Щоб залишити коментар, потрібно
увійти або
зареєструватися
- 22.12.2024
- 16:01 Комісія з цінних паперів і бірж США схвалила перші гібридні ETF на базі біткоїна та Ethereum
- 11:09 В Україні розглядають зміну регулятора крипторинку
- 21.12.2024
- 16:00 Близько 80 000 жителів Фінляндії отримали тепло від біткоїн-майнінгу
- 14:03 Пенсійне страхування: З початку року українці добровільно сплатили понад 44 мільйони (інфографіка)
- 11:11 ЄС може втратити криптоінвесторів через виключення USDT Tether з лістингу
- 10:04 НБУ за тиждень продав найбільший обсяг валюти на міжбанку з 2022 року
- 20.12.2024
- 17:27 Курс валют на вечір 20 грудня: на міжбанку долар та євро подорожчали
- 15:30 Чи зможе Cardano випередити Solana під час бичачого ралі? ChatGPT вказує на XYZ як на прихованого лідера
- 13:42 Нацбанк пом’якшує низку валютних обмежень
- 12:06 Падіння біткоїна та подорожчання ASIC для майнінгу: що нового на крипторинку
Коментарі
С 2000 года по июнь 2024 года цены на больничные услуги взлетели на 256%.
Плата за обучение в колледже выросла на 188%.
Кроме того, цены на услуги детских садов выросли на 139%.
Для сравнения: с 2000 года заработная плата в США выросла всего на 68%.
Из товаров больше, чем рост зарплаты, увеличивались цены на еду, а также на недвижимость.
Но одновременно меньше, чем динамика зарплаты, росли цены на непродовольственные товары, а электронные товары и вовсе дешевели.
Это хороший ориентир для бизнеса, во что надо вкладываться.
Нет никаких предпосылок к тому, что стоимость услуг, еды и жилья перестанет вдруг расти — это долгосрочный тренд.
Про це йдеться у звіті організації щодо переглядів прогнозів народонаселення світу на 2024 рік.
За даними ООН, станом на 1 січня 2024 року населення нашої держави становило 37 млн 441 тисяч осіб.
До січня 2030 року кількість українців зросте до 38 млн 505 тис, але після 2050 року кількість населення нашої країни щороку зменшуватиметься.
За прогнозами ООН, у 2050 році в Україні буде 32 млн 165 тисяч осіб, у 2069 році — 25 млн 142 тисяч. У 2081 році ця цифра стане ще меншою і складе 20 млн 907 тис., а у 2091 році — 17 млн 762 тис.
Зрештою до 2100 року населення України скоротиться до 15,3 млн.
https://m.censor.net/ua/news/3499635/skilky_ukrayintsiv_ne_vstygnut_onovyty_dani_v_ttsk
bosyak
«Погодьтеся, плюси аж ніяк не відображають достовірність. Це просто стан души читача.»
Ну добре, то Ви згідні, що стан душі у форумчан сьогодні не згідн. з вами?
🥇Перше місце отримує Волиньобленерго. Держпідприємство замовило реконструкцію будівлі за 14,9 млн грн — з економією лише 50 тисяч.
Компанія єдина прийшла на тендер та ще й погодилася на оплату через 4 місяці після завершення робіт👀 Звичайно, детальний кошторис не публікували. Та і компанія непроста: з самого заснування почали отримувати підряди на ремонт доріг від Луцької міськради, а все необхідне орендують у фірми сина місцевого депутата🤟
🥈⚛️Ну і звичайно тиждень не пройшов без чергового нахабства Енергоатому. Там оголосили черговий тендер поза Prozorro — послуги 3D-моделювання за майже 1,5 млн грн. І знову для будівництва 3-го енергоблоку ХАЕС, який Рада не дозволила будувати.
https://censor.net/ua/n3499531
Оцінюючи те, що я чую від своїх контактів, української громадськості та ЗМІ:
— Президент Володимир Зеленський не любить погані новини ;
— Головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський не любить поганих новин;
— Командувач Повітряних сил і військ протиповітряної оборони України (ПСЗСУ; для свого блогу я спрощую до «ПСУ»), генерал-полковник Микола Олещук не любить погані новини …
…і, якщо говорити простіше: коли хтось має таке сузір'я нагорі держави та збройних сил (і їхніх родів військ), люди перестають повідомляти їм погані новини. Ніхто не хоче, щоб його «підстрелили», тобто звільнили, усунули, «послали чистити картоплю і мити туалети в якомусь кутку»… Навпаки: у їхніх підлеглих є стимул брехати їм: повідомляти «хороші новини».
Несподівані результати:
-командири бригад, яким потрібна допомога, не звертаються по допомогу, коли вона їм потрібна;
-мікроменеджмент Сирського та Олещука не лише відволікає командирів від їхніх реальних обов’язків, а й змушує їх замовчувати проблеми (фактично: «надіятися на краще»), не діяти за власною ініціативою; не готувати свої підрозділи; не навчати їх належним чином; не розташовувати їх правильно (тобто не вчити їх правильно розташовуватися); навіть не зміцнювати свої позиції; в той час як,
-обидва схильні оточувати себе підлабузниками: «людьми, які ніколи не приносять поганих новин», а, як вони думають, «вирішують проблеми»
Трамп жив…
Трамп будет жить…
Якщо зимою температура -10°C триматиметься кілька тижнів, виживання в багатоквартирному будинку буде під великим питанням.
Про це розповів голова союзу споживачів комунальних послуг Олег Попенко в ефірі «КИЇВ24».
«Дай боже, щоб погодні умови в Україні були цієї зими такі ж, як і минулої, коли в нас всього два тижні було, і то з перервою, 7−10 градусів морозу. Але якщо ми з вами подивимося на цю ситуацію по-іншому, як це було 8−10 років тому, коли температура трималась -10 градусів упродовж двох-трьох тижнів поспіль, то виживання в багатоквартирному будинку буде під великим питанням» — зауважив Олег Попенко.
Він додав, що у випадку тривалих морозів понад -7°C, у багатоповерхівках по декілька тижнів не буде ані водопостачання, ані опалення.
Нагадаємо, взимку 2025 на українців чекають тривалі відключення світла, опалення не для всіх та нові тарифи. Але реальна ситуація із електроенергією залежатиме від багатьох чинників, основний із яких — наскільки масованими будуть обстріли енергоструктури.
За два з половиною роки війни в Україні, росіяни втратили темп наступу. Натомість їх втрати живої сили збільшилися. Якщо порівняти просування росармії з кількістю вбитих в Україні окупантів, кожні 2,5 м² української землі коштують загарбникам одного тіла.
Про це повідомив військово-політичний оглядач групи «Інформаційний спротив» Олександр Коваленко.
Експерт розповів, що 2022 року російські війська захопили 63,9 тис. км² території України. При цьому вони втрачали, в середньому, одного окупанта на 687 м² української землі.
2023 року росіяни захопили 683 км², але втрачали одне тіло вже кожні 2,5 м² української землі.
«Тобто порівняно з 2022 роком кількість втрат на м² української землі у росіян зросла у 275 разів, а темп захоплення самих територій сповільнився в 93 рази!» — наголосив Коваленко.
Якщо ж підрахувати втрати та захоплені території станом на 1 червня 2024 року, росіяни захопили 752 км² українських земель і втратили одного окупанта на кожні 4 м².
«Але з них [загальної площі захоплених територій — ред.] - 278 км² це під час травневого „епічного наступу“ у Харківській області, більша частина якого проходила у сірій зоні з мінімальними втратами. Якщо ж не брати до уваги цей прорив „сіряка“, то показник втрат зберігається лише на рівні 1 тіла на 2,5 м²», — зазначив експерт.
https://www.unian.ua/economics/energetics/unifikaciya-tarifu-na-rozpodil-elektroenergiji-ye-nelogichnoyu-z-tochki-zoru-ekonomiki-ta-yevrointegraciji-ekspert-12695427.html