Щоб залишити коментар, потрібно
увійти або
зареєструватися
- 22.12.2024
- 16:01 Комісія з цінних паперів і бірж США схвалила перші гібридні ETF на базі біткоїна та Ethereum
- 11:09 В Україні розглядають зміну регулятора крипторинку
- 21.12.2024
- 16:00 Близько 80 000 жителів Фінляндії отримали тепло від біткоїн-майнінгу
- 14:03 Пенсійне страхування: З початку року українці добровільно сплатили понад 44 мільйони (інфографіка)
- 11:11 ЄС може втратити криптоінвесторів через виключення USDT Tether з лістингу
- 10:04 НБУ за тиждень продав найбільший обсяг валюти на міжбанку з 2022 року
- 20.12.2024
- 17:27 Курс валют на вечір 20 грудня: на міжбанку долар та євро подорожчали
- 15:30 Чи зможе Cardano випередити Solana під час бичачого ралі? ChatGPT вказує на XYZ як на прихованого лідера
- 13:42 Нацбанк пом’якшує низку валютних обмежень
- 12:06 Падіння біткоїна та подорожчання ASIC для майнінгу: що нового на крипторинку
Коментарі - 176
Онлайн-брокер Futu із Гонконгу отримав нову ліцензію від регулятора, яка дозволяє йому відкрити торгівлю між криптовалютами й гонконзькими доларами та доларами США. Про це пише The Block.
https://minfin.com.ua/ua/2024/08/02/132370922/
Будемо вдячні за коментування статті та поширення наших публікацій в соц.мережах 💻
Про це заявив голова НБУ Андрій Пишний.
«Національний банк і надалі зберігатиме стійкість на валютному ринку. Для цього ми маємо достатній запас міжнародних резервів. Зокрема, завдяки зовнішньому фінансуванню у 2024 році резерви зростуть до $41 млрд», — заявив Пишний.
За його словами, попри зниження резервів до $37 млрд і $32 млрд у 2025 та 2026 роках відповідно, НБУ матиме змогу забезпечувати помірні двосторонні коливання обмінного курсу у відповідь на зміну ринкових умов.
Втім, зазначив Пишний, в умовах війни, під впливом нових непередбачуваних подій і чинників загальна картина може змінюватися, проте не лише в негативний бік.
Як повідомлялося, курс гривні продовжує знижуватися після майже двох тижнів зміцнення.
За підсумками торгів на міжбанку Нацбанк встановив офіційний курс гривні до долара на понеділок, 5 серпня, на рівні 41,2250 грн/$, порівняно із 41,1390 грн/$ у п’ятницю. 22 липня він опускався до нового історичного мінімуму на рівні 41,4912 грн/$.
______
Віримо, дуже віримо вам Андрійко:)
Це Пишний упереджено на фоні зменшення ЗВР на 1 серпня до — $35.5 млрд заспокоює отару! Хіба хтось питав? А тому є проблеми, які непокоять НБУ!
Буде і до «стоматолога» і в «Кіно» в комплексі, окремо навіть не витягнуть, про що забув написати Фурса!
2 серпня 2024, 15:48
Каждый раз, когда я мокаю баксокабанчиков лицами в их собственное гуано… ой, то есть в курс 42 в 2022 году, они, осознавая своё никчемно-бедственное положение начинают пытаться парировать, мол, «а и не покупал никто по 42, понял! Мы только продавали, вот так, ХА!»
Не знаю как «кабанчики », а вот ОЛЕНИ на форуме МИНФИН действительно существуют.
Нырнув в гривневые инструменты при курсе 26−27 это стадо оленей всё пытается на форуме доказать, что они в хороших плюсах …Но в каких они находятся «плюсах », при
ДЕВАЛЬВАЦИИ ГРИВНЫ БОЛЕЕ ЧЕМ НА 50 % за последних 2.5 года — адекватные участники форума ЭТО ПОНИМАЮТ …
Курс USD 42 + в 2022 году был осенью. Продержался этот курс (42+) всего пару месяцев …Но некоторые олени на форуме ВСЁ ЭТО ПРЕПОДНОСЯТ ТАК, что как -будто многие участники форума USD по курсу 42 + и по сей день покупают, на протяжении всего 2022 2024 года.
P.S Беда оленей заключается том, что лотерейные ОВГЗ -билеты и лотерейные билеты Евпатория — МИЛЛИОНЕРАМИ ИХ НИКОГДА НЕ СДЕЛАЮТ.
Старт великої приватизації — логічний крок в продовженні політики зменшення ролі держави в управлінні економікою. Це новий імпульс для розвитку підприємств.
Під час презентації «Велика приватизація -2024», яку організував Фонд державного майна України у партнерстві з проєктом USAID Ukraine — USAID Україна/UKaid SOERA, оголосили перші об'єкти великої приватизації.
Як ті, що історично були державними, так і конфісковане підсанкційне майно.
Яка Ваша думка, шановні друзі?
Українським учителям найближчим часом не варто очікувати на підвищення заробітної плати, адже понад 70% державного бюджету витрачається на оборону
Про це заявив міністр освіти й науки Оксен Лісовий на брифінгу під час робочої поїздки на Миколаївщину, передає Укрінформ.
Він визнав, що фінансове заохочення сприятиме професійному розвитку вчителів, однак зазначив, що для цього в бюджеті бракує грошей.
«Це дуже болісна проблема… Ми всі розуміємо, що нам дуже важко залучати молодь до викладання в закладах загальносередньої, позашкільної, профтехосвіти тощо. Ми розробили певну концепцію підвищення заробітної плати, в кінцевих положеннях закону про освіту передбачено підвищення окладів до трьох мінімальних заробітних плат. Ми розуміємо, що означає гідний рівень зарплати, у тому числі й щоб спонукати вчителя до саморозвитку та професійного зростання. Але на сьогодні маємо критичну ситуацію в бюджеті, вона надто складна», — сказав Лісовий.
Він також зазначив, що на сьогодні понад 70% державного бюджету витрачається на оборону, але після перемоги України гроші можна буде спрямувати на освіту.
«Нам треба протриматися. Бо позиція президента України, і ми її всі розділяємо, що освіта є пріоритетом № 1 після оборони. Захистимо країну, відіб'ємо ворога — і переводимо освіту в пріоритет № 1», — резюмував міністр.
Про це розповів науковий співробітник відділу аграрного ринку та міжнародної інтеграції ННЦ «Інститут аграрної економіки» Іван Свиноус у коментарі «24 Каналу».
«Це негативно відобразиться на рівні закупівельних цін на молоко, що надходить як від господарств населення, так і сільськогосподарських підприємств, оскільки вартість використаної електроенергії та пально-мастильних матеріалів включається до собівартості виробленої продукції. Адже саме це є основним чинником, що впливає на рівень закупівельних цін», — пояснив експерт.
Про це повідомив директор Консалтингової групи А-95 Сергій Куюн, повідомляє «Укрінформ».
«Від 1 вересня акциз на бензин зростає на 1,5 грн. На дизпаливо — менш ніж на 2 грн за літр. Більше зростання — на 5 грн — на скраплений газ.
Експерт наголошує, що зараз вартість пального в Україні висока. Зокрема, через те, що діє нова система постачання через західний кордон. Відповідно дорожча логістика також впливає на ціну палива.
Таку думку висловив банкір і економічний експерт Сергій Фурса.
«Вибір між друкарським верстатом, який запускає девальвацію і інфляцію, і підняттям податків є дуже показовим. Це як про візит до стоматолога. Уявіть, що в 1-му класі вас спитали. Ви хочете йти до стоматолога й лікувати собі зуба, чи краще підемо в кіно», — наводить приклад експерт.
Він попереджає, що запуск друкарського станка з часом призведе до набагато більшого падіння рівня життя, ніж підняття податків.
«А податки — це боляче прямо зараз. Це візит до стоматолога. Ніхто не любить платити податки. І ніхто не любить стоматологів. Але чомусь до них ходять? Бо потім буде гірше, якщо не піти. Тому існують стоматологи. І тому існують податки. І тому завжди під час війни їх піднімають. Бо якщо не зробити, буде набагато гірше», — пояснює фінансист.
Він припускає, що підняття податків дійсно спричинить зростання цін на умовні 5%. Але у разі у разі емісії грошей, ціни можуть піднятися набагато більше.
«Останній раз той верстат працював на повну у 2022 році. Курс гривні тоді пройшов довгий шлях. І ціни піднялись набагато більше ніж на 5%. Але так, не відразу», — зазначає Фурса.
Курси від банків: 41.22 / 41.25 грн за долар.
Торги по долару завершено.
Курси від банків: 44.9627 / 44.9748 грн за євро.
Торги по євро завершено.
https://gazeta.ua/articles/life/_ukrayinci-nazvali-najkorumpovanishi-organi-vladi/1189275
Курси від банків: 44.9133 / 44.9295 грн за євро.
Курси від банків: 41.22 / 41.25 грн за долар.
Курси від банків: 44.9253 / 44.9497 грн за євро.
Торги по євро завершено.
Курси від банків: 41.25 / 41.28 грн за долар.
Торги по долару практично завершено. Ринок готується до закриття.
Курси від банків: 44.6902 / 44.7144 грн за євро.
По 42.5 купували, хіба, для оплати товарів за кордоном і давно відбили ці кошти.
Каждый раз, когда я мокаю баксокабанчиков лицами в их собственное гуано… ой, то есть в курс 42 в 2022 году, они, осознавая своё никчемно-бедственное положение начинают пытаться парировать, мол, «а и не покупал никто по 42, понял! Мы только продавали, вот так, ХА!». Не буду даже пытаться аппелировать к элементарной логике — как же тогда наличный курс вырос до 42, если никто не покупал. Логика и кабанчики — понятия из разных вселенных. Но вот что интересно — на этом форуме храниться история на много лет назад, и не состовляет никаких сложностей вернуться на 2 назад и почитать что же писал народ тогда
Savage Dnepr15 сентября 2022, 20:29#
Ни капли зависти…бредишь. Покупал всегда при любом курсе — это самая разумная стратегия. [пропуск] И сегодня не побежал оформлять депозиты, а сразу получил синие хрустящие бумажки по 42
Вот вам и «никто не покупал по 42».