Новим головою Нацбанку стане Андрій Пишний. Про це в телеграм-каналі написав перший заступник голови податкового комітету
Андрій Пишний стане новим головою Нацбанку. Призначення на цьому тижні — депутат
►Підписуйтесь на телеграм-канал «Мінфіну»: головні фінансові новини
Що відомо
За словами Железняка, його кандидатуру внесуть одразу після голосування відставки Кирила Шевченка найближчим часом.
«Призначення відбудеться теж вже на цьому тижні. Підказка: у день голосування Бюджету у першому читанні», — написав депутат.
Читайте: Гетманцев про пошуки очільника НБУ: Протягом кількох днів це питання вирішимо
Народний депутат Олександр Дубінський теж підтвердив, що сьогодні фінансовий комітет Ради збереться на екстрене засідання, щоб звільнити голову НБУ Кирила Шевченка і замість нього призначити радника голови правління Ощадбанку Андрія Пишного.
«Пишний — близький друг голови ВП Андрія Єрмака, разом займаються благодійністю. Крім цього, Пишний є однокласником Арсенія Яценюка, а також однокурсником депутата Андрія Іванчука», — написав він в телеграм-каналі.
Передісторія
Як писав «Мінфін», 4 жовтня голова Національного банку Кирило Шевченко подав на розгляд президенту України заяву про відставку.
Коментарі - 16
Ощадбанк під управлінням Андрієм Пишним 5 років визнано провідним банком України за версією Financial Club (це такий клуб де за 50 000грн тебе визнають найкращою людиною у світі) Усі ми знаємо що таке Ощадбанк, і що він живе тільки завдяки пенсіонерам
Зараз з’явиться Matroskin і ляпне якусь нісенітницю не по темі
P.S. Ще одна людина Єрмака, очевидно домовились що новий голова вмикає станок на повну і виконує команди Єрмака, а Єрмак у свою відповідь дає змогу робити фінансові махінації.
Розслідування та збирання доказів тривали майже 4 роки через те, що Ощадбанк не визнавав факту порушення:
банк не співпрацював з органами АМКУ,
не сприяв з’ясовуванню обставин справи,
ігнорував необхідність відповіді вимог АМКУ."АМКУ оштрафував Ощадбанк на 13881615 грн за здійснення концентрації без дозволу комітету. Суспільство придбало цілісний майновий комплекс споруд «Рибного ярмарку та комплексу зі зберігання, виробництва продуктів харчування для ТОВ «Логістик центр «Скандинавія». При цьому до АМКУ за отриманням обов’язкового дозволу він не звертався.
Розслідування та збирання доказів тривали майже 4 роки через те, що Ощадбанк не визнавав факту порушення:
банк не співпрацював з органами АМКУ,
не сприяв з’ясовуванню обставин справи,
ігнорував необхідність відповіді вимог АМКУ.
Я так миркую — сгодится нам сей фраерок