Multi від Мінфін
(8,9K+)
Оформи кредит — виграй iPhone 16 Pro Max!
Встановити
27 травня 2026, 13:36

Українці заборгували за комуналку рекордну суму: які області у лідерах

Станом на перший квартал 2026 року українці заборгували за комунальні послуги 101,2 млрд грн. Попри це, за три місяці населення оплатило 94,1% усіх нарахувань — це 91,8 млрд грн. Про це йдеться в даних Держстату.

► Читайте сторінку «Мінфіну» у фейсбуці: головні фінансові новини

За що заборгували найбільше

Найбільше боргів накопичилось за:

  • тепло та гарячу воду — 39,8 млрд грн
  • газ — 36,2 млрд грн
  • електроенергію — 18,8 млрд грн

Найшвидше ростуть борги саме за світло — за квартал вони збільшилися на 10,6%.

Де забргували найбільше

  • Дніпропетровська область — 19,2 млрд грн
  • Донецька — 4 млрд грн
  • Полтавська — 3,3 млрд грн
  • Київ — 3 млрд грн
  • Київська область — 2,2 млрд грн

Найкраще українці платять за газ — рівень оплат досяг 97,9%, а найгірше — за тепло і гарячу воду, лише 87,2%.

Автор:
Роман Мирончук
Редактор стрічки новин Роман Мирончук
Пише на теми: Економіка, фінанси, банки, криптовалюти, інвестиції, технології

Коментарі - 8

+
+88
TAN72
TAN72
27 травня 2026, 14:36
#
Выше тариф, больше долг😂
+
+18
Romanenkas17
Romanenkas17
27 травня 2026, 15:20
#
Скоро піднімуть на електроенергію, а потім ще акцизи на паливо — чекайте нових рекордів. Ще в Києві проїзд в 4 рази піднімуть.
+
0
BigBend
BigBend
27 травня 2026, 15:54
#
Що там у нас з примусовим стягненням? Чи вкрасти в магазині 100 грн — злочин, а вкрасти по комуналці 100 тис. — норма?
+
+3
lider2000
lider2000
27 травня 2026, 16:38
#
На воду уже хотят поднять в 2 раза. Догли в етой стране платит только *** .
+
0
BigBend
BigBend
27 травня 2026, 18:19
#
То не роби, щоб у тебе борги були, плати одразу. Чи ти в магазинах теж воруєш?
+
+15
RobinG
RobinG
27 травня 2026, 18:21
#
Интересно, а автор этой новости сам фото человека с платежко ставил?. Там как бы платежка на русском языку, так там еще и платежи в рублях. :)
+
0
lider2000
lider2000
27 травня 2026, 18:45
#
Точно подмечено, вот они патриотьі палятся на мелочах)))
+
+15
RobinG
RobinG
27 травня 2026, 20:17
#
Фсьо ужо поменяли :)
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися