Вартість найдорожчого автомобіля, розмитненого за нульовою ставкою та випущеного для вільного обігу в зоні діяльності Закарпатської митниці, становить $220 тисяч — це Mercedes-Benz G63 AMG 2022 року випуску. Про це повідомляє Закарпатська митниця.
Названо найдорожче авто, яке ввезли в Україну за «нульовим розмитненням»
► Підписуйтесь на «Мінфін» у Instagram: головні новини про інвестиції та фінанси
Власник авто
Господар цього елітного авто — підприємець із Дніпропетровської області.
Загалом у зоні діяльності Закарпатської митниці випущено для вільного обігу 18 транспортних засобів, вартість яких становить понад $100 тисяч.
«Станом на 1 липня 2022 року у зоні діяльності Закарпатської митниці з початку дії Закону України про „нульове розмитнення“ випущено для вільного обігу 18 897 транспортних засобів, придбаних громадянами за межами митної території України», — йдеться у повідомленні митниці.
Читайте також: Країни ЄС погодили заборону на продаж нових автомобілів із ДВС з 2035 року
Найбільше було завезено
- Volkswagen — 3918;
- Skoda — 2334;
- Mercedes-Benz — 1764;
- Audi — 1472;
- BMW — 1155;
- Ford — 1100;
- Opel — 956;
- Renault — 755;
- Toyota — 575;
- Hyundai — 572.
Вік авто
За «віковою категорією» найменше ввезено автомобілів до 5 років — 1321, від 6 до 10 років — 2917, і найбільше від 11 років і старше — 14659. Нові автомобілі (2021−2022 р.в.) — 128.
Читайте також: Nissan відмовилася від виробництва автомобілів до кінця 2022 року
Вартість
Що стосується вартості транспортних засобів, що ввозяться для вільного обігу, то найбільшу кількість склали автомобілі:
- до $5 тисяч — 14284;
- до $10 тисяч — 2613;
- до $15 тисяч — 854;
- понад $15 тисяч — 1146.
Нагадаємо, з 1 липня пільги щодо автомобілів скасовані. Це означає, що знову повертається ввізне мито.
Коментарі - 6
Про це заявила глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляйен під час свого виступу у Верховній Раді по відеозв'язку, повідомляє РБК-Україна.
«Боріться з корупцією. Ви створили вражаючу машину боротьби з корупцією, але тепер цей комплекс інститутів потребує справжніх зубів. Потрібно, щоб очолювали ці установи належні люди, щоб був прокурор САП, директор Національного бюро по боротьбі з корупцією (НАБУ). Їх треба призначити якомога швидше», — заявила вона.
Фон дер Ляйєн підкреслила, що також необхідно провести реформу Конституційного суду.
«Законодавство потрібно на те, щоб можна було обрати суддю, згідно з рекомендацією Венеціанської комісії. Установи повинні жити, щоб вони могли виправдати надії ваших людей», — додала глава Єврокомісії.
За її словами, Україна повинна знизити вплив олігархів на економіку країни.
«Сьогодні Україна є єдиною країною в східному партнерстві, яка прийняла закон для того, щоб розщепити кліщі олігархічної влади на економіці. Тепер слід зосередитися на реалізації цього закону. Медійний закон також потрібен, що з'єднує українське законодавство з поточними стандартами в ЄС», — підкреслила фон дер Ляйєн.
«Реформи забирають певний час, так працює демократія. Потрібно пильно працювати. Ви показали, що можете приймати закони, хоча війна лютує. Сьогодні я прийшла з простим меседжем: попереду довга дорога, але Європа буде на вашому боці. Я вірю в європейське майбутнє України. Причина в тому, що українці наполегливі, рішучі», — підкреслила вона.