- 13 липня 2022, 14:24
Про курс валют коротко.
Курс треба було відпустити ще вчора! Ця хитра схема що заводити доллар тільки по 29 і тільки через НБУ, а всіх інших долар по 36 — це явне порушення закону і грабеж експортерів і імпортерів! Це злочинна маніпуляція, це використання монополії влади у власних інтересах!
Імпортери та експортери втрачають 20% на операціях і нема відповіді — де вони осідають?! І так вони грабують людей вже 6й місяць. І продовжують робити вигляд що вони намагаються стримувати курс та шукати вирішення проблеми, але по факту — вони зароблять на різниці між імпотром та експортом.
А що саме жахливе — вони таким чином заробляють на міжнародній допомозі. Наприклад Європа виділяє 1млрд. допомоги, НБУ конвертує це в гривню — 29млрд віддає до бюджету, а куди дівається ще 7млрд. знає лише людина, заслуга якой у минулому — рограбовування банка, і який не є главою НБУ, а лише виконуючим обов’язків.
|
|
0
|
- 19:44 Криптоактиви стали п’ятою частиною статків родини Трампа: $1,4 млрд за рік на цифровій індустрії
- 17:53 Курс валют: на міжбанку євро зросло, а долар трохи «просів»
- 17:15 Трейдери прогнозують падіння біткоїна нижче $80 000 до кінця червня
- 15:58 Євро оновило історичний максимум: офіційні курси валют на середу
- 13:43 Binance виключить з лістингу торгові пари з 20 альткоїнами
- 12:54 Євро стрімко зростає до долара: курс перевищив 1,17
- 11:36 Крипторинок зафіксував рекордний притік капіталу, активність у мережі Ethereum досягла історичного максимуму: що нового
- 10:43 Приватбанк обнуляє тарифи для активних ФОПів
- 10:35 Курс валют у вівторок: долар в банках втратив 10 копійок
- 08:50 Швейцарський франк став найпопулярнішим захисним активом серед валют


Коментарі