Британський фінтех Revolut запустив у США торгівлю акціями без комісій і конкуруватиме з такими онлайн-брокерами, як Robinhood Markets та Charles Schwab. Про це пише РБК з посиланням на Reuters.
Британський фінтех Revolut запустив сервіс для торгівлі акціями без комісії у США
►Підписуйтесь на сторінку «Мінфіну» у фейсбуці: головні фінансові новини
Що це дасть трейдерам
Трейдери в США отримають завдяки Revolut доступ до операцій з повними та дробовими акціями на Нью-Йоркській фондовій біржі та NASDAQ, включаючи цінні папери понад 200 біржових фондів.
Про плани запуску послуги у США стало відомо у вересні 2021 року. Трейдинг із нульовою комісією вже доступний користувачам Revolut у Великій Британії та Європі.
Revolut планує покладатися на оплату за потік замовлень (PFOF), незважаючи на те, що Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) розглядає питання про можливе реформування або заборону цієї практики на користь роздрібних інвесторів.
Читайте також: Англійський необанк з українським корінням Revolut зареєстрував «дочку» у Києві — ЗМІ
Засновники Revolut вважають, що стартап зможе адаптуватись у разі зміни правил.
Що відомо про Revolut
Британська компанія Revolut, серед засновників якої українець Владислав Яценко, розробила банк без відділень: усі операції з картками відбуваються в однойменному додатку на смартфоні. Це найпопулярніший міжнародний фінансовий сервіс.
Однією з перших переваг Revolut є відсутність комісії при обміні валют, кожен користувач отримує мультивалютну дебетову картку.
Британський необанк Revolut відкриває офіс у США і платить за нього в біткоїнах
Зараз компанія пропонує багато різних послуг, починаючи від типово банківських (фізична картка для оплати покупок/послуг та кешбек) до ширших (наприклад, трейдинг).
У травні 2021 року компанія запустила переказ грошей в Україну.
Коментарі - 3
или єто будет как их валютообмен — комиссии нет , просто курс «не очень хороший» :)
и за счет этого отката будут работать сотни людей , получатся многомиллионная прибыль и т. п. Это же не украинский ФОПик… Это огромная компания…
кто-то заплатит им просто за подгон клиентов - миллионы долларов ? что-то я сомневаюсь. Таких подгонщиков — вагон и маленькая тележка.