З грудня 2020 року в Україні можна інвестувати в акції великих корпорацій — Tesla, Facebook, Netflix, Microsoft. Але чи багато хто користуються цією можливістю і дають своїх грошей працювати? Про важливість інвестицій, про те, чому не можна класти заощадження в конверт, і про те, як стати онлайн-інвестором, розкажуть експерти платформи токенізованих активів Currency.com.
Як почати інвестувати з криптобіржею Currency.com
Чому взагалі потрібно інвестувати
За даними Національного Банку України за вересень 2020 кількість грошей у населення, які лежать поза банківських рахунків, склало 475 млрд гривень. Велика частина цих коштів просто лежить «під матрацом «. З огляду на нинішню інфляцію, такий спосіб зберігання просто з'їдає ваші заощадження.
Депозит — теж не кращий спосіб. Ще недавно, коли відсотки за вкладами в національній валюті становили до 25% в гривні, примножити свої заощадження таким способом було цілком реально. Зараз же, коли відсоток по вкладах в гривні досягає 9−10%, а за іноземними валютами — чи 2%, депозит — це просто спосіб зберегти заощадження від інфляції.
Тому сьогодні ми на прикладі повністю регульованою криптоплатформи Currency.com розглянемо, як зробити перші кроки в світі інвестицій без складних ліцензій, брокера або статусу кваліфікованого трейдера.
Як створити обліковий запис на криптобіржі Currency.com
Для реєстрації на криптобіржі Currency.com краще використовувати нову поштову адресу: так вище ймовірність, що адреса не піддався витоку, а значить, це безпечніше для ваших коштів.
Спочатку вам потрібно вказати ім'я, громадянство, країну, адресу проживання та номер телефону, щоб створити і увійти в обліковий запис. Тут можна переглянути всі доступні на сайті токени, поповнити акаунт з карти, адреси віртуального гаманця або звичайним банківським переказом до € 1000 (або еквівалентом в іншій валюті) і почати торгувати. Вивести прибуток можна після верифікації всіх зазначених вами даних — в середньому вона займає 24 години.
Також після проходження верифікації і виконання умов рекламної акції «Вітальний бонус» ви зможете отримати бонус в $50.
Яку торгову стратегію вибрати
При виборі торгової стратегії важливо враховувати:
- час, який ви готові приділяти трейдингу;
- термін інвестування ;
- очікуваний прибуток.
Є кілька ключових стратегій:
- Короткострокова: торгівля активом протягом дня. Мінуси такої стратегії — трейдинг вимагає багато часу і доведеться платити комісії за кожну закриту угоду.
- Середньострокова: угоди закриваються від тижня до місяця. Найбільш вдала для новачків, які поки не впевнені в своїх здібностях.
- Довгострокова: угоди відкриваються на термін від року до декількох років. Чи не підходить для тих, хто хоче навчитися Трейд на регулярних угодах, але може стати відмінним джерелом прибутку.
На волатильних ринках (тих, де ціна активу змінюється дуже швидко) потрібно не тільки ретельно вибирати стратегію, а й знати, як мінімізувати ризики. Частково цей процес можна автоматизувати за допомогою заявок: розглянемо, як це зробити, на прикладі біткоіни.
Стопового заявка (умова «гарантованого стоп-лосс») дозволить мінімізувати втрати. Припустимо, ви вклали частину коштів в біткоїни, коли він активно ріс і пробив $50 тисяч, але ситуація на ринку показує, що актив впаде. Ви встановлюєте стоп-лосс на $50 тисяч на продаж своєї позиції. Коли ціна опуститься до зазначеної, ваш актив автоматично буде проданий.
Умова «тейк-профіт» працює в протилежному напрямку. Наприклад, ви вклалися в біткоїни, коли він впав нижче $40 тисяч, і хочете зафіксувати прибуток на позначці в $50 тисяч — саме на ній ви і виставляєте заявку.
Якщо ви тільки почали торгувати на криптобіржі, розібратися з першого разу у всіх тонкощах може бути дуже важко. Тому на криптобіржі Currency.com є безкоштовне навчання в «Академії трейдингу». Там ви зможете дізнатися про те, як працюють акції, криптовалюта і токенізовані активи, навчитися виставляти заявки і вибирати стратегії.
Повідомлення містить інформацію про рух ринку, не є інвестиційним дослідженням, не повинно розглядатися в якості інвестиційної ради і є суб'єктивною точкою зору на об'єкт повідомлення автора матеріалу.
Коментарі - 2
и польза — и удовольствие.
А эти биржи и облапошат и поржут потом с вас…
Например. Депозит в случае краха банка будет компенсирован фондом гарантирования вкладов
А на всяких крипто- и не крипто- биржах никаких гарантий нет.
Счёт может быть заблокирован под любым предлогом и с деньгами можно будет попрощаться, потому что биржа зарегистрирована на BVI или ещё в каком-то офшоре.