Збитки інфраструктури села Горенка на Київщині від війни складають майже 2,5 млрд грн або $85 млн. Про це свідчить оцінка KSE Institute в межах проєкту «Росія заплатить».
Російські окупанти завдали збитків селу під Києвом на 2,5 млрд грн
Зруйнована інфраструктура у селі Горенка
Горенка — одне з найбільш постраждалих сіл на Київщині, яке з перших днів війни опинилося у кілометровій зоні фронту.
Відповідно до звіту, внаслідок війни російські війська там зруйнували майже 1,2 тис. будівель, з них понад тисяча — це житлові та присадибні будівлі. Збитки від руйнувань цих будівель складають 1,37 млрд грн.
За час активних бойових дій у селі Горенка загарбники пошкодили та зруйнували 105 з 239 загалом обʼєктів промислової інфраструктури в селі.
Зруйновані підприємства та склади таких компаній: KUEHNE+NAGEL, Герд Біллербек ГМБХ, Клімтек, Inter Cars Ukraine, НВП «Транс Лок», ПромЗІЗ. За оцінками аналітиків KSE Institute, збитки від руйнувань промислової інфраструктури складають 1,07 млрд грн.
Крім того, серед пошкоджених обʼєктів соціальної інфраструктури 17 закладів торгівлі, 3 магазини, 3 заклади харчування, церква, 1 заклад освіти та 1 медична лабораторія. Збитки, завдані соціальній інфраструктурі Горенки, складають понад 48 млн грн. Ще майже 2 млн грн село втратило від пошкодження адмінбудівель.
Детальний звіт з оцифруванням зруйнованої інфраструктури села Горенка Київської області доступний за посиланням.
Читайте також: З початку війни російські окупанти зруйнували 35,2 млн квадратів житлових будинків на $31 млрд
Нагадаємо, на початку травня 2022 року RebuildUA оприлюднив звіт з оцифрованими даними про руйнування у селі Мощун на Київщині. За оцінками KSE Institute, збитки інфраструктури села Мощун від війни становлять майже 1,1 млрд грн або $37,3 млн.
Надати інформацію про втрати фізичної інфраструктури в результаті війни, зокрема житлових будинків, може кожен громадянин чи юридична особа. Для цього командою KSE Institute спільно з Офісом президента та Міністерством економіки України було створено проєкт «Росія заплатить» та чат-бот.
Коментарі - 5
Я ще можу зрозуміти, що наша і європейська економіка якось повязані, а Америка то взагалі на іншому контененті, самодостатня держава, яким чином ми на неї впливаемо?
И сейчас надо понимать чужие интересы: кому передел влияния, кому выжить, кому не стать соседом расеи, а кому экономику подправить