- 6 листопада 2019, 19:54
Неудовлетворительная работа Ощадбанка
Поскольку, к сожалению, Ощадбанк является монополистом в выдаче Карты киянина, то необходимо наладить хоть минимальные условия работы с клиентами — выполнять взятые обязательства, не хамить и не издеваться над клиентом, не врать и не искать причины для невыполнения работы. А правильнее всего было бы передать оформление и выдачу Карты более серьёзному и компетентному банку.
|
|
0
|
Переглядів: 653, сегодня — 1
- 17:10 Міненерго вперше за майже 20 років інвестувало кошти фінрезерву в ОВДП
- 15:43 Євро подешевшало на 22 копійки: НБУ встановив курси валют на четвер
- 13:56 У BlackRock назвали оптимальну частку біткоїна в інвестиційному портфелі
- 13:05 У першому кварталі 2027 року в Україні запровадять допомогу на оплату оренди житла для ВПО
- 12:43 Підсанкційний російський олігарх Дерипаска заробляє на українських дорогах — депутатка ВР
- 12:24 Китай обігнав США за кількістю мільярдерів: де живе найбільше багатіїв світу
- 11:38 Комітет Європарламенту схвалив законопроєкт про цифрове євро
- 11:16 Банківські вклади українців зростають нерівномірно: хто додав, а хто втратив у травні
- 10:53 Валюта дешевшає: як змінився курс долара та євро 24 червня
- 09:36 Як перейти з одного виду пенсії на інший: інструкція від Пенсійного фонду


Коментарі