Шведська H&M Group (H&M) намагається знайти нового власника для російських активів. Про це повідомляє «Комерсант» із посиланням на джерела.
H&M виставив свій бізнес у Росії на продаж
► Підписуйтесь на «Мінфін» у Instagram: головні новини про інвестиції та фінанси
Продаж бізнесу
Потенційним покупцям пропонуються права оренди на близько 170 магазинів у 65 містах, розподільчий центр площею 57,7 тис. кв. м та товарні запаси загальною вартістю $210 млн.
Учасники ринку сумніваються, що в Росії знайдеться гравець, здатний забрати керування такою великою мережею на себе та забезпечити постачання необхідного обсягу одягу.
Джерело видання в галузі підтвердило, що отримало пропозицію про купівлю російської структури мережі в першій половині липня. У H&M до вечора середи коментар не надали.
Читайте: Мережа магазинів H&M оголосила про згортання бізнесу в РФ
За словами співрозмовника газети, пропозиції про купівлю російського бізнесу H&M, швидше за все, отримали найбільші російські fashion-рітейлери — Melon Fashion Group (більше 840 магазинів під брендами Zarina, Befree, Love Republic і Sela), група «Спортмайстер» (більше 600 точок). У компаніях оперативно на запитання не змогли відповісти.
На думку експертів, відмова H&M від постачання своєї продукції в РФ робить продаж одному інтересанту практично неможливим завданням.
Найімовірніше, компанія розпродаватиме сток і поступово пакетами продаватиме права оренди, наприклад, за форматами чи містами.
Нагадаємо
Раніше «Мінфін» писав, що 18 липня шведська H&M Group повідомила, що почала процес згортання бізнесу в Росії. Магазини H&M у країні не працюють із березня.
H&M працював у Росії з 2009 року. У березні 2022 року компанія призупинила продажі в РФ у відповідь на її вторгнення в Україну.
H&M була заснована у 1947 році у Швеції. Крім бренду H&M, компанії належать також марки COS, Monki, & Other Stories, Weekday, ARKET та Afound, а також мережа магазинів товарів для дому H&M Home.
Коментарі