Щоб залишити коментар, потрібно
увійти або
зареєструватися
- 22.12.2024
- 16:01 Комісія з цінних паперів і бірж США схвалила перші гібридні ETF на базі біткоїна та Ethereum
- 11:09 В Україні розглядають зміну регулятора крипторинку
- 21.12.2024
- 16:00 Близько 80 000 жителів Фінляндії отримали тепло від біткоїн-майнінгу
- 14:03 Пенсійне страхування: З початку року українці добровільно сплатили понад 44 мільйони (інфографіка)
- 11:11 ЄС може втратити криптоінвесторів через виключення USDT Tether з лістингу
- 10:04 НБУ за тиждень продав найбільший обсяг валюти на міжбанку з 2022 року
- 20.12.2024
- 17:27 Курс валют на вечір 20 грудня: на міжбанку долар та євро подорожчали
- 15:30 Чи зможе Cardano випередити Solana під час бичачого ралі? ChatGPT вказує на XYZ як на прихованого лідера
- 13:42 Нацбанк пом’якшує низку валютних обмежень
- 12:06 Падіння біткоїна та подорожчання ASIC для майнінгу: що нового на крипторинку
Коментарі - 169
79% харків'ян створили запаси води, 20% - ні. Подібна ситуація спостерігається в усіх обласних центрах України: від 64 до 92% жителів різних міст повідомили, що запаслися водою.
Така ж частка харків'ян — 79% - запаслися їжею. І це також відповідає загальній тенденції по країні.
Ліками запаслася трохи менша частина — 71%. Робити запаси під час війни стало трендом.
Грошові заощадження є тільки у 51% харків'ян. 46% городян заявили, що таких не мають. За цим показником Харків перебуває в другій частині рейтингу. Серед лідерів за накопиченнями — львів'яни.
Автономними джерелами живлення запаслися тільки 32% харків'ян, 68% - ні.
Тривожну валізу приготували 60% харків'ян. За цим показником Харків — третій у країні.
Незважаючи на те, що Харків постійно зазнає бомбових і ракетних ударів, бомбосховищами за останній місяць скористалися тільки 6% городян. Це найнижчий показник по країні.
…
одразу після обрання, «ще до того, як зайде у Білий дім».
Про це Трамп сказав у промові на передвиборчому заході у Детройті, організованому
ініціативою Turning Point USA, фрагменти якої опублікували користувачі соцмережі X
Українцям потрібно готуватися до чергової хвилі здорожчання продуктів.
Про це заявив кандидат економічних наук та головний консультант Центру зовнішньополітичних досліджень Національного інституту стратегічних досліджень Іван Ус в ефірі Громадського радіо.
З його слів, через зростання тарифів на електроенергію в Україні найближчим часом можуть зрости ціни на хліб. Адже це дуже енергомісткий продукт. Однак на цьому здорожчання не закінчиться.
Так, після хліба в Україні можуть підвищити ціни на молочну продукцію, зокрема вершкове масло. Також у торгових точках можуть змінитись цінники на м’ясних товарах.
«Після цін на хліб про здорожчання можуть заговорити виробники молочної продукції, масла. Також — м’ясної галузі», — прогнозує Іван Ус.
Про це розповів засновник Агенції оборонних закупівель України, юрист Володимир Пікузо в інтерв'ю The Sunday Times.
Попри те, що Україна закуповує велику кількість західного озброєння, Київ все ще сильно залежить від того, що не зберігається чи не виробляється в країнах НАТО.
Пікузо і його команда полюють за зброєю радянських часів, особливо за нестандартними боєприпасами.
«Компетенція з виробництва таких боєприпасів у країнах НАТО практично втрачена. Хоча Чехія, Болгарія, Румунія і Словаччина зараз відновлюють виробництво, «їхніх виробничих потужностей критично не вистачає», — сказав Пікузо.
Водночас шведські та норвезькі виробники відмовилися запустити виробничі лінії, посилаючись на високу вартість інвестицій і недостатню прибутковість.
«Київ був змушений звернутися до інших джерел, зокрема до торговців зброєю та посередників у «темних куточках світу», — мовиться в повідомленні.
У записці про початок розміщення акцій MicroStrategy аналітики брокерської компанії Bernstein заявили, що ціна біткоїна зросте на 659% з рівня 14 червня і досягне півмільйона доларів до 2029 року, пише Business Insider.
Експерти підкреслюють, що базовий прогноз ціни біткоїна становить $200 000 до 2025 року, $500 000 до 2029 року та $1 млн до 2033 року.
Зазначається, що причиною стрімкого зростання вартості є бурхливий попит на біткоїн-біржові ETF, які з моменту запуску на початку цього року залучили десятки мільярдів доларів у вигляді активів. Цей стрімкий попит у поєднанні з постійно зменшуваною пропозицією біткоїна створює зрілу динаміку попиту та пропозиції, яка призведе до подальшого зростання цін на популярну криптовалюту.
«Цьому сприяє безпрецедентний попит на біткоїн ($190 млрд AUM у 2025 році проти $60 млрд сьогодні) через біржові фонди, якими керують провідні світові менеджери з управління активами, а також обмежена пропозиція біткоїна», -вважають експерти.
Раніше аналітики очікували, що біткоїн досягне максимуму циклу в $150 000 у 2025 році, але вони підвищили свої оцінки через сильні потоки ETF.
▫️Байден та Трамп будуть виступати без чернеток (!). Видадуть лише ручку, блокнот і пляшку води.
▫️Під час виступу мікрофон буде увімкнений лише у того кандидата, який виступає у цей момент.
▫️У залі не буде глядачів, а тривалість дебатів буде 90 хвилин з двома рекламними паузами.
▫️Під час реклами ні Трамп, ні Байден не зможуть спілкуватись з представниками своїх передвиборчих штабів.
Оце демократія!, якщо б п’ять років назад у нас було це (так) я впевнений, що не було б усього цього, що коїться зараз в Україні…
https://www.ft.com/content/15e7b892-c4f3−45b8-b375−80ef52e4b83c
Ипсо +15р
Ми 💪
Вітер північно-східний з переходом на південно-західний 5-10 м/с.
Температура у західних областях вдень 20-25°, у східних та південних областях 23-28°.
п.с. Рецепт может какой толковый скиньте. Голень индюшиную вчера запекал в духовке, всем советую
Масштаб проблеми означає, що допомоги потребують не лише найбідніші верстви населення або люди, які отримують пільги. Організації, які надають допомогу по всій країні, повідомляють про зростання попиту з боку тих, кого прийнято вважати середнім класом.
«Все більше людей страждають від заборгованості, які раніше не були або рідко були клієнтами консультаційних центрів — люди з надійною роботою, самозайняті або навіть люди, які мають власне житло», — заявив Роман Шлаг, консультант з питань заборгованості в Аахені.
Зазначається, що коріння погіршення лежить у пандемії та нападі Володимира Путіна на Україну. Перша — погіршила фінансове становище багатьох робітників, а друга — перетворила Німеччину з локомотива європейського зростання на найбільше відставання, оскільки постачання російських енергоносіїв, від яких вона залежала, припинилися, а вартість альтернативних джерел різко зросла.
За словами журналістів, хоча рецесії майже вдалося уникнути, прогнозується, що виробництво зросте лише у 2024 році, оскільки доходи споживачів продовжують наздоганяти зростання цін на товари повсякденного попиту.
Інформацію деяких ЗМІ та заяви фахівців про тривалі відключення взимку прокоментував голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький у коментарі «УП».
«Ніхто не знає, які пошкодження на нас чекають у найближчі місяці і те, з яким парком енергоблоків на теплових і гідроелектростанціях ми підійдемо до осінньо-зимового періоду», — висловився він.
За словами Кудрицького, такі прогнози зараз можна порівняти з ворожінням на кавовій гущі. Втім, існує як песимістичний сценарій, так і більш оптимістичний, який залежить від пошкоджень об'єкті енергетики.
Він зауважує: дійсно, взимку світло можуть давати по кілька годин на день — це «песимістичний сценарій». Кудрицький пояснює, що тоді періоди відключень «можуть тривати не 4 години через 4, а 6−7 годин без світла, і 2−3 години зі світлом».
Як буде відбуватися повідомлення їм від ТЦК про штраф?