Корпорація Meta вже наступного тижня запустить пілотний проект з інтеграції в соціальну мережу Instagram невзаємозамінних токенів (NFT). Про це пише ForkLog із посиланням на CoinDesk.
У Instagram додадуть підтримку NFT — ЗМІ
►Підписуйтесь на «Мінфін» в Instagram :
головні новини про інвестиції та фінанси
За даними видання, Meta нібито планує додати до Instagram підтримку NFT, випущених на Ethereum, Polygon, Solana та Flow. Проте невідомо, чи платформа працюватиме з усіма цими мережами вже на першому етапі. У пілотному проекті візьме участь обмежена група користувачів із США.
Журналісти також зазначили, що в Meta мають намір інтегрувати Instagram із популярними цифровими гаманцями на зразок MetaMask. Згідно з повідомленням, платформа не стягуватиме з користувачів комісію за розміщення та обмін NFT.
У січні 2022 року Financial Times повідомила, що корпорація планує інтегрувати NFT у Facebook та Instagram, а також працює над прототипом платформи, що дозволяє випускати ці цифрові активи.
Читайте також: Хакер викрав NFT на понад $2 мільйони, переказав частину грошей Україні
Що таке NFT
NFT є своєрідним розвитком ідеї криптовалют, пише ВВС. Як і традиційні цифрові гроші — біткоїн чи Ethereum — вони працюють на технології блокчейн.
Ключова відмінність тільки в одному: якщо одна «монета» біткоїну, наприклад, нічим не відрізняється від іншої «монети» біткоїну, то кожен NFT є унікальним або має обмежену кількість копій. Звідси і назва NFT — non fungible-token (невзаємозамінний токен).
Читайте також: Ринок NFT за рік виріс майже у 400 разів
Якщо ви маєте унікальний невзаємозамінний токен, то ви можете бути впевненими: такого немає більше ні в кого.
Коментарі - 4
«Американцам, возможно, нужен телефон, но нам — нет. У нас достаточно мальчиков-посыльных»
«Нет ни малейшего признака того, что ядерная энергия станет подвластна человеку. Это будет означать, что атом будет разрушаться по желанию»
«Ни у кого не может возникнуть необходимость иметь компьютер в своем доме»
«Сотовые телефоны абсолютно точно никогда не заменят стационарные проводные системы»
«Онлайн-магазины — это мыльный пузырь»