У Києві відсьогодні, 11 жовтня, запроваджуються графіки почергового електропостачання. Очікується, що тривалість вимкнень не перевищуватиме 4 годин. Про це повідомляє пресслужба «ДТЕК Київські мережі».
У Києві та області запровадили графік погодинного відключення електроенергії (оновлено)
► Підписуйтесь на сторінку «Мінфіну» у фейсбуці: головні фінансові новини
Подробиці
«Щоб забезпечити стабільність функціонування енергосистеми на вимогу НЕК „Укренерго“, ДПЕК і надалі буде змушений частково обмежувати споживання електроенергії клієнтами до стабілізації ситуації», — йдеться у повідомленні.
Складатимуться графіки почергового електропостачання. Компанія щодня оприлюднюватиме графіки на сайті з адресами та часом відключення.
Читайте також: Віялові відключення можуть тривати кілька днів — Укренерго
Компанія закликає клієнтів не включати потужні електроприлади (пральні машини, бойлери, кондиціонери, електрочайники тощо) під час вечірнього піка споживання з 17:00 до 22:00. За потреби просять включати їх у нічний час, коли споживання значно знизиться.
Графік відключень електроенергії у Києві
Графік відключень електроенергії у Київській області
«Станом на 10:30 ранку, цей графік ще не був застосований. Графік буде застосований тільки у разі, якщо у державної енергокомпанії НЕК Укренерго виникне потреба збалансувати енергосистему», — зазначили в компанії.
Передісторія
У понеділок, 10 жовтня, Росія випустила по території України понад 100 ракет. Через пошкодження об'єктів енергетичної інфраструктури у Києві та Київській області сформувався певний дефіцит енергопотужності.
Щоб збалансувати енергосистему та запобігти масштабним відключенням, Укренерго запровадила графіки аварійного відключення електропостачання. До нього потрапила значна частина промислових та побутових клієнтів Києва.
Коментарі - 13
Более того, вы скорее всего получите … пустой бойлер, если забыли поставить обратный клапан. Просто если давление холодной воды упадет в трубе из-за остановки насоса, а у вас квартира же на N-ском этаже, то вода, естественно, начнет сливаться из бойлера обратно в трубу ХВС. Большинство сантехников мудаки и не ставят обратный клапан.
Поэтому если отключили свет, то перекройте кран подачи воды в бойлер или он может слиться в трубу назад.
Можно конечно попробовать слить воду из бойлера сервисным краном, но он снизу. Будет сначала сливаться холодный слой воды, который бойлер скорее всего не успел подогреть. Потом сервисный краник не предназначен для постоянной эксплуатации в режиме переключения. Вы его выломаете просто, если будете крутить каждый день.
Основной момент который я не понимаю откуда такой локаут. Выбили вроде только ТЭЦ-6 на 500 МВт. Основное питание идет из Трипольской ТЭС на 1,8 ГВт и ее должно хватать на Киев и область. Можно правда через Житомирскую Т П срезали одну из 2х ЛЭП на 500 МВт на АЭС.
Как бы то ни было, но мы имеем еще начало кризиса. Пока еще тепло, а как включат обогреватели, что тогда? Потом я заметил, что основной удар реально был не в электричество, а в отопление. Били по ТЭЦ. Только ТЭЦ-6 имеет существенную генерацию. Так обстреляли практически все основные ТЭЦ в Киеве.
Кличко пора выйти к народу и сказать правду будет отопление в городе или нет. Одна ТЭЦ-6 дает тепло половине Киева. Если отопления не будет, значит нужно эвакуироваться загород в дачи. И тут маразм отключать электричество в области. Даже на дачу не сбежать. Топить можно и дровами, но без электричества и связи никак нельзя работать даже удаленно.
Треба — нехай.
А ті *** нехай не думають що налякали.
Потом как фрилансерам и магазинам с холодильниками?
Сейчас основное, что нужна правда какой реально ущерб и в первую очередь отоплению, а не мантры успокоения. Основной целью не было электричество, а именно ТЭЦ для отопления.
Если электричество, то в Трипольскую ТЭС бы жахнули