
3 лютого 2010
Останній раз був на сайті:
7 лютого 2025 о 04:12
-
Олексій Новинський
39 років, Мирноград (Димитров)
-
Crypto INFO
55 років, Київ
-
MykhailoHnap
55 років
-
Ольга Бухач
43 року, Ровно
-
Софія Гриценко
53 року, Берестечко
-
Владислав Циплюк
35 років, Мукачево
-
Hryhorii R.
30 років, Новомосковск
- 4 лютого 2022, 11:00
На Львівщині працівниця банку привласнила майже мільйон гривень
Нещодавно співробітники управління протидії кіберзлочинам у Львівській області спільно зі слідчими Червоноградського районного відділу поліції викрили протиправну діяльність працівниці одного з українських банків.
Зловмисниця вносила до електронних систем банку недостовірні відомості про клієнтів та оформлювала від їх імені фіктивні заяви на отримання кредитів.
49-річна жінка, обіймаючи посаду кредитного спеціаліста банку, займалася незаконним оформленням кредитів на клієнтів банку та подальшим привласнення кредитних грошей. Правопорушниця оформляла видачу кредитів на підставі підроблених заяв на приєднання до договору комплексного обслуговування фізичних осіб. При цьому вона вносила до електронної банківської системи недостовірні дані про клієнтів, зокрема абонентського номера.
Надалі кредитні гроші жінка переводила на підконтрольні рахунки та витрачала на власні потреби. У такий спосіб вона привласнила близько мільйона гривень.
Правоохоронці оголосили жінці підозру. За скоєне їй загрожує до чотирьох років позбавлення волі, повідомляє Департамент кіберполіції Національної поліції України.
=======
Нагадуємо, якщо ви зіткнулись з шахрайством з боку працівника банку або хочете поділитись власним досвідом про співпрацю з банком, то
залишити відгук про банк можна на сторінці нашого порталу: https://minfin.com.ua/ua/banks/forum/banks/.
Представники деяких банків оперативно відповідають і допомагають у розв'язанні проблем, описаних у відгуках та заявках до них.
До речі, щомісяця редакція проводить конкурс на кращий відгук місяця.
|
107
|
- 09:27 НБУ за тиждень продав на міжбанку $545 мільйонів
- 09:00 Прогноз цін на соляну: Шлях Solana до $300 — чому відновлення ринку може спровокувати зростання
- 14.03.2025
- 18:32 НКЦПФР представила матрицю оподаткування криптовалюти
- 17:29 Курс валют на вечір 14 березня: долар на міжбанку подешевшав, євро — подорожчало
- 14:35 росія обходить санкції, використовуючи криптовалюти для торгівлі нафтою з Китаєм та Індією: джерела Reuters
- 12:03 Законопроєкт про стейблкоїни у США, родина Трампа зацікавлена у частці Binance.US: що нового
- 11:45 НБУ анулював ліцензію великої мережі валютних обмінників «Аверс»
- 11:30 Перспективи цін на мережі Chainlink та Pi: Чи зможуть вони піднятися? XYZVerse набирає силу
- 10:23 Курс валют на 14 березня: євро в банках подешевшало на 15 копійок
- 08:01 Офіційний курс: Нацбанк знизив гривню на 2 копійки
Коментарі - 1