Мінфін - Курси валют України

Встановити

Відділення Райффайзен Банку: Тетіїв, вул. Соборна, 50

Адреса:
Київська область, Тетіїв, вул. Соборна, 50
Телефон:
0 800 500-500
Час роботи:
Пн-Пт: 09:00-18:00 (каса: 09:00-17:30), Сб-Нд: вихідний
Відгуки про відділення:

Поділіться враженнями про це відділення

Щоб написати відгук, потрібно зареєструватися . Реєстрація займає близько 30 секунд.
3
26 липня 2023, 19:45
Повідомляю, що 26.07.2023р. працівник банку Шляхтиченко Світлана в м.Тетіїв видала клієнту банка платіжну карточку з грубим порушенням, а саме карточка була отримана на вулиці без конверта, без пін-кода з передачею даних третім особам. Дуже не приємно, що працюють недобросовістні працівники, із-за яких у пенсіонерів виникають проблеми.
Коментарі (6)
Ответ банка
Райффайзен Банк
26 липня 2023, 19:53
Вітаємо!
Безпека клієнтів – найважливіший пріоритет Райфу. Зазначаємо, що видача карти представником Банку відбувається виключно у відділенні при наявності документу, яка засвідчує особу в свою чергу власник має поставити підпис та фіксується фото з картою.
У нашому банку працюють компетентні фахівці. При виникненні будь-якої проблеми ми готові її вирішити на користь клієнта. Всі дії виконуються згідно встановленого регламенту, який не може бути порушено.
Дякуємо за сигнал, ми обов'язково проведемо аналіз звернення.

З повагою та турботою,
@RaifHelp
5 не зарахована
29 січня 2022, 16:40
Просимо від жителів села Стадниця Тетіївського району встановити банкомат у нашому селі. Три підприємства нашого села користуються вашими послугами.
Написати коментар
Ответ банка
Райффайзен Банк
29 січня 2022, 16:45
Вітаємо!
Вдячні за Ваш зворотній зв'язок. Ми обов'язково проаналізуємо це питання, та додатково проінформуємо у приватні повідомлення. Дякуємо.
З повагою та турботою,
@RaifHelp
На сторінці зібрана вся інформація про відділення Райффайзен Банку за адресою Тетіїв, вул. Соборна, 50. Якщо ви збираєтеся відвідати відділення, для того щоб відкрити депозит в Райффайзен Банк - порівняйте попередньо ставки по депозитах в банках вашого міста. Якщо ж ви зібралися зробити обмін валют в відділенні  Райффайзен Банку розташованому за адресою  Тетіїв, вул. Соборна, 50- конвертер валют допоможе вам порахувати на яку суму ви можете розраховувати. Нема часу чекати схвалення кредиту від, а гроші потрібні терміново? Оформіть кредит онлайн за 5 хвилин в кращих мікрофінансових організаціях України.