Щоб залишити коментар, потрібно
увійти або
зареєструватися
- 12.06.2025
- 19:44 У Сумах викрили масштабну схему онлайн-шахрайства з фейковою криптобіржею
- 19:26 Надходження від грального бізнесу зросли на 22,3%
- 18:22 Інфляція в Румунії підскочила до річного максимуму, лей досяг рекордно низького рівня
- 17:34 Курс валют на вечір 12 червня: долар на міжбанку подешевшав, євро — подорожчало
- 17:10 Трамп заявив, що за один-два тижні оголосить нові мита
- 16:46 Уряд ухвалив постанову з вимогами до цифрових гаманців в Україні
- 16:31 Курс євро вперше в історії перевищив 48 гривень
- 15:44 Приватбанк перерахував до держбюджету 32 мільярди дивідендів
- 13:10 Porsche залишився лідером серед люксових брендів восьмий рік поспіль
- 10:48 Курс валют на 12 червня: євро в банках додало 32 копійки
Коментарі - 100
Ми поступово доходимо до моменту, коли росіяни зможуть запускати 1000+ ударних БПЛА типу «Шахед» за добу.
Тримались більше трьох років.
Але ці рішення все більше долаються системними, монументально-науковими проєктами об'єднаних російсько-ірансько-китайських інженерних команд.
І якщо ми думаємо на рішеннях зліплених з лайна і палок протягнути ще кілька років війни, то це дуже погано закінчиться.
Бо спершу ці рішення перестануть працювати, потім росіяни дадуть ще кілька game changers, а потім деморалізується армія і закінчимось ми.
А наші технології це на умовних 80% саме такі рішення. І ми вперлись в скляну стелю фундаментальної науки. Скляну, тому що ми розуміємо куди йти, і йти нам ніхто не заважає. Але немає спроможностей.
Фундаментальна наука в нас була десятиліттями викинута на узбіччя історії, і точно не створюється за 3 роки.
Що з цим всім робити?
Єдине правильне рішення, це створення стратегії державної політики з розвитку військових технологій. Це має бути питання номер один. Бо якщо не буде цього — за лічені роки не буде нічого. Окрім стертих міст і окупаційної влади
https://www.pravda.com.ua/rus/columns/2025/05/18/7512839/
https://news.finance.ua/ua/vartist-zhytty
a-v-pol-shhi-dlya-ukrainciv-u-2025-roci
Хай відкриють кордон і половина українців які зараз на не зарплаті як зе-держиновиники мабуть захочуть переїхати жити туди…
https://minfin.com.ua/ua/invest/articles/investicionnyy-portfel-na-pensii-kak-sdelat-sovremennym-pravilo-4/
Лише 18% українських компаній оцінюють свій фінансово-економічний стан як позитивний. І це — тривожний сигнал: на початку року таких бізнесів було вдвічі більше. Впевненість падає, а тривожність зростає. На цьому тлі зменшується інвестиційна активність бізнесу.
Україна ризикує скотитися в рецесію. Потрібні чіткі, рішучі і системні дії держави, які стимулюють розвиток, а не виживання.
Економічний прорив можливий. Експорт продукції з високою доданою вартістю, масштабні інвестиції у критичні галузі, розвиток цифрової та віртуальної економіки — усе це перетворить Україну на країну можливостей як для своїх, так і для світу.
з 3 червня 2025 ідентифікація через BankID
буде працювати лише в застосунку MyRaif.
Об этом говорится в исследовании Киевской школы экономики (KSE).
Отмечается, что количество работников в государственном управлении и обороне достигло 2,6 млн, что составляет 23,8% занятого населения и объясняется масштабной мобилизацией в Вооруженные силы.
Что касается других секторов экономики, то быстрее всего занятость сокращается в промышленных отраслях (горнодобывающая и перерабатывающая) — на 37%, медленнее — в социальной сфере (образование, здравоохранение) — 11%.
18 травня в історії фінансів: від IPO Facebook до регуляції ринку золота
1. 2012 — IPO Facebook: найбільший технологічний дебют того часу
18 травня 2012 року компанія Facebook провела первинне публічне розміщення акцій (IPO), залучивши $16 мільярдів. Це стало одним із найбільших технологічних IPO в історії. Однак, попри високі очікування, акції компанії зазнали значного падіння в перші дні торгів.
Урок для України: IPO — це не лише спосіб залучення капіталу, але й виклик для корпоративного управління та прозорості. Українським компаніям, які планують вихід на міжнародні ринки, слід ретельно готуватися до цього процесу, забезпечуючи довіру інвесторів.
Щороку у цей день вшановують пам’ять жертв цього злочину, а також
відзначають його як День боротьби за права кримськотатарського народу.
Вирватись можна, лише здивувавши всіх — і ворога, і союзників.
З найочевиднішого:
— різко знизити ефективність ракетних, дронових і бомбових атак, насамперед засобами РЕБ і ПДТР. І можливості ж є - насамперед проект «Ай Петрі». Але для влади важливіше, що він повʼязаний з Петром Порошенком — тому постачанню цих систем чиняться перешкоди;
— різко наростити виробництво дешевих дронів різних типів. Але ж це порушить кормління структур «5−6 менеджерів», про яке не втомлюються писати журналісти-розслідувачі. Журналісти пишуть, а караван іде: гроші списуються, а дронів постачається по чайній ложці на день.
Бригадам коштів для оперативних закупівель не передають.
Фонду Порошенка перешкоджають у допомозі, самі налагодити постачання не спроможні.