Мінфін - Курси валют України

Встановити
AntonTaranenko
Антон Тараненко Секрети вдалих інвестицій
Зарегистрирован:
7 листопада 2023

Последний раз был на сайте:
14 грудня 2023 о 21:14
Подписчики (1):
Viktor002
Viktor002
Антон Тараненко — Секрети вдалих інвестицій
CEO міжнародної девелоперської компанії Anta Group
18 листопада 2023, 10:00

Інвестиції в туристичну нерухомість: перспективи

Туристична нерухомість стала дуже популярною серед інвесторів останнім часом, оскільки туризм постійно зростає і розвивається. Люди все більше віддають перевагу подорожам і відпочинку, що створює попит на туристичні об'єкти. Інвестиції в туристичну нерухомість стають все більш привабливими для бізнесу та приватних інвесторів. Цей сектор надає безліч можливостей для отримання прибутку і забезпечення стабільного джерела доходу у майбутньому.

Зростання доступності подорожей та збільшення кількості людей, які подорожують за кордон, сприяють підвищенню попиту на туристичну нерухомість в різних країнах світу. Інвестиції в туристичну нерухомість є вигідним видом інвестицій, оскільки туризм є однією з найбільш прибуткових галузей в світі.

Основні перевагами інвестування в туристичну нерухомість:

Постійний ринок попиту: туризм є стабільним сектором господарства, оскільки люди постійно мандрують і шукають комфортне житло під час своїх поїздок.

  • Зростання ціни нерухомості: туристичні міста та курортні регіони зазвичай мають підвищені ціни на нерухомість через постійний попит і обмежену пропозицію.

  • Висока орендна дохідність: інвестування в туристичну нерухомість дозволяє отримувати додатковий дохід через оренду житла або комерційних приміщень туристам.

  • Диверсифікація портфеля: вкладання грошей в туристичну нерухомість дозволяє власникам розподілити ризики та зменшити можливі втрати.

  • Можливість власного користування: інвестори також можуть мати можливість користуватися нерухомістю під час своїх відпусток або відпочинку.

Перед реалізацією проєктів, компанія Anta Group враховує всі показники ліквідності та створює об'єкти нерухомості у місцях найбільш перспективних з погляду успішних інвестицій. Наприклад, зараз ми будуємо сучасний готельний комплекс категорії 5-зірок з унікальною інфраструктурою – ANTA Residence Canggu на острів Балі. Ми підрахували, що повернути свої вкладення при здачі нерухомості в оренду ви зможете за 5-6 років.

Також зараз реалізується проєкт комплексу бізнес-класу HASAN BEY RESIDENCE в Анталія. Розрахункова окупність при подобовій здачі в оренду – 9,8% річних. Також вигідним рішенням для інвестицій є наш комплекс комфорт-класу HMG GOLD RESIDENCE. Це 20 квартир з якісним оздобленням, в історичному центрі Анталії та за 3 хвилини від Середземного моря. Розрахункова окупність при подобовій здачі в оренду – 9,8% річних.

Ці місця вибрані не випадково, адже тут гарна сезонність, постійний туристичний потік, привабливий інвестиційний клімат. Ці фактори надають нашим інвесторам найсприятливіші умови для отримання доходу від інвестицій. Туреччина та Балі найпопулярніші туристичні напрямки у світі. Річний приплив туристів забезпечує стабільний попит на нерухомість та готельні послуги, що створює перспективи для успішної роботи бізнесу.

Всі ваші запитання надсилайте у спеціальний закритий чат з інвесторами та представниками Anta Group Development: https://t.me/+4ETL4qdlR5I4NWU6

Сайт компанії: https://antagroup.info

Багато цікавого про інвестиції ви знайдете на моїх ресурсах:

Telegramm канал: https://t.me/InvestManAT

Instagram https://www.instagram.com/anton_taranenko/?igshid=MWZjMTM2ODFkZg%3D%3D

Facebook https://www.facebook.com/anton.taranenko.5

Просмотров: 419, сегодня — 0
Следить за новыми комментариями

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися