Binance не вийшла з російського ринку через те, що стосовно нього немає «глобальних санкцій». Про це заявив топменеджер криптобіржі Чагрі Пойраз в інтерв'ю Forbes. За його словами, Binance працює в РФ з обмеженнями.
Чому Binance не вийшла з Росії. Пояснення топменеджера криптобіржі
► Підписуйтесь на телеграм-канал «Мінфіну»: головні фінансові новини
Пояснення топменеджера
«Дам просту та чесну відповідь — ми слідуємо санкціям. Наразі щодо Росії не існує таких глобальних санкцій, як, наприклад, проти Ірану, КНДР, Сирії та Куби, де ми не здійснюємо жодних операцій», — зазначив Пойраз.
Він додав, що Binance ми працюємо у РФ з обмеженнями.
«Ми дуже ретельно слідкуємо за операціями, повʼязаними з російськими олігархами та політиками та їхнім оточенням та заблокували криптовалютні акаунти родичів кремлівських чиновників… Вони не зможуть використовувати свої облікові записи для продажу, придбання чи переказу криптоактивів», — заявив він.
У відповідь на запитання про те, чи позначає російська частина Binance Крим як територію РФ, Пойраз заявив, що для компанії це «комплексна історія».
«Оскільки Крим є давно підсанкційною територією ми просто не дозволяємо людям, що намагаються зареєструватися звідти, користуватися сервісами Binance», — сказав він.
Нагадаємо
9 листопада з’явилася новина про те, що Мінцифра разом із біржею Binance може запустити оплату держпослуг криптою в додатку «Дія». «В межах цифровізації країни також працюємо разом над формуванням концепції інтеграції блокчейну в державний сектор», — цитує профільне видання ForkLog UA генерального менеджера Binance в Україні Кирила Хом’якова.
Це обурило українську крипто-спільноту. Основні претензії до Binance — її співпраця з Росією та Іраном, що постачає зброю агресору. Після бойкоту української криптоспільноти інтеграція призупинена.
Читайте: Мінцифра призупинила інтеграцію платіжного сервісу Binance у «Дію»
Першим про це повідомило профільне видання CoinDesk із посиланням на джерела в уряді.
Цю ж інформацію Forbes підтвердив заступник голови Мінцифри Олександр Борняков та один із ініціаторів бойкоту — засновник криптобіржі Kuna Михайло Чобанян.
Коментарі - 1