Мінфін - Курси валют України

Встановити
AntonTaranenko
Антон Тараненко Секрети вдалих інвестицій
Зареєстрований:
7 листопада 2023

Останній раз був на сайті:
14 грудня 2023 о 21:14
Підписчики (1):
Viktor002
Viktor002
Антон Тараненко — Секрети вдалих інвестицій
CEO міжнародної девелоперської компанії Anta Group
16 листопада 2023, 11:34

Висока дохідність від інвестицій на Балі: міф чи реальність

Балі знаменитий своїми білосніжними пляжами, живописними малюнками, рисовими терасами та місцевим колоритом. Також острів відомий своїми інвестиційними можливостями. Про це місце говорять як про магічне, де можна збагатитись на інвестиціях. Та що ж криється за цим містичним образом? Чи є висока дохідність від інвестицій на Балі реальністю чи всього лише міфом?

Щоб розібратися в цьому питанні, слід розглянути ключові аспекти інвестиційного потенціалу острова. Перш за все, Балі приваблює туристів з усього світу, забезпечуючи значний розвиток готельного бізнесу. Інвестиції в готельну сферу на острові дійсно вигідний варіант для отримання прибутку. За останні роки, кількість туристів постійно зростає, що природно створює потребу в нових готелях та гостьових будинках. Це дає змогу інвесторам отримати високі доходи від нерухомості на острові.

Ось кілька переваг інвестування у готельну нерухомість на Балі:

1. Зростаючий туристичний ринок: Балі є одним з найпопулярніших туристичних напрямків у світі, який приваблює мільйони туристів щороку. Це створює великий попит на готельні послуги і забезпечує стабільний потік гостей до вашої готельної нерухомості.

2. Висока рентабельність: Зростаючий попит на готельні послуги на Балі створює умови для високої рентабельності інвестицій. Ви можете очікувати високий рівень заповнюваності готелю й підвищувати ціни на номери з часом, що дозволяє отримувати хороший прибуток.

3. Низькі ціни на нерухомість: У порівнянні з іншими популярними туристичними напрямками, ціни на нерухомість на Балі є помірні. Це дає можливість придбати готельну власність з меншими витратами і високим потенціалом для зростання вартості в майбутньому.

4. Послідовний ріст цін: За останні роки вартість готельної нерухомості на Балі постійно зростає. З розвитком туристичної галузі і підвищенням попиту, ваша інвестиція значно збільшить свою вартість.

5. Перспектива загального розвитку: Ви можете використовувати свою нерухомість для особистого відпочинку на Балі. Острів має прекрасний клімат, чудові пляжі і багаті культурно-історичні пам'ятки, тому це вигідно не тільки з фінансової, але й з життєвої точки зору.

Якщо розглядати нерухомість на Балі для вдалих інвестицій, найбільш вигідним варіантом є інвестування в апартаменти преміум-класу в апарт-готелях. Це квартири або студії, що знаходяться в складі готелю. Власники таких апартаментів поєднують можливість жити у квартирі з сервісом готелю та при бажанні отримувати пасивний дохід від здачі апартаментів в оренду

Наша команда Anta Group обрала найкраще місце на Балі та створює тут нову точку тяжіння для тих, хто шукає вигідний інвестиційний проєкт біля океану у широковідомому мальовничому місці. Ми реалізуємо 5-зірковий готельний комплекс ANTA Residence Canggu з унікальною інфраструктурою в популярному туристичному районі Чангу, в 5-ти хвилинах від Індійського океану.

Більш детально за посиланням: https://antagroup.info/cangguresidence_ukr?gclid=CjwKCAjw7oeqBhBwEiwALyHLMzd--rgjRIn02VD2qDyY-hJBPKV3Iikj8j337vQWaE4b5-KgJylY2BoC1jMQAvD_BwE


ANTA Residence Canggu — включає 113 апартаментів з сучасним ремонтом, якісними меблями та технікою. Обʼєднує всі можливі сервіси: ресторан, кавʼярню, коворкінг, салони краси та спа, івент хол для вечірок та концертів, спорт зал, серф-школу. На ваш вибір 5 варіантів апартаментів вартістю від 135 000 тис доларів та площею від 38 м².

Інвестиція у готельний номер може бути вигідним і стабільним джерелом доходу, особливо в туристичному районі, яким є Canggu. Ми прогнозуємо збільшення вартості нерухомості після завершення будівництва нашого готельного комплекса категорії 5-зірок ANTA Residence Canggu на 25%.

Тому, якщо ви шукаєте надійну інвестицію, розгляньте можливість придбання готельного номеру через Anta Group.

Всі ваші запитання надсилайте у спеціальний закритий чат з інвесторами та представниками Anta Group Development: https://t.me/+4ETL4qdlR5I4NWU6

Сайт компанії: https://antagroup.info

Багато цікавого про інвестиції ви знайдете на моїх ресурсах:

Telegramm канал: https://t.me/InvestManAT

Instagram https://www.instagram.com/anton_taranenko/?igshid=MWZjMTM2ODFkZg%3D%3D

Facebook https://www.facebook.com/anton.taranenko.5

Переглядів: 489, сегодня — 6
Стежити за новими коментарями

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися