Приватбанк приєднався до ініціативи «Бізнес без бар'єрів», в рамках якої провідні українські компанії підтримуватимуть норми та правила, що забезпечують рівні права та можливості у доступі до роботи, послуг, товарів, пересування, спілкування для різних соціальних груп, які зазнали обмежень через вік, стать, інвалідність, батьківство, тощо.
Приватбанк приєднався до ініціативи «Бізнес без бар’єрів», ініційованою першою леді України Оленою Зеленською
26 жовтня 2020 року спільну декларацію ініціативи «Бізнес без бар'єрів», ініційованою першою леді України Оленою Зеленською, підписали представники McDonalds, Coca-Cola, Приватбанку, Visa, ПУМБ, EPAM, FairMont Grand Hotel, Сільпо та видавництва Yakaboo.
Під час зустрічі з Оленою Зеленською голова правління Приватбанку Герхард Бьош зазначив, що «ми як бізнес робимо свій внесок у створення світу, де всі люди різного віку, рівня та здібностей можуть отримати вільний доступ та насолоджуватися подорожами які складають їх повсякденне життя. Тож ми раді бути частиною такої важливої ініціативи та інтегрувати принципи різноманітності, справедливості та інклюзивності в розвиток нашого бізнесу».
За словами Герхарда Бьоша, У Приватбанку вже багато років розвивають безбарʼєрність у кількох напрямках — на сьогодні майже 1 000 відділень обладнані спеціальними сигналізаціями для офісного персоналу, 130 відділень зі спецтехнікою (підйомники); і у нас є спеціальна інтерактивна карта, на якій показано, де розташовані офіси, обладнані для людей з обмеженими можливостями.
Не менш важливим є створення у банку нової корпоративної культури різноманітності та інклюзії, що вже стало стандартом для банків у світі. «Ми створюємо середовище, в якому люди впевнено ставлять запитання та висувають ідеї, вони з більшою ймовірністю спробують нове, адаптуються та впроваджують інновації та знаходять чудові рішення, впроваджують інновації та в результаті роблять кращий бізнес!» — відзначив голова правління Приватбанку.
На сьогодні в Україні проживає майже 2,7 мільйона осіб з інвалідністю, а якщо враховувати членів сімей, більше 8 млн українців, а це майже п’ята частину громадян України, потребують особливої уваги через інвалідність. Таким чином, забезпечення рівності прав і доступу для цих осіб матиме величезний вплив на соціальну та економічну ситуацію в країні.
Коментарі