Сполучені Штати продовжать посилювати стійкість енергетичної системи України, яка перебуває під загрозою російських ударів, та планують виділити на це ще близько $500 мільйонів. Про це повідомив під час пресбрифінгу помічник держсекретаря США з питань енергетичних ресурсів Джеффрі Паєтт, передає Укрінформ.
США планують виділити Україні ще $500 мільйонів на зміцнення енергосистеми
► Читайте«Мінфін» вInstagram: головні новини про інвестиції та фінанси
«США вже надали Україні понад $520 мільйонів допомоги на енергетичний сектор. Ми знаємо, що на підході — ще $500 мільйонів», — сказав представник американської адміністрації.
Він уточнив, що ці кошти спрямовані головним чином на задоволення термінових потреб, серед яких пошук нових трансформаторів та потужностей для відновлення енергетичної інфраструктури, яку зруйнували росіяни.
«володимир путін намагався перетворити зимові холоди на зброю й використати зиму як інструмент, аби зламати волю українського народу. Я впевнений, що він зазнає невдачі», — наголосив представник Держдепартаменту.
Водночас за його словами, США працюють з українським урядом над розбудовою децентралізованої енергетичної системи, повністю інтегрованої з Європою — більш стійкої та набагато більш екологічної.
Нагадаємо
«Мінфін» писав, що на початку листопада США виділили Україні новий пакет військової допомоги на $425 млн.
Запрошуємо на найбільшу конференцію з інвестицій від Мінфіну — Жити на відсотки.
Це унікальний шанс дізнатися про таємниці інвестицій від експертів: найактуальніші стратегії, практичні поради та можливість поповнити свій інвестиційний арсенал. Простими словами про важливе!
Приєднуйся до нас за цим посиланням !
Коментарі - 5
Як показало дослідження, із 367 компаній у складі 61 енергетичної (16,6%) присутні іноземні засновники або кінцеві бенефіціари. Тобто кожен шостий об'єкт критичної інфраструктури енергетичної сфери виявився з участю іноземного капіталу. Українські засновники або бенефіціари контролюють 306 компаній, відповідно.
Підприємствами критичної інфраструктури енергетичного сектору України володіють акціонери з 18 країн світу. Найбільша кількість компаній має власників з Кіпру (23), Німеччини (6), Китаю (5) та Латвії (5). Також до списку потрапила одна компанія з росії.
Юрисдикції Кіпру, Швейцарії, Нідерландів, Австрії - один із найпопулярніших способів структурування бізнес-груп і в більшості випадків за номінальними власниками-нерезидентами стоять бізнес-інтереси представників інших країн.