмалчиваются, а менеджеры и на горячей линии несут ахинею о закрытии пассажирских перевозок! Валюту возите в трусах пассажиров? Давайте нам этот бред в официальном заявлении или в ответе на запрос граждан! Слабо ???
18 березня 2020, 13:35
Доброго дня, дякуємо за звернення. У зв’язку з непередбаченими обставинами, пов’язаними із карантином, всі українські банки зіткнулися із перебоями з постачанням готівкової валюти в Україну. Після припинення авіасполучення та закриття кордонів валюта в Україну доставляється з затримкою. Банк Південний разом з іншими банками шукає шляхи подолання цієї ситуації.
Додатково повідомляємо, що Банком Південний прийнято рішення здійснювати виплати з валютних рахунків в гривнях без додаткових комісій.
Разом із Національним банком України радимо Вам надавати перевагу безготівковим розрахункам під час карантину.
Відповіді на офіційні звернення клієнтів надаються банком у встановлений законодавством термін.
Anna09549 17 березня 2020, 17:32
Відділення за адресою: Харків, вул. Багалея, 7
Добрый день!
Объясните на каких основаниях банк поставил лимит на выдачу валюты?
Вы берете комиссию за зачисление средств, вы берете процент за снятие, но тем не менее всю валюту выдать не можете! Как это понимать?
Остальные банки могут а вы нет!
Вы понимаете, что теряете клиентов!
Примите меры! Это не серьезно!
Я жду ваш ответ
18 березня 2020, 13:29
Дякуємо за звернення! Тимчасові обмеження з отриманням готівкової іноземної валюти пов’язані з непередбачуваними обставинами, із якими зіткнулися усі українськи банки. Зазвичай доставка іноземної готівкової валюти в Україну здійснюється за допомогою авіасполучення з європейських країн. У зв’язку їз карантином та закриттям кордонів, авіасполучення призупинено. Незручності та обмеження в отриманні готівкової іноземної валюти мають тимчасовий характер. Банк Південний разом із Національним банком та іншими українськими банками шукають шляхи вирішення ситуації.

Додатково повідомляємо, що всі виплати з валютних рахунків здійснюються в гривнях без додаткових комісій. Разом із Національним банком України радимо вам надавати перевагу безготівковим розрахункам під час карантину.

За актуальною інформацією слідкуйте на нашому сайті bank.com.ua
Не выдают валюту со счета, хотя заказывали заблаговременно. 300 в месяц и в гривне эквивалент. Это беспредел!!!
18 березня 2020, 13:14
Дякуємо за звернення! Банк Південний приносить вибачення за незручності в обслуговуванні. Насамперед зазначимо, що обмеження мають тимчасовий характер та пов’язані із непередбачуваними обставинами. Усі українські банки здійснюють доставку іноземної валюти шляхом авіаперевезень з європейських країн. У зв’язку із закриттям кордонів виникли перебої з постачанням іноземної готівкової валюти в Україну.
Ви маєте можливість отримати виплати з валютних рахунків в гривнях без додаткових комісій.

Банк Південний разом із Національним банком шукає шляхи вирішення ситуації та одразу повідомить клієнтів про поновлення виплат в іноземній валюті. Також, разом із Національним банком України радимо вам надавати перевагу безготівковим розрахункам під час карантину
не зарахована Модерація сайту не підтвердила відгук
Mvd 16 березня 2020, 23:47
Отвратительный банк.Послк ввода ограничения снятмя средств 100% прощаемся с этим банком, хотя клиенты уже 13 лет. Из за того что мы не можем снять деньги вы нам срываете сделку и нас из за вас садят на %. Будем обращаться в суд
alena11111 16 березня 2020, 23:34
Что происходит с валютными счетами? Почему выдают только по 300 $ в месяц?
Объяснение причин — не летают самолеты!!! Что за бред?
18 березня 2020, 13:12
Національний банк разом з іншими банками шукає шляхи вирішення питання постачання іноземної готівкової валюти в Україну. Банк Південний одразу повідомить клієнтів щодо вирішення ситуації на офіційному сайті bank.com.ua.
bunnyfunny 16 березня 2020, 22:17
Сегодня мне в банке сообщили что я не могу снять деньги со своего счёта, только 300 долларов в месяц и то...! по 100$ в неделю. На основании чего я не могу снять свои деньги мне начали рассказывать про самолёты. Не дорогие мои и не уважаемые, я в жизни не поверю что у вас финансовые потоки за самолёт держаться, это раз и почему не было рассылок про ограничение снятия сумм с вкладов, это два?
18 березня 2020, 13:10
Доброго дня, дякуємо за звернення. У зв’язку з непередбаченими обставинами, пов’язаними із карантином, всі українські банки зіткнулися із перебоями з постачанням готівкової валюти в Україну. Після припинення авіасполучення та закриття кордонів валюта в Україну доставляється з затримкою. Національний банк разом з іншими банками шукає шляхи подолання цієї ситуації.
Банком Південний здійснює виплати з валютних рахунків в гривнях без додаткових комісій.
Стосовно повідомлення клієнтів зазначимо, що вся актуальна інформація своєчасно розміщується на офіційному сайті банку bank.com.ua Ситуація швидко змінюється через карантинні заходи, запроваджені країнами світу та Україною.
Банк Південний одразу поновить видачу готівкової іноземної валюти по факту врегулювання ситуації та обов’язково повідомить клієнтів на офіційному сайті bank.com.ua.
Yuliya0803 16 березня 2020, 21:21
Відділення за адресою: Одеса, пр-т Академіка Глушка, 1/3
Банк наживается на ситуации, не выдаёт валюту. Звоним все АМК в связи с злоупотреблением банком положением.
18 березня 2020, 13:07
Доброго дня! Дякуємо за звернення! Через карантинні заходи, які вжито в України щодо попередження розповсюдження захворювань, спричинених новим коронавірусом, усі українськи банки зіткнулися із тимчасовими перебоями з постачанням готівкової іноземної валюти в Україну.
dengrup 16 березня 2020, 15:59
Банк не выдает валюту. Как можно быть клиентом банка который не отдает твои деньги?!!!
18 березня 2020, 13:05
Доброго дня, дякуємо за звернення. У зв’язку з непередбаченими обставинами, пов’язаними із карантином, вся українські банки зіткнулися із перебоями з постачанням готівкової валюти в Україну. Після припинення авіасполучення та закриття кордонів валюта в Україну доставляється з затримкою. Національний банк разом з іншими банками шукає шляхи подолання цієї ситуації.
Снимала деньги банкомат деньги не выдал пришла смс что выдал.Обратилась в банк написала заявление реакции ноль.Сегодня опять тоже самое.Когда вернут мне мои деньги.Или надо по другому решать вопрос?
банк "Пивденный" 10 березня 2020, 17:50
Дякуємо Вам за звернення!

Терміни розгляду Заяви про спірну транзакцію передбачені п. 6.28.3. Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб Акціонерного банку «Південний» та становлять 30 днів з моменту фактичного списання коштів з рахунку, в разі якщо операція відбулася в банкоматі Акціонерного банку «Південний».
Такі терміни встановлені у зв'язку з технічними особливостями, які включають в себе необхідність розвантаження банкомату, яка може становити до 30 днів. До моменту розвантаження банкомату відсутня можливість однозначного визначення успішності / неуспішності операції.
Після розвантаження АТМ проводиться службове розслідування, за результатами якого можливі такі ситуації: 1) Операція пройшла з помилкою. В такому випадку Вам зараховують грошові коштів назад на поточний рахунок. 2) Операція пройшла успішно. У такому випадку, за адресою, вказаною в Договорі, укладеному між Вами та Банком, за направлено лист, що повідомляє про успішну видачі грошових коштів.
Додатково зазначимо, що Акціонерний банк «Південний» здійснює заходи для прискорення термінів вирішення запитів клієнтів.
Гарного дня!

RUB 0.3100 0.3700
Всі курси банку
Реклама
Головна / Банки України 🏦 / Південний 💰 / Відгуки про Банк Південний 📝
На сторінці ви можете ознайомитись з відгуками про Банк Південний, а також залишити коментар про свій досвід співпраці з банком. Відгуки клієнтів, допоможуть вам вирішити, в якому банку краще розмістити депозит, взяти кредит готівкою, відкрити рахунок або просто обміняти валюту. Якщо банки не дають вам кредит, візьміть позику онлайн в мікрофінансових організаціях України.