Верховна Рада ухвалила за основу законопроєкт № 9363 «Про внесення змін до деяких законів України щодо цифровізації виконавчого провадження». Про це йдеться на сайти Парламенту.
21 листопада 2024, 10:01
Рада зробила крок до автоматичного арешту коштів боржників у банках
Читайте телеграм-канал «Мінфіну»: головні фінансові новини
Деталі
«За» документ у першому читанні проголосував 271 народний депутат.
Запропоновані проєктом закону зміни передбачають:
- удосконалення порядку звернення стягнення на кошти боржників на рахунках у банках та інших фінансових установах (автоматизований арешт коштів). При чому підключення банків та інших фінансових установ до інформаційної взаємодії буде обов’язковим;
- визначення порядку звернення стягнення на кошти боржника, що перебувають на вкладних (депозитних рахунках);
- запровадження автоматизованої взаємодії Системи виконавчого провадження із системою депозитарного обліку цінних паперів;
- запровадження взаємодії між Єдиним реєстром боржників (як складової автоматизованої системи виконавчого провадження) та іншими реєстрами з метою недопущення відчуження боржником майна (відповідні взаємодії будуть здійснюватися автоматизовано);
- автоматизоване виключення відомостей про особу з Єдиного реєстру боржників та зняття арешту з коштів на його рахунках у разі надходження достатніх для задоволення вимог коштів на відповідний рахунок органу державної виконавчої служби або приватного виконавця;
- можливість формування довідки про наявність/відсутність відомостей про особу в Єдиному реєстрі боржників (формування відповідної довідки буде здійснюватися автоматизовано);
- поновлення виконавчого провадження у разі повторного пред’явлення виконавчого документа, а не відкриття нового виконавчого провадження. Це дозволить виключити дублювання відомостей про боржника в Єдиному реєстрі боржників.
Коментар Мін'юсту
«Ухвалення проєкту закону сприятиме оптимізації стадій виконавчого провадження, строків вчинення виконавчих дій та підвищенню ефективності виконавчого провадження. При цьому реалізація проєкту Закону можлива без здійснення будь-яких видатків з Державного бюджету України, а тільки слугуватиме збільшенню надходжень до нього за рахунок стягнутих з боржників коштів», — зазначається у коментарі.
Джерело:
Мінфін
Коментарі - 70
просто зашкаливает…
Когда и если выпишут штраф — либо заплатите либо уйдете в глубокое подполье…
«Зачем ждать штрафа, если можно заранее обезопасить себя?»
Если в Украине нет никаких активов, то конечно можно и отморозиться,
но при наличии неоплаченных штрафов выехать из страны не сможешь.
А судя по твоим текстам, свалить из Украины — первый пункт в твоих планах.
Так что приготовься платить…
А можно ссылку на законодательный акт, который запрещает выезд за границу при наличии штрафов или долгов или даже открытого исполнительного производства?
«
3. Виконавець під час здійснення виконавчого провадження має право:
…
19) у разі ухилення боржника від виконання зобов’язань, покладених на нього рішенням, звертатися до суду за встановленням тимчасового обмеження у праві виїзду боржника — фізичної особи чи керівника боржника — юридичної особи за межі України до виконання зобов’язань за рішенням або погашення заборгованості за рішеннями про стягнення періодичних платежів;
«
Таким чином можна втратити право виїхати навіть будучи зловленим на спід-камеру і не заплативши жалюгідні 175 чи скільки там гривень.
Если касается админ протокола, админ постановления, должен пройти НЕ ОДИН МЕСЯЦ, когда это постановление попадет к исполнителю.
Рекомендую и вам и другим экспертам не писать о том с чем вы лично не сталкивались
Все, собираюсь вас спросить, так что вы не расскажете как вам удалось открыть счет ванглийском банке, именно банке (с ваших слов) а не фин учреждении?
И не всегда суд… со старта… принимает бумаги от исполнителя., в моем (и не только моем) случае, суд не нашел в представленных исполнителем аргументах, факты уклонения от выполнения решения суда.
Соответственно админ постановлеие к которому Суд и исполнительная не имеет отношения! И только через три!!! — шесть месяцев документы передаются в иполнительную и только потом через месяц исполнитель может обратится в Суд и опять, не факт, что Суд аынесет нужное испонителю решение.
Будь які, це не має значення. Значення має виконавче провадження. Тобто навіть штраф за спід-камеру, як я і написав. Ну або штраф від ТЦК про що була мова у Qwerty1999.
Разговор изначально начался со слова …штрафы. или нет?
Ну так виконавче провадження це наслідок несплаченого штрафу про що і казав Qwerty1999. Само по собі виконавче провадження бути не може, воно на деревах не росте і на голову не падає.
Конечно можно…
Но Три літри меня опередил,
так что читайте его текст от
21 листопада 2024, 16:11
…Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України.
А потом цитировать (как вы любите говорить) всякую ПУРГУ. Ну и для полноты картины, ознакомиться с судебной практикой по обращением в Суд «исполнителей».
Знакомьтесь сами, а по ходу может объясните, почему сами
до сих пор не выехали, если планировали свалить ещё
весной 2022, а до сих пор в Украине, а не в Германии — ведь
в законе, согласно вашим заявлениям, нет никаких ограничений…
Жоден неукраинський банк не відкриє тобі карту.
Жодна українська фірма не буде виплачувати тобі зарплату у валюті, тим більше перераховувати її закордон.
Зав’язуй з мухоморами, погано скінчиться.
і де ж ти вже відкрив рахунок?
скільки тобі коштує його обслуговування, які тарифи на перекази, ти платив цією картою в АТБ?
но опять же многое зависит от страны
Ну тобто труд прикласти треба і доволі великий, а ще треба заплатити багато грошей. І потім платити за те що в тебе є рахунок в місці куди жодна міжнародна компанія зарплату платити не буде.
Беженец, ты ж в другой теме из трусов выпрыгивал, рассказывая, что Wise и банк — это одно и то же потому, что дурачкам нужно только денежки гонять туда-сюда, и для них разницы нет, а теперь про тарифы поешь :)) Запросто можно юзать карты зарубежных платежных систем, могу тебе конфету сосательную с какой-то из них купить — через POS-терминал, не онлайн — и на Сыхов выслать, бгг.
наче в нашій країні ніколи нікого не пакували в бусік, а потім не виявляли, що ця людина ще неповнолітня або має інвалідність і тд)))
В нашей стране иногда даже убивают сограждан,
но это не повод навешивать на всех ярлыки убийц,
а тем более всираться при виде мужчин в военной форме…
Например, в Одессе на днях одна бестолковая мамаша
зачем-то разрезала кухонным ножом пакет с крысиным
ядом и затем тем же ножом, даже его не помыв, нарезала
салат и другую еду себе и своему ребенку…
Ребёнок умер от отравления на месте, мамаша сейчас
лежит в одесской больнице с отравлением…
есть возможность перейти на юсдт, пейонир, турецкую визу (виртуальную).
В страхан з адекватним законодавством давним давно вирішені питання стягування з винуватнців штрафів та компенсацій за шкоду. А Україна цьому лише вчиться. Так що я якій небудь Польщі чи США в тебе гроші з рахунку зникнуть набагато скоріше ніж в Україні. Користуйся і цінуй.
Вітаю, гарна компанія.
«… серед наркоторговців, торговці зброєю та інших кримінальних та напівкримінальних особистостей.
Вітаю, гарна компанія.»
Ти не правий, той факт, що наркоторговці, торговці зброєю і інші кримінальні елементи використовують крипту, не робить всіх хто використовує крипту «злочинцями». Якби латинські літери «z» та «v» до використання кацапами не мали негативного контексту. До винайдення ядерної зброї і скиданні бомб «Малюк» та «Товстун» на міста Японії теж ніхто не міг уявити, що ти зможеш французького хіміка Антуана Анрі Беккереля, котрий відкрив радіоактивність урану в 1896 році, віднести до терористів.
Створення біткоіна Сатоші Накамото це було лише його прагнення позбавити світ корупційної складової, де банк робить що заманеться з клієнтом. Той факт, що крипту почали використовувати злочинці - не робить Накамото злочинцем. Так само як і той факт, що ядерна зброя знищує цілі міста — не робить терористом Беккереля, з досліджень котрого по суті і розпочався де факто процес створення ядерної зброї.
Крипта стала популярною серед населення, через недовіру до банківської системи і корумпованості влади, котра використовує цю банківську систему як важіль тиску.
Ну і ти щойно назвав Германію та америнканські компанії BlackRock та MicroStrategy злочинцям, бо всі вони мають крипто гаманці з біткоінами і продавали біткоіни, а ти щойно вище сказав, що крипта стала популярною серед злочинців :)
Крім цього більшість держав прагнуть вже створити цифрову валюту на основі блокчейну (крипти)
А я такого і не казав. Ти знов щось за мене додумав.
Я сам користувався криптою. Но нажаль це незручно і має дуже багато ньюансів яких взагалі немає при користуванні фіатом.
Тому про отримання зарплати в USDT чи взагалі бітком можуть розповідати або люди які взагалі «крипту в руках не тримали», або люди які вже пов’язані з якимись нелегальними потоками грошей.
А мелкую на карту в течении пары минут ещё неудобней получить.
Як там цього місяця, зарплата в ЄПАМі в USDT прийшла? Чи ти тепер сісадміном в п'яторочці?
https://youtu.be/Hk42l7CpWoQ?si=bVq_zHz2T60PHUwn
«Крипта стала популярною серед населення,
через недовіру до банківської системи»
А может, чтобы не светить доходы и не платить с них налоги…
«більшість держав прагнуть вже створити
цифрову валюту на основі блокчейну»
Только нет никаких гарантий, что сможете анонимно
воспользоваться любой будущей CBDC
«Основная причина одна — отсутствия возможности
контроля со стороны государства.»
Будьте честными хотя бы сами с собой.
Основная причина однозначно меркантильная — отсутствие
желания делиться с государством путем уплаты налогов.
Когда вы не платите налоги, но пользруетесь всеми благами цивилизованного общества — вы потребляете услуги, за которые не заплатили в бюджет страны ни одной гривны.
Сейчас в Украине более 30% ВВП в тени и страна, а тем более её социальная сфера выживает исключительно за счёт внешнего финансирования, но это не может длиться вечность.
Кроме детсадов, школ и врачей существует еще масса социальных и инфраструктурных обьектов, которые финансируются из налогов граждан…
Понятно, что планируете свалить из разваленной войной
Украины в Турцию и там осесть на их существующую
и пока ещё действующую инфраструктуру.
Акцизы и НДС полностью уходят
в госбюджет, а часть НДФЛ — в местный.
Весь ЕСВ — в ПФУ…
Бакси в конверті 🤣😅🤣😆
Це мабуть у вас на росіі тепер тільки так бо як ще людині заплатити.
«В крипте уже несколько лет зп это не новость,
а чисто баксы в конверте это вообще норма для укр айти»
А можно поподробней, в какой из нижеперечисленных
компаний платят з/п криптой или баксами в конвертах:
EPAM Ukraine
SoftServe
GlobalLogic Ukraine
Ajax Systems
Luxoft
Ciklum
Или озвучьте хоть одно своё наименование конторы…
От тільки тепер в Росії немає ЄПАМа.
Скучна, не вмієш.
Раз там свой обсер игноришь, а тут хватает смелости снова бредом тявкать, то продублирую тут.
«На, спецом для тебя. Пришлось ждать пока кешбек придет https://ibb.co/V3Qc8Ky И там на любой вкус — рой Дронов, третья штурмовая, Азов, Юнайтед, притула и вообще все-все возможные фонды.»
И будь ты украинцем в Украине, то тыкать тебя в это мордой не пришлось бы. Но из польши нацкешбек не открыть, да?
«В том епаме баксами ещё в 14 году платили бонусную часть.»
Значит ежемесячные зарплаты платили все-таки в гривне…
У меня шапочка из «рошеновской» фольги.
К сведению…
с января 2024 года расширен перечень стран, с которыми налажен обмен налоговой информацией. В этот перечень вошли Ангилья, Бермудские острова, Британские Виргинские острова, Каймановы острова, Гибралтар, Остров Мэн (Великобритания), Аруба, Кюрасао, Синт-Мартен (Нидерланды), Фарерские острова и Гренландия (Дания).
Так что данные о зарплатных счетах, с которых не уплачен НДФЛ в налоговой уже есть — теперь ждите писем счастья
с требованием предоставления декларации и уплаты налогов…
Указанная многосторонняя конвенция предлагает широкий выбор форм взаимной налоговой сотрудничества, среди которых — обмен информацией по запросу, спонтанный обмен информацией, проведение налоговых проверок за рубежом, осуществление одновременных налоговых проверок, оказание помощи во взыскании налогов и налоговой задолженности.
korvin29
Так они же продолжают жить в Украине
82845392
«Тем, кто устроены как ФОПы, могли и долларом — на долларовый ФОПовский счет.»
Это формально экспортная выручка и эту
валюту надо продавать на межбанке, а уже
с гривневого оборота платит налоги…
Ведь никто даже замечания не сделает…