Українці, які у період з 23 по 31 березня подали заявку щодо отримання 6,5 тис. грн в рамках програми єПідтримка та були внесені до відповідного реєстру, гарантовано отримають виплати. На цьому наголошує Міністерство економіки.
Мінекономіки заспокоює: всі хто має отримати 6,5 тис. грн — отримають
«Особи, які досі не отримали виплату, можуть перевірити, чи внесені їх дані до Реєстру отримувачів допомоги. Це можна зробити, звернувшись до Міністерства цифрової трансформації. Заявнику слід зазначити прізвище, ім'я, по-батькові та реєстраційний номер облікової картки платника податків», — пояснюють у відомстві.
З додатковими питаннями щодо програми також можна звернутися до Мінекономіки, написавши на електронну адресу 6500@me.gov.ua.
Хто може отримати кошти
Термін прийому заявок на виплату 6,5 тис. грн. в рамках програми єПідтримка сплив 31 березня. Право на подання заявок мали офіційно працевлаштовані особи та ФОПи, які:
-
перебували на обліку як платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в регіонах, список яких затверджений урядом (Волинська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Київська, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська області та м. Київ);
-
подали в установленому законодавством порядку податкову звітність за IV квартал 2021 р. або річну звітність за 2021 рік.
Проблема з виплатами
Нагадаємо, як раніше повідомляв «Мінфін», багато читачів нашого сайту скаржилися на те, що подали заявку на отримання допомоги у розмірі 6,5 тис. грн. в «Дії», але гроші не отримали.
Читайте також: Компенсація за зруйноване житло: як отримати та коли заплатять
У повідомленні про схвалення заявки у додатку «Дія» зазначалося, що кошти будуть нараховані протягом 10 днів, але у цей термін гроші так і не надходили. У свою чергу, банки заявляли, що затримка відбувається не з їхнього боку.
Коментарі - 14
Я понимаю, что 6500 вроди небольшие деньги, но судя по озвученным критериям эту сумму получит мать двоих детей с Мариуполя которая осталась ни с чем и месяц просидела в подвале под бомбежками и Луцкий чиновник-миллионер который наблюдал за этим на диване перед телевизором. Чем война в Волынской области или юге Киевской/Житомирской отличалась от войны в Черновецкой или Львовской непонятно.