AlexanderKulko
Размышлизмы о финансах
Зареєстрований:
16 листопада 2010
Останній раз був на сайті:
17 жовтня 2024 о 04:11
16 листопада 2010
Останній раз був на сайті:
17 жовтня 2024 о 04:11
Підписчики (15):

-
GRAFOLEG
Херсон

-
karawan
Африка !!! :):):)

-
GTI
Херсон

-
Валерий Курчатов
47 років, Киев

-
sla
Киев

-
ded
Белая Церковь

-
yarko1975
51 рік, Ивано-Франковск

-
Alice
26 років

-
Александр Гилюк
53 року

-
Tapacik
42 року, Киев

-
Богдан Ропотилов
Киев
AlexanderKulko
— Размышлизмы о финансах
- 2 березня 2011, 14:57
Опять 25 или депозиты против фондового рынка
Тема актуальности депозитов обсуждалась уже не раз, но в основном главными конкурентами депозитных вложений называли инвестфонды. Логика вложения такая же: пришел в компанию, вложил деньги, получил проценты. Вот только в фондах проценты и риски чуточку повыше.
Сегодня встретил альтернативное мнение по этому поводу: Заборона достроково знімати депозити «штовхне» 3-4 мільярда в облігації
И действительно, мы забыли о таких инструментах как облигации — при средней рыночной ставке 15-16% (ближе к 16) логика остается той же, что и в депозитах. Компания гарантирует прибыль через какое-то время. Если с депозитов запретят снимать деньги досрочно, то не лучше ли вложиться в корп.облигации и продать их в случае необходимости?
|
|
24
|
Переглядів: 2919, сегодня — 1
- 18:02 Індекс GTA 6: скільки годин треба відпрацювати в Україні та Європі, щоб купити найочікуванішу гру року
- 17:04 У Службі зайнятості назвали найзатребуваніші професії із зарплатою вище середньої
- 16:28 НБУ ввів у обіг срібну пам’ятну монету «30 років Конституції України» (фото)
- 13:23 Червневий шторм: чому долар пробив 45 грн і як НБУ стримує ринок за рахунок євро
- 11:29 НБУ планує оновити правила для колекторських компаній: що зміниться
- 27.06.2026
- 15:28 Банки знизили ввезення готівкової валюти до 33-місячного мінімуму: аналітик назвав причину
- 11:44 В Україні вперше арештовану криптовалюуту передали державі: АРМА отримало 372 мільйони гривень
- 09:01 НБУ третій тиждень поспіль продає на міжбанку понад $1 млрд
- 26.06.2026
- 17:34 Долар на міжбанку подешевшав, євро — подорожчало
- 17:06 Маск запускає X Money: купувати криптовалюту та акції можна буде прямо у стрічці


Коментарі - 22