Щоб залишити коментар, потрібно
увійти або
зареєструватися
- 22.11.2024
- 20:00 Зростання ВВП уповільнилось, біткоїн досяг $99 тис, євро обвалилось: головне за тиждень
- 19:44 Долар показує найтриваліше зростання за рік
- 18:12 Платформа Arkham відкрила для України доступ до своєї нової криптобіржі
- 17:38 Курс валют на вечір 22 листопада: долар на міжбанку зріс, а євро впало
- 16:51 Євро впало нижче 43 гривень в офіційному курсі вперше з весни
- 16:20 Український стартап презентував інноваційну криптокарту
- 14:15 Долар перевищив 103 рублі на міжнародному ринку, вперше з 2022 року
- 13:01 Євро обвалилось до 2-річного мінімуму на слабких даних із єврозони
- 10:44 Курс валют на 22 листопада: долар та євро подорожчали в банках
- 09:21 Голова SEC Гері Генслер піде у відставку у день інавгурації Трампа
Коментарі - 128
Вживаючи алкоголь 1 січня, ти святкуєш день народження Степана Бандери!
Слава Україні!
Про це повідомляє «Європейська правда».
Відсьогодні в Хорватії євро стає офіційною валютою, яка має поступово замінити хорватську куну. Відповідно до місцевого законодавства, куна буде поступово виходити з обігу до 31 липня 2023 року.
З вересня 2022 року в країні почався перехід на ціни на товари в євро, причому в цінниках вказувались ціни і в євро, і в кунах. А в листопаді хорватський парламент схвалив перший в історії бюджет у євро.
Міністр фінансів Хорватії Марко Приморац тоді пояснював, що запровадження євро «зміцнить нашу економіку, стане якорем стабільності, зробить нас більш стійкими й захищеними від зовнішніх шоків і криз, а також сприятиме поліпшенню інвестиційного клімату».
Як повідомив речник Східного угруповання військ Сергій Череватий в ефірі телемарафону, 31 грудня ЗСУ «задвохсотили» понад 170 окупантів. Ще близько 200 росіян отримали поранення.
«Вони не змогли прорвати нашу оборону вкотре, не змогли досягти жодних проміжних цілей… Вони змушені продовжувати цей конвеєр смерті, постійно доставляючи на передній край мобілізованих, колишніх в’язнів і ПВК різного штибу», — заявив Череватий.
Втім, він наголосив, що мобілізаційного ресурсу та старого озброєння у Росії ще достатньо для продовження цієї тактики.
«Сьогодні Велика Британія повністю припинила імпорт російського скрапленого природного газу. Ми перекриваємо Путіну шлях до фінансування його незаконної війни і підтримуємо країни по всьому світу на шляху до зменшення їхньої власної залежності», — повідомило міністерство закордонних справ Британії на своїй сторінці у Twitter.
Як заявив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону, українські бійці продемонстрували величезну скорострільність з NASAMS, Респект ЗСУ-ППО!
Він звернув на це увагу західних партнерів, у яких є досвід поводження з цією системою, але зовсім інший:
«NASAMS ледве встигали перезаряджати наші військовослужбовці. Як з артилерії ними лупили. Такого досвіду застосування цього ЗРК, мабуть, ніхто не має: під час ведення бою перезаряджати комплекс і знищувати повітряні цілі. Це говорить про те, що у нас просто їх мало… ракети є, а самих ЗРК нам треба більше».
Володимир Паніотто, гендиректор Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) — згідно з дослідженнями, 88% опитаних схиляються до того, що через 10 років Україна швидше буде процвітаючим членом ЄС, ніж країною зі зруйнованою економікою та великим відтоком людей.
Але найбільше вражають дані щодо рівня щастя.
«Ми боялися ставити це питання, тому що не знали, чи не викличе це обурення у респондентів — яке щастя під час війни? Але ми ставимо це питання хоча б раз на рік і було б шкода, якби цей рік випав. Так от зараз, у грудні, 65% вважають себе щасливими і лише 15% нещасливими, решта — „і так і так“. Це лише на 6% нижче за довоєнний рівень — було 71% щасливих», — зазначив соціолог.
Це пояснюється тим, що механізм формування щастя не простий і лінійний. Наприклад, збільшення багатства не завжди призводить до підвищення рівня щастя. У тих же США з 1985 до 2005 року реальні доходи населення подвоїлися, а рівень щастя не змінився. Нині ж в Україні в умовах війни знижується рівень забаганок, і люди починають радіти простим речам, на які раніше не звертали уваги.
https://www.rbc.ua/rus/news/volodimir-paniotto-aneksiyi-krimu-80−90-ukrayintsiv-1672408207.html
Все буде Україна!
Про це йдеться в ухваленому парламентом 3 листопада 2022 року законі «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо сплати авансових внесків з податку на прибуток підприємств за структурні підрозділи, які здійснюють торгівлю валютними цінностями у готівковій формі».
Відтепер кожен обмінний пункт має сплатити авансовий внесок у розмірі трьох мінімальних зарплат — за кожен пункт обміну в населеному пункті, чисельність якого перевищує 50 тис. жителів; у розмірі однієї мінімальної зарплати — в населеному пункті, чисельність якого менше 50 тис. жителів.
Зазначається, що авансові внески з податку на прибуток підприємств є невід'ємною частиною податку на прибуток.
«Сплачена протягом звітного (податкового) періоду сума авансових внесків з податку на прибуток підприємств зменшує податкові зобов’язання з податку на прибуток підприємств, розраховані за результатами такого звітного (податкового) періоду… у розмірі, що не перевищує суму нарахованого податкового зобов’язання за такий податковий (звітний) період», — сказано в тексті документу.
Події на 2023й рік:
1) Внутрішній дефолт по ОВГЗ. Це факт.
2) Підняття оф. курсу. Це факт.
3) Якщо у військовій сфері буде провал — дефолт по зовнішнім забовязанням. Гіпотеза. Або так, або ні.
По факту все разом вкупі призведе або до запуску нової грошової одиниці гривня 2.0(щось накшталт cbdc електронна українська гривня), чи просто неконтрольована інфляція та подальше зубожіння населення якого з кожним днем на нашій території все менше і менше.
Новий блог:
https://minfin.com.ua/ua/blogs/igoc1975/196907/
Харькова и решил попутно проверить достоверность информации раздела
«Валютный аукцион» Минфина…
Обменка по ул. Сумская,1:
Пишет что работает и
курс приема USD 41,00грн
По факту она закрыта
Обменка по ул. Рымарская,9:
Пишет что работает и
курс приема USD 40,80грн
По факту она закрыта
Пара открытых обменок
на пл. Конституции
принимает USD по 39,50грн.
Так что не стоит верить всему тому,
что можно прочитать на форуме Минфина,
и тем более верить цифрам публикуемых курсов в разделе «валютный аукцион».
(1) На першому 🥇місці 🌍«Гранти та кредити» від зовнішніх партнерів: 31,2 млрд $ або приблизно 1100 млрд грн
(2)🥈Друге місце «Податки+митниця+держпідприємства», які сукупно дали приблизно 867,6 млрд грн
(3) 🏦Нацбанк: 400 «друк"+19 прибуток= 419 млрд грн.
(4) 📈Купівля військових ОВГЗ банками, юрособами та громадянами = 250,7 млрд грн.
Ось така математика фінансів війни, року що вже минув.
= Тепер віднімемо 400 ярдів які не буде друкувати НБУ і віднімемо працюючу енергетику і інерцію економіки (тобто 24 лютого і навіть в березні ситуація була в рази краща за рахунок довоєнних запасів). Крім того нам дають (14.5+18*1,07047)/12 = 2,814 баксів на місяць, а з 24 лютого нам дали 3 мільярди на місяць + це ше не відомо за які кошти будем купувати газ. Цікаво виходить.
Новий Блог!
USD/UAH Валютний ринок /Infochat/ 1 січня!
Заходимо, дискутуємо по темі!!!
https://minfin.com.ua/blogs/perezdecuellar/196902/
Слава Україні!
Слава ЗСУ!
1 січня 1909 року народився Степан Андрійович Бандера
Той самий, якого досі шукає кадиров