Мінфін - Курси валют України

Встановити
1 липня 2022, 15:47 Читать на русском

Які банки зможуть продавати пам’ятні монети. Онлайн-замовлення не працюватиме (список)

Нацбанк ухвалив рішення про перегляд списку банків-дистриб'юторів і збільшення їм розмірів партій пам’ятних монет України та сувенірної продукції для продажу в умовах воєнного стану. Про це йдеться у повідомленні регулятора.

Нацбанк ухвалив рішення про перегляд списку банків-дистриб'юторів і збільшення їм розмірів партій пам’ятних монет України та сувенірної продукції для продажу в умовах воєнного стану.
Фото: flickr.com

►Підписуйтесь на «Мінфін» у Instagram: головні новини про інвестиції та фінанси

В яких банках можна купити нумізматичну продукцію

Ощад вибув

Виконання Ощадбанком функцій офіційного дистриб’ютора з реалізації пам’ятних монет і сувенірної продукції Нацбанку та обслуговування ним нових клієнтів через сервіс «Онлайн-замовлення» припиняється з 1 липня 2022 року за ініціативою банку.

Банки-дистриб'ютори, які нині залишаються провідними каналами реалізації нумізматичної продукції Нацбанку, отримуватимуть до 70% від обсягів тиражів цієї продукції для її реалізації через власну мережу філій та відділень.

Читайте також:НБУ дозволив фізособам, юрособам та банкам продавати монети

Онлайн не працює

З 1 липня 2022 року до ухвалення НБУ окремого рішення припиняється приймання замовлень у режимі реального часу через офіційне інтернет-представництво Нацбанку.

З чим пов'язане рішення

Таке рішення пов’язане з погіршенням логістичної інфраструктури в умовах воєнного стану та внаслідок цього неможливістю банками у цих умовах якісно здійснювати обслуговування клієнтів через сервіс «Онлайн-замовлення».

Коментарі - 1

+
+45
allexpll
allexpll
1 липня 2022, 17:59
#
«З 1 липня 2022 року до ухвалення НБУ окремого рішення припиняється приймання замовлень у режимі реального часу через офіційне інтернет-представництво Нацбанку» — у режимі реального часу продаж був через інтернет-магазин НБУ, який перестав працювати ще в жовтні 2021 року (гроші на розробку витратили, довготривалу роботу не забезпечили), онлайн-заказ не працює з початку війни.
«Таке рішення пов’язане з погіршенням логістичної інфраструктури в умовах воєнного стану та внаслідок цього неможливістю банками у цих умовах якісно здійснювати обслуговування клієнтів через сервіс „Онлайн-замовлення“» — є повно варіантів як здійснювати продаж не через банки- дистриби, в яких майже завжди неможливо було придбати монети НБУ.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися