- 15 серпня 2014, 9:55
Здраствуйте.
Помогите, пожалуйста. Никак не могут прислать мне деньги на карту ПриватБанка из России. Нужно сегодня-завтра срочно. Сказали, что какие-то проблемы и не получается прислать. Посмотрите, пожалуйста, в Анапе или Краснодаре есть приватовские терминалы самообслуживания, чтоб просто наличку внести мне на карту? Ну и их адреса, если можно. Или там уже не работает ПриватБанк?
Буду благодарен.
|
|
0
|
Переглядів: 444, сегодня — 1
- 16:51 Долар завмер на 44,90 грн, євро подешевшало: НБУ оновив офіційні курси валют на вівторок
- 16:34 Долар зупинили біля 45 грн: чи стане євро інструментом балансування
- 15:47 Не більше 10 тисяч євро: як у Європі обмежують розрахунки готівкою
- 13:44 Продукти дорожчатимуть навіть влітку: що буде з цінами
- 13:21 Де $1000 заробляють за 16 годин, а де — за 86: рейтинг країн
- 12:29 Долар на міжбанку наближається до позначки 45 грн
- 11:16 Ціни на землю різко зросли: скільки тепер коштує гектар
- 10:56 Гривня трохи зміцнилася: скільки коштують долар і євро 22 червня
- 09:29 Валютний дефіцит тисне на гривню: яким буде курс долара та євро
- 08:26 Продажі алкоголю зросли до 72,7 млрд грн: Гетманцев вимагає перевірок


Коментарі