10 листопада Укрзалізниця переведе продаж квитків на свій найпопулярніший потяг № 67/68 Київ — Варшава повністю в онлайн. Про це йдеться у повідомленні УЗ в телеграм-каналі.
Тільки онлайн: Укрзалізниця припиняє продаж квитків на потяг із Києва до Варшави через каси
►Підписуйтесь на сторінку «Мінфіну» у фейсбуці: головні фінансові новини
Найпопулярніший рейс
Прямий рейс Київ — Варшава є найпопулярнішим потягом у міжнародному сполученні, попри збільшення пропозиції місць на нього у 2,5 раза спостерігається дефіцит квитків.
«Разом із тим почастішали випадки, коли наші пасажири стають жертвами шахраїв-спекулянтів, які перепродають квитки „з рук“ чи в соціальних мережах на своїх сторінках. Крім того, виявлені випадки підроблених проїзних документів», — йдеться у повідомленні.
Щоб цього уникнути, Укрзалізниця з 10 листопада запроваджує низку заходів із впорядкування продажу квитків на «варшавський» потяг.
Зокрема, з 10 листопада продаж квитків варшавського напрямку переводиться повністю в онлайн-режим.
«Касири в старому „ручному“ форматі ці квитки не реалізовуватимуть: не потрібно буде стояти в чергах та „полювати“ на квитки, а в прозорому онлайн-каналі залізниця матиме можливість відслідковувати та блокувати спекулянтів», — зазначається у повідомленні.
Продаж квитків онлайн
Продаж квитків онлайн на напрямки Київ — Варшава та Варшава — Київ відкриватиметься о 08:00 за 20 діб до дати рейсу, щоб усі пасажири були в рівних умовах.
Кількість квитків, які можна придбати на потяг Київ — Варшава — Київ онлайн в одні руки, буде обмежена 4 квитками на одне замовлення.
При цьому повернення квитків варшавського напрямку, придбаних онлайн, можливе лише в претензійному порядку в касах вокзалу.
«Це дозволяє припинити масовий викуп квитків онлайн через запрограмовані „боти“, а потім обмін їх на відповідні іменні квитки для знайдених шахраями пасажирів… Відтепер при поверненні через касу квитки повертатимуться в загальний квитковий пул, доступних для всіх в онлайн-каналі», — додали в компанії.
Водночас квитки на менш ажіотажні напрямки (наприклад, Київ — Хелм, звідки налагоджено зручну пересадку на Варшаву) можна повертати у звичайному форматі, у тому числі онлайн.
Коментарі