«Не може бути бізнес заради бізнесу і життя тільки задля досягнення матеріальних цілей», ― каже Олена Ціва, CEO компанії «Ліка Комфорт» та засновниця першої школи для інсталяторів і менеджерів зі збуту кліматичної техніки Lika Climate School у матеріалі на сайті EllЕ.ua. Після початку повномасштабного російського вторгнення підприємниця активно волонтерить ― зокрема, в межах компанії передає щомісяця 10% від ТО кондиціонерів на SuperHumans Centre і приєднується до зборів на авто, старлінки та дрони для ЗСУ.
Акційна пропозиція для безкоштовного обслуговування Ukrsibbank
Через війну Олені доводиться боротися з різними викликами для бізнесу: економічною нестабільністю, психологічним стресом, адаптацією ВПО в колективі, управлінням командою та логістичними збоями.
І це не поодинока ситуація, адже, за різними дослідженнями, після початку повномасштабного російського вторгнення 95% бізнесів, що належать жінкам, відчули негативний вплив. У 26% зменшилася кількість клієнтів, а у 12% — кількість замовлень. Проте бізнеси продовжують працювати ― наприклад, Opendatabot зазначає, що з 2023 року жінки в Україні відкрили 154 тисячі ФОПів та очолили понад 10 тисяч нових компаній.
Свої плани українки можуть втілювати за підтримки Ukrsibbank BNP Paribas Group. З 1 березня до 30 червня 2024 року банк надає акційну пропозицію «Плануй і втілюй!», яка підтримує жіноче підприємництво в Україні та зміцнює роль жінок в економіці країни. Завдяки їй підприємниці отримають якісне фінансове обслуговування, послуги персонального менеджера та доступ до сучасного інтернет-банкінгу.
Серед переваг акції:
-
6 місяців безкоштовного обслуговування бізнес-рахунку;
-
6 місяців безкоштовної оренди термінала для торговельного еквайрингу;
-
12 місяців безкоштовного обслуговування корпоративної картки.
Для Олени Ціви послуги банку для її бізнесу також були корисними. Підприємниця підкреслює, що може ефективно керувати фінансами та здійснювати операції з будь-якої точки світу завдяки технологіям електронних платежів та онлайн-банкінгу. Також для Олени важливий захист від шахрайства й кіберзлочинності, а ще ― можливість овердрафту, що допомагає перекрити касовий розрив (як це було, зокрема, на початку повномасштабного вторгнення).
«Майбутнє жіночого підприємництва в Україні наповнене можливостями, які розкриваються завдяки сміливості та наполегливості жінок-підприємниць. Вони активно впроваджують нові технології у свої бізнеси, що дозволяє їм не лише підтримувати конкурентоспроможність, але й створювати нові тенденції на ринку», ― каже Олена Ціва.
Більше подробиць про послугу «Плануй і втілюй!»
-
можна дізнатися за посиланням.
Оригінал матеріалу розміщено на сайті ELLE.ua 16 квітня 2024 року: Як втілити бізнес-плани під час війни: акційна пропозиція для безкоштовного обслуговування від Ukrsibbank.
Коментарі