Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» повідомляє про посилення вимог до пасажирів внутрішніх рейсів починаючи з 21 жовтня. Про це йдеться у повідомленні компанії.
З 21 жовтня МАУ посилить вимоги на внутрішніх рейсах
►Підписуйтесь на сторінку «Мінфіну» на фейсбуку: головні фінансові новини
Нові вимоги
Починаючи з 21 жовтня 2021 року, усі пасажири внутрішніх регіональних рейсів перед вильотом мають пред’явити один з наступних документів:
-
Негативний результат ПЛР-тесту, або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, що зроблений не раніше, ніж за 72 години до вильоту;
-
Документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації;
-
Документ, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини;
-
Міжнародний, внутрішній сертифікат чи іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати) або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені ВООЗ до переліку дозволених для використання.
Читайте також: МАУ повернула понад $50 мільйонів за скасовані через COVID-19 рейси
Слід зауважити, що встановлені правила розповсюджуються також на трансферних пасажирів, які планують здійснити пересадку в Міжнародному аеропорту «Бориспіль».
Авіакомпанія нагадує, що у разі відсутності одного з вищеперерахованих документів, пасажир має змогу здати експрес-тест на визначення антигена SARS-CoV-2 безпосередньо в аеропорту.
При плануванні тесту саме в аеропорту пасажирам важливо передбачити додатковий запас часу на тестування, зважаючи, що зазвичай приїздити до аеропорту перед вильотом необхідно мінімум за 2 години до відправлення рейсу.
Страхування від COVID-19. Виплата в 50 тисяч гривень
Нагадаємо
Нові правила карантину для транспорту набирають чинності опівночі 21 жовтня. Для проїзду пасажир повинен мати при собі такі документи:
- проїзний квиток,
- паспорт,
- COVІD-сертифікат (альтернатива — негативний ПЛР-тест (діє 72 години з моменту отримання) або тест на антиген).
Крім пасажирів, COVID-документи повинні бути і у водіїв.
Коментарі - 2
https://zakon.rada.gov.ua/rada/show/n0001748−09#Text
Часть 3.6
Медична інформація про пацієнта може бути розголошена:
— у разі письмової згоди самого пацієнта;
— у випадку мотивованої вимоги органів дізнання, слідства,
прокуратури і суду, санепідемслужби;
— якщо зберігання таємниці істотно загрожує здоров’ю і життю
пацієнта і/або/інших осіб (небезпечні інфекційні захворювання);
Статья 30 Закону України «Основи законодавства про охорону здоров’я»
У разі загрози виникнення або поширення епідемічних захворювань Кабінетом Міністрів України у порядку, встановленому законом можуть запроваджуватися особливі умови і режими праці, навчання, пересування і перевезення на всій території України або в окремих її місцевостях, спрямовані на запобігання поширенню та ліквідацію цих захворювань.
Если вам недостаточно, обратитесь к юристам, они вам сделают выписку по всем законам вплоть до Конституции, почему это законно.